Įkraunama...
Įkraunama...

Kredito kortelė

Dėkui už atsakymus ir pasiūlymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2013 03 26, 13:15)
Vienareikšmiškai American Express  4u.gif
Todėl, kad už atsiskaitymus gausi finansinę grąžą po metų (aš praeitais metais gavau 130 Lt, bet ir tai į pliusą  bigsmile.gif ), gausi kas mėnesį bilietus į kiną smile.gif Kas mėgsta atsiskaitinėti, tai tik AMEX  thumbup.gif

O koks procentas grizta? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Atisa @ 2013 03 26, 13:15)
Vienareikšmiškai American Express  4u.gif
Todėl, kad už atsiskaitymus gausi finansinę grąžą po metų (aš praeitais metais gavau 130 Lt, bet ir tai į pliusą  bigsmile.gif ), gausi kas mėnesį bilietus į kiną smile.gif Kas mėgsta atsiskaitinėti, tai tik AMEX  thumbup.gif

O kaip ji jum apsimoka jei korteles isdavimo mokesti 1500Lt? biggrin.gif
Susidomejau, todel paskaiciau apie sias korteles, bet ikainiai nenormalus...
Atsakyti
Kai paskaiciuoji pavedimo mokescius ( ka isleidi juk reikia grazinti i American Express ) - 1,40 pervedant is kito banko, 1,20 nuskaiciuoja pati AE uz pinigu priemima, jau kas menesi pervedinejant - per metus gaunasi - 31,20 lt. + baisus nepatogumas, nes ne visose parduotuvese priima tas korteles.
Pirmai progai pasitaikius atsisakysiu tos korteles.
Papildyta:
QUOTE(Atisa @ 2013 03 07, 14:02)
Sveiki, parduotuvė Bankui moka 3% nuo sumos, mokestis už atsiskaitymą yra ir atsiskaitant kita kreditine kortele, tik jis mažesnis. Bankas klientui grąžina iki 1% nuo atsiakitomos sumos, taigi jei per mėnesį išleisite 1000 LTL (pirksite maistą, drabužius, mokėsite Maxima kasose komunalinius mokesčius), jūs po metų: gausite 120 Lt į kortelę + kiekvieną mėnesį gausite nemokamą bilietą į Forum Cinemas, taigi klientui kortelė vienareikšmiškai naudinga, ir analogų rinkoje šiai dienai nėra.  4u.gif


Jus gal tam banke dirbat ? biggrin.gif biggrin.gif
Begt greiciau nuo tos korteles kuo toliau. Mane taaaip apgavo, kad as nenoriu jos akyse matyti. Bet tai individualus reikalas.
Uzsienyje ne visur ima tas korteles, ka tai reiskia? Kad istikus bedai reikia ieskot kitos kreditines. Tai kam tada ji reikalinga?
Pvz zinomoje odontologijos klinikoje aiskiai parasyta - su AE kortele 10 proc nuolaida ja atsiskaitant. Kai ateini moket - jie sako - oi, snd pas mus korteliu skaitytuvas neveikia biggrin.gif Niekas nenori tu korteliu, pas mus imoneje irgi spjaudosi, greitai neaptarnaus.
Papildyta:
QUOTE(geggle @ 2013 03 27, 17:25)
O kaip ji jum apsimoka jei korteles isdavimo mokesti 1500Lt? biggrin.gif
Susidomejau, todel paskaiciau apie sias korteles, bet ikainiai nenormalus...


Nera ten to mokescio, jie siulo visokias akcijas atrakcijas, kad tik paimtum ta kortele kuo greiciau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meskute5: 04 balandžio 2013 - 21:25
[quote=Meskute5,2013 04 04, 22:31]
Kai paskaiciuoji pavedimo mokescius ( ka isleidi juk reikia grazinti i American Express ) - 1,40 pervedant is kito banko, 1,20 nuskaiciuoja pati AE uz pinigu priemima, jau kas menesi pervedinejant - per metus gaunasi - 31,20 lt. + baisus nepatogumas, nes ne visose parduotuvese priima tas korteles.
Pirmai progai pasitaikius atsisakysiu tos korteles.

aš tai kai važiuoju pro banką užvažiuoju ir įnešu tokią sumą kurią esu skoloj ir nemoku jokių mokesčių. Man ta kortelė irgi nepatogi, kad ją nenoriai priima, bet už maistą visad ja atsiskaitinėju. O atsisakyti jos manau tik tada kai reiks už ją kokius tai aptarnavimo mokesčius pradėt mokėti
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2013 03 27, 18:25)
O koks procentas grizta? ax.gif
Papildyta:

O kaip ji jum apsimoka jei korteles isdavimo mokesti 1500Lt? :D
Susidomejau, todel paskaiciau apie sias korteles, bet ikainiai nenormalus...

iki 1% nuo sumos

Neįsivaizduoju, iš kur jūs ištraukėt tokius įkainius blink.gif Kortelė niekada nėra kainavusi daugiau, nei 50 Lt/metams, o kaip ir kažkas minėjo, vyksta akcijos, galima įsigyti ir nemokamai, gi per TV dažnai reklamuoja.

QUOTE(Meskute5 @ 2013 04 04, 23:31)


Ne, nedirbu nei tame, nei kokiame kitame banke mirksiukas.gif juk visi išsakom savo nuomones, ar ne? O gal jūs dirbat kokiame kitame banke?? Dirbu su pardavimais, dažnai atsiskaitinėju internetu, keliauju. American Express turiu jau daugybę metų, ja naudojasi visi mano šeimos nariai ir daugelis draugų. Jei padedi į stalčių ir nesinaudoji, tai ir neapsimoka, o kas naudojasi, niekas nesiskundžia 4u.gif Žiemą vien mokesčius sumoki Maxima kasoj su kortele, nusiperki maisto ir gauni finansinę grąžą ir bilietus, kuri dar kortelė siūlo tai?? Nebekalbu, kad draustis nereikia papildomai.

QUOTE(Meskute5 @ 2013 04 04, 23:31)
Nera ten to mokescio, jie siulo visokias akcijas atrakcijas, kad tik paimtum ta kortele kuo greiciau biggrin.gif


Manau, kad Bankui tikrai jokios naudos nebus, jei pasiimsi kortelę ir neatsiskaitinėsi, juk kainuoja ir jos pagaminimas, ir administravimas (dar ir nemokamą kelionių draudimą gauna visa šeima), taip kad nemanau, kad iškišinėja tik tam, kad paimtum. P.S. iš savo draugų praktikos galiu pasakyti, kad ir duoda ją ne visiems mirksiukas.gif


Visiškai sutinku dėl atsiskaitymo vietų, aptarnavimo tinklas tikrai nėra toks, kaip Mastercard ar kitų kortelių, bet dabar jau priima jas daug kur. Be to, pernai Turkijos viešbytyje negalėjau atsiskaityti su SEB'o VISA kortele, o AMEX'ą priėmė, taip kad irgi negali sakyti.


Bet kokiu atveju, kiekvienas turi teisę turėti savo nuomonę, o aš manau, kad verta pabandyti kokius metus ir kiekvienas pats nuspręs, verta ar ne 4u.gif

Dar pridurt dėl pavedimų norėjau - ne AMEX'as čia ima mokestį, o Bankas už įskaitymą į sąskaitą (SEB'e 1,20 virsta į 1,40). NET ir jūsų paskaičiuotu atveju jei sumoki 30 Lt už pavedimus, o metų gale gauni pvz. 160 Lt, minus 25 Lt metinis mokestis, vis tiek 105 Lt į pliusą, aritmetika paprasta. O kur dar kas mėnesį nemokami bilietai į filmą, draudimas ir t.t.

Jos pliusai atsveria minusus smile.gif

Aš naudojuosi daugelio bankų paslaugom smile.gif Pati algą gaunu į SEB'ą, turiu ir NORDEA Baltic miles kortelę. Persivesti pinigų iš kredito limito negalima (turi grynintis bankomate), palūkanų atidėjimo nėra, papildymas iš SEB'o kainuoja dar daugiau. Bet su ja galima gauti nuolaidų kelionių agentūrose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 19 balandžio 2013 - 14:20
Naudoju DNB power card kortelę. Patinka, nes draudimo sumos yra žymiai didesnės nei kituose bankuose, plius jie nuo 05.01 didina sumas (draudimas ERGO, irgi patinka). Yra techninė pagalba namuose - pvz. užsitrenkė durys, atvažiuoja atrakina. Jeigu suma neviršija 300 Lt- papildomai primokėti nereikia (įkainius už paslaugas duoda banke).
Standartiniai įkainiai 4.30/mėn., plius vienkartinis išdavimo mokestis 10 Lt.
Studentams 2.50/mėn., plius išdavimas 7.
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2013 04 19, 12:38)
Neįsivaizduoju, iš kur jūs ištraukėt tokius įkainius  blink.gif  Kortelė niekada nėra kainavusi daugiau, nei 50 Lt/metams, o kaip ir kažkas minėjo, vyksta akcijos, galima įsigyti ir nemokamai, gi per TV dažnai reklamuoja.
Jūs abi kalbat apie Americam Express, kurias Lietuvoje išskirtinai išduoda Citadele, tik skirtingas jos rūšis.
Atisa omenyje turi „The Blue Card“, kurios išdavimo ir metinis mokesčiai 50 Lt, o geggle - "The Platinum Card", kurios šdavimo ir metinis mokesčiai 1500 Lt. Dar yra tarpinis variantas - "The Gold Card", kurios išdavimo ir metinis mokesčiai 200 Lt smile.gif
Greičiausiai abi turite skirtingas pajamas, nes Blue užtenka 800 Lt mėnesinių pajamų, Gold - 2500 Lt, Platinum jau gali turėti tik išskirtinai turtingi lietuviai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aniri89 @ 2013 04 21, 14:38)
Naudoju DNB power card kortelę. Patinka, nes draudimo sumos yra žymiai didesnės nei kituose bankuose, plius jie nuo 05.01 didina sumas (draudimas ERGO, irgi patinka). Yra techninė pagalba namuose - pvz. užsitrenkė durys, atvažiuoja atrakina. Jeigu suma neviršija 300 Lt- papildomai primokėti nereikia (įkainius už paslaugas duoda banke).
Standartiniai įkainiai 4.30/mėn., plius vienkartinis išdavimo mokestis 10 Lt.
Studentams 2.50/mėn., plius išdavimas 7.


Aš irgi DNB Power card įsigijau - 56,4 Lt metams +10 Lt išdavimas. Be to, galima bet kada nutraukti wink.gif
Atsakyti
Iškeliu temą, nes turiu klausimą smile.gif Ar kas turite Nordea KK? Jeigu taip, kokie atsiliepimai?
Aš turiu Swedbanko mastercard kortelė tai yra buvę atveju kai nepriėmė jos, pvz lėktuve negalėjau atsiskaityti ir stiuardesė sakė, kad dažnai taip būna..noriu dar vienos kortelės su min. kredito limitu tam atvejui jeigu nepriimtu šios. Dairausi į Nordea, nes šiam banke taip pat turiu sąskaitą. Gal turite kokių atsiliepimų?

Taip pat vyrui reikia kortelės, jis neturi jokios. Vakar gavo Citadelės pasisiūlymą, bet man kažkaip nelabai...visgi man priimtinesni didesni bankai, tegul ir be akcijų kortelė būna...
Atsakyti
Ar niekas neturite atsiliepimu apie nordea korteles, ar tema tokia retai lankoma..? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2013 12 10, 14:55)
Ar niekas neturite atsiliepimu apie nordea korteles, ar tema tokia retai lankoma..?  g.gif
Nordea viena is buvusiu darbovieciu aptarnaves bankas, nieko bloga negaliu pasakyti.
Bet kuriuo atveju galite prasyti keliu banku pasiulymu ir issirinkti geriausiai Jums tinkanti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2013 12 14, 22:03)
Nordea viena is buvusiu darbovieciu aptarnaves bankas, nieko bloga negaliu pasakyti.
Bet kuriuo atveju galite prasyti keliu banku pasiulymu ir issirinkti geriausiai Jums tinkanti smile.gif


Tai labai blogo ir aš neturiu ką pasakyti, nes tiek mūsų įmonė tiek aš pati turim sąskaitą šiame banke, tačiau įdomu kaip yra su kortelėm? Ar nėra sunkumų atsiskaitant jų kortelėmis?

Šiame banke turiu nepatinkantį vieną dalyką- man žiauriai nepatinka jų IT sistema ir lėtumas schmoll.gif Ne vieną kartą darant pavedimą iš šio banko papildomai reikėdavo siųsti pavedimo kopiją, nes pinigų gavėjas nerasdavo pinigų, be to ne visuomet pavyksta sklandžiai prisijungti prie el. paslaugų per šį banką doh.gif
Atsakyti