Įkraunama...
Įkraunama...

Kredito kortelė

QUOTE(Boniss @ 2011 05 24, 08:39)
tuos visus popierelius, kuriuos duoda banke pasirasant sutarti, reikia perskaityti smile.gif
na bent jau ikainius, ir nebus tokiu siurprizu...


Kai paduoda kelis lapus surasytus smulkiu sriftu tai tikrai neviska ten speji issigilinti blink.gif doh.gif . As klausiau banko konsultantes apie pagrindinius mokescius, aiskinausi kredito salygas, patvirtino kad galesiu imti ir grynus bet va mokescio neuzakcentavo unsure.gif

Bajoraite- aciu uz patarima. As taip ir darau dabar mirksiukas.gif
Atsakyti
Uzsisakiau kreditine sidarbine visa is swed banko. kolkas dar rodo, kad gaminama, Kredita ave 1000 lt. dabar perskaiciau cia visokiu komentaru ir pasimeciau. tai ka gali buti, kad kredito atidejimas bus mazesnis nei 25 dienos? ar pasirasant sutarti jau ten leis rinktis, koks metinis mokestis ir pan. ir nuo to priklausys tas nemokamas atidejimas? kitas klausimas tarkim jei uz buta moku maxima kasose ir kreiditne korta, ar tai ieina i tas 25 dienas? ar tas pats kas darant paprasta pavedima? o keliu draudima sidabrine visa turi? kazkaip tinklapyje mazokai info, uzsisakiau per internetine bankininkyste.
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2011 06 26, 10:47)
Uzsisakiau kreditine sidarbine visa is swed banko. kolkas dar rodo, kad gaminama, Kredita ave 1000 lt. dabar perskaiciau cia visokiu komentaru ir pasimeciau. tai ka gali buti, kad kredito atidejimas bus mazesnis nei 25 dienos? ar pasirasant sutarti jau ten leis rinktis, koks metinis mokestis ir pan. ir nuo to priklausys tas nemokamas atidejimas? kitas klausimas tarkim jei uz buta moku maxima kasose ir kreiditne korta, ar tai ieina i tas 25 dienas? ar tas pats kas darant paprasta pavedima? o keliu draudima sidabrine visa turi? kazkaip tinklapyje mazokai info, uzsisakiau per internetine bankininkyste.

Kai eisite atsiimti kortelės,tada prieš aktyvuojant ją,išsiklausinėkite darbuotojo apie sąlygas.Šiaip,pirma reikėjo atvykti į banką info,jei Jums pasirodė mažoka internete informacijos. Kortelė jūsų turės pirkinio draudimo 3 mėn. nuo kiekvieno apsipirkimo.Atsiskaičius kortele turėsite nemokamą 25 d. limitą,per kurį padengus išleistą sumą,palūkanos nebūtų skaičiuojamos.Metinis mokestis yra fiksuotas visiems : 3.05 lt nuo banko sąskaitos ir 1,95 ltl nuo pačios kreditinės (viso 5 ltl kas mėnesį)
Atsakyti
QUOTE(Bajoraitė @ 2011 06 26, 17:26)
Kai eisite atsiimti kortelės,tada prieš aktyvuojant ją,išsiklausinėkite darbuotojo apie sąlygas.Šiaip,pirma reikėjo atvykti į banką info,jei Jums pasirodė mažoka internete informacijos. Kortelė jūsų turės pirkinio draudimo 3 mėn. nuo kiekvieno apsipirkimo.Atsiskaičius kortele turėsite nemokamą 25 d. limitą,per kurį  padengus išleistą sumą,palūkanos nebūtų skaičiuojamos.Metinis mokestis yra fiksuotas visiems : 3.05 lt nuo banko sąskaitos ir 1,95 ltl nuo pačios kreditinės (viso 5 ltl kas mėnesį)

reikejo, taciau nebuvo galimybiu, tai uzsisakiau, nes dideliu reikalavimu man jai nebuvo, taciau cia paskaicius susmaisiau visiskai;) vieni sako, kad 25 dienos be palukanu, kiti, akd maziau dienu, va tas man aktualu, o kad pasiklausiu tai zinoma, pries parasus sudedant:) ir apie draudima juk ne is kazkur istarukiau, o cia lyg kazkas minejo, akd sidabrine ta draudima turi, nors tinklapyje jokio draudimo nera nurodyta. tik auksinei sita privilegija yra, bet ir sidabrines, kaip tokios tinklapyje nerodo.wink.gif bet kokiu atveju dekui uz informacija;)
Atsakyti
aš pasiemiau silver svedbanke tik del paypalo,kad iį ten galėtų man pervesti pinigus ir dabar nežinau ar geriau išsiimti grynus ar atsiskaitinėti ta kortele?Pervedė iš paypalo pinigų,tai nuimant grynus -7 litai,gal atsiskaitinėti kortele pigiau.O jų kredito aš nenaudoju.
Atsakyti
Sveikos,toks klausimas man iskilo,gal padesit?Vyras dirba Olandijoj per idarbinimo agentura,si agentura moka jam alga i Swedbank kortele.Ar jam imanoma Lietuvoje pasiimti kreditine kortele(nors ir be kredito)?Kokiu dokumentu reiketu?Darbo sutartis yra olandu ir lietuviu kalba.Kiek laiko uztrunka?Ar imanoma skubiai,nes grysim tik porai savaiciu.Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2011 07 10, 19:01)
Sveikos,toks klausimas man iskilo,gal padesit?Vyras dirba Olandijoj per idarbinimo agentura,si agentura moka jam alga i Swedbank kortele.Ar jam imanoma Lietuvoje pasiimti kreditine kortele(nors ir be kredito)?Kokiu dokumentu reiketu?Darbo sutartis yra olandu ir lietuviu kalba.Kiek laiko uztrunka?Ar imanoma skubiai,nes grysim tik porai savaiciu.Aciu  4u.gif

Kad gauti swedbanke kredito kortelę,reikia gauti darbines pajamas Lietuvoje,t.y. mūsų Sodra turi rodyti,kad uždirbate bent 850 ltl per mėnesį.Kaip suprantu,mokesčius jis moka Olandijoje,o Lietuvoje nefiksuoja,kad yra dirbantis,taigi schmoll.gif
Atsakyti
Noriu įsigyti kortelę pirkimui internetu iš užsienio, kitos kreditinių kortelių funkcijos man nereikalingos. Pagalvojau, kad geriausias variantas būtų virtualioji kortelė, tad šiandien lankiausi Swedbanke, kur yra mano sąskaitos ir pasakiau, ko man reikia. Tikėjausi, kad bus siūloma Visa Web, bet pasakė, kad ši yra jaunimui, o geriausia man būtų Sidabrinė, už kurią per mėn. taikomas 5lt mokestis unsure.gif Manyčiau, kad man ji perbrangi, tad ieškau pigesnės alternatyvos. g.gif , bet, panašu, kad ieškoti teks kitame banke verysad.gif
Įdomu, ar SEB'as Visa Virtuon išduoda asmeniui, neturinčiam tame banke santaupų? Mat kažkada, kai bandžiau gauti Ūkio banke tokio tipo kreditinę kortelę, man paaiškino, kad būtina atsidaryti sąskaitą, kuri bus nuolat papildoma, o aš tokios sąskaitos nepageidauju, bet norėčiau tokios, kur pinigai bus įnešami tik pirkinių apmokėjimui be galimybės imti kreditan arba su menku kredito limitu g.gif
Ačiū, kas patarit pasimetusiam žmogui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 14 liepos 2011 - 17:06
Iš swedbanko turiu auksinę kreditinę kas mėnesį nuskaičiuoja 6lt. apsaugos kažkokio mokesčio, bet ačiū D, kad galioja iki 11/11, tai dabar jau užsisakiau seb virtuon.
Man atrodo, kad norint įsigyti virtuon'ą nereikia turėti sąskaitos seb'e, nes į tą virtuon gali pervesti pinigų tiek, kiek užtektų apmokėti pirkiniui BET iš swed į seb nuskaito arba 0,8lt arba 1,4lt, o iš seb į seb 0,0lt. tai galbūt jums geriau įsigyti seb'e sąskaitą? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(NickaD @ 2011 07 14, 20:11)
Man atrodo, kad norint įsigyti virtuon'ą nereikia turėti sąskaitos seb'e, nes į tą virtuon gali pervesti pinigų tiek, kiek užtektų apmokėti pirkiniui BET iš swed į seb nuskaito arba 0,8lt arba 1,4lt, o iš seb į seb 0,0lt. tai galbūt jums geriau įsigyti seb'e sąskaitą? g.gif  g.gif

Taip, tuo klausimu dar pagalvosiu ir, panašu, liksiu prie Virtuon'o mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 14 liepos 2011 - 19:37
QUOTE(NickaD @ 2011 07 14, 19:11)
Iš swedbanko turiu auksinę kreditinę kas mėnesį nuskaičiuoja 6lt. apsaugos kažkokio mokesčio, bet ačiū D, kad galioja iki 11/11, tai dabar jau užsisakiau seb virtuon.
Man atrodo, kad norint įsigyti virtuon'ą nereikia turėti sąskaitos seb'e, nes į tą virtuon gali pervesti pinigų tiek, kiek užtektų apmokėti pirkiniui BET iš swed į seb nuskaito arba 0,8lt arba 1,4lt, o iš seb į seb 0,0lt. tai galbūt jums geriau įsigyti seb'e sąskaitą? g.gif  g.gif

Nėra tokių mokesčių už auksinę kortelę.Visa Gold Swedbanke per mėnesį kainuoja 12 ltl.
Atsakyti
Sveikos, gal galite padeti? Isigijau fiksuotu imoku kredito kortele. Raso kad menesinio mokejimo suma 40lt, tai jei nenaudosiu kredito tai mokesiu tik 4lt kas menesi korteles aptarnavimo mokesti tik?
Atsakyti