Įkraunama...
Įkraunama...

Kredito kortelė

sveiki, man irgi kilo klausimas del korteliu. dabar naudojuosi swed banko zoom, taciau visai jos nebetenkinta mano noru smile.gif Gal galit rekomenduot banka (ar netgi konkrecia kortele), su kuo mazesniais pervedimu ikainiais? domina ir vietiniai, ir uzsienio pervedimai. bandziau ieskoti internete banku puslapiuose, bet dauguma nepateikia tikslios info ir kviecia uzsukt i pati banka,
Atsakyti
QUOTE(alala @ 2011 09 28, 06:12)
sveiki, man irgi kilo klausimas del korteliu. dabar naudojuosi swed banko zoom, taciau visai jos nebetenkinta mano noru smile.gif Gal galit rekomenduot banka (ar netgi konkrecia kortele), su kuo mazesniais pervedimu ikainiais? domina ir vietiniai, ir uzsienio pervedimai. bandziau ieskoti internete banku puslapiuose, bet dauguma nepateikia tikslios info ir kviecia uzsukt i pati banka,

Tai jūs pasakykite ko norite,kokia kortelė jus tenkintų?Ką su ja norite atlikti? Ir įdomu kas Jums netiko su zoom? g.gif



Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2011 09 13, 21:27)

beto kreditinese pinigai pirma rezervuojami, o po menesio nuskaiciuojami, tai turbut leidzia patikrinti ar blokuoti kai kurias operacijas g.gif



Ne mėnuo, 14 dienų mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Haute couture @ 2011 01 18, 15:40)
Ar Lietuvoje tik SEB Vilniaus bankas išduoda kreditinę kortelę asmenims neturinties pastovių pajamų? Kalbu apie Visa Virtuon. Man jinai reikalinga tik prekiauti užsienio internetiniuose puslapiuose, bet kiek skaičiau tai šita kortelė labai nesaugi.

Visa Virtuon nėra kreditinė kortelė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2010 09 17, 12:57)
Vsio, susimokesiu kiek dar esu skolinga ir visogero doh.gif geriau taupyti sau kad ir po keleta lituku bet tureti savo pinigus o ne ju su...ta kredita ir palukanas

Siandien grazinau likusia kredito suma, kaip gerai pasijauciau wub.gif dabar sekantis zingsnis - taupymas, nors ir po maza sumele bet taupymas rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos bandau apsispirkineti ebay,uzregistravus savo visa prie paypal jau seniai,bet dabar neleidzia apmoket,vis meta toki uzrasa
We were not able to process your payment.
•Please check out again and try a different credit card or bank account for your PayPal payment.
ka tureciau daryt?
kai pirkau is kinieciu viska gerai apmokejo ta pati kortele
Atsakyti
QUOTE(Amadinka @ 2011 11 17, 21:34)
sveikos bandau apsispirkineti ebay,uzregistravus savo visa prie paypal jau seniai,bet dabar neleidzia apmoket,vis meta toki uzrasa
We were not able to process your payment.
•Please check out again and try a different credit card or bank account for your PayPal payment.
ka tureciau daryt?
kai pirkau is kinieciu viska gerai apmokejo ta pati kortele

svarbu, kad būtų lėšų kortelėje, o ne tik kreditas. tik tuomet paypal veikia...
Atsakyti
yra lesu pakankamai,bet neveikia
Atsakyti
QUOTE(Amadinka @ 2011 11 18, 18:10)
yra lesu pakankamai,bet neveikia

O ar užregistravot savo kortelę dėl saugaus atsiskaitymo internetu? Bent jau Swedbankas prieš porą mėnesių įėjus į internetinės bankininkystės puslapį mesdavo pranešimą, kad reikia ten kažkur užregistruot, nes kitaip, rašė, po mėnesio nebebus galima ja atsiskaitinėti...
Atsakyti
taip,ir vis nuskaito saugumo mokesti
Atsakyti
QUOTE(Amadinka @ 2011 11 22, 22:20)
taip,ir vis nuskaito saugumo mokesti

ten ne saugus atsiskaitymas internetu o saugumo programa. saugus atsiskaitymas internetu yra visiskai nemokama programa teikiama korteles gamintojo. uzregistruoti galima interneto banke ir problemos nebebus. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(agarmis @ 2011 09 12, 07:47)
Klausimas - kam ėmėt kreditą, kuriuo nesinaudojat?? Gal jūs altruistė, kad šiaip sau bankui mokėti kortelės kas mėnesinį bei kas metinį mokestį? Banką paremt norit ar kaip? nelabai suprantu - kam imti kreditkę ir ja nesinaudoti  blink.gif  blink.gif
Papildyta:
Tikrai, kad jums dar nėra 23 metukų - paskaičiuokit ir tada nuspręskit, ar tas SEB taio blogai buvo biggrin.gif 3*12 - 36lt PER METUS biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
SEB geresnis pasirinkimas kaip tau wink.gif

nei viena is tu isvardintu nebuvo kreditine lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, skaičiuojančios. Susidūriau su keista situacija: Swedbank siūlo man kreditinę sidabrinę VISA kortelę, tačiau pačiame banko puslapyje jokios informacijos anei kortelės aptarnavimo mokesčių bei kitų įkainių nėra. Radau klasikinę, auksinę ir platininę, o sidabrinės - ne. Gal kas turi, naudojasi būtent Swedbanko sidabrine Visa? Kokie jos aptarnavimo įkainiai? Verta priimti pasiūlymą ar ne?
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2012 01 05, 23:51)
Sveikos, skaičiuojančios. Susidūriau su keista situacija: Swedbank siūlo man kreditinę sidabrinę VISA kortelę, tačiau pačiame banko puslapyje jokios informacijos anei kortelės aptarnavimo mokesčių bei kitų įkainių nėra. Radau klasikinę, auksinę ir platininę, o sidabrinės - ne. Gal kas turi, naudojasi būtent Swedbanko sidabrine Visa? Kokie jos aptarnavimo įkainiai? Verta priimti pasiūlymą ar ne?


Sidabrinė tai ir bus ta klasikinė wink.gif aš turiu wink.gif
Atsakyti