Įkraunama...
Įkraunama...

Kredito kortelė

QUOTE(chillin' @ 2012 12 17, 20:34)
Su 3000lt kreditu - reiskia, kad yra galimybe minusuoti iki 3000lt. Vadinasi, logiska manyti, kad ju (+3000) neturi rodyti.

P.S. neturiu nei auksines, nei sidabrines Swedbank kreditines..

Na, as irgi taip pagalvojau. Bet maza kas blush2.gif Nes kitaip tai reikstu, kad as 3000lt kredita isnaudojau ir dar 500lt blink.gif doh.gif Todel ir suabejojau, nes tikrai zinau, kad negalejau visa kredita isleisti ir dar i skola ilisti doh.gif Man vadybininkas aiskino kazkada, kad net jei as isnauduociau pvz. tuos 3000lt, visvien man lestu atsiskaityti parduotuvej g.gif Kadangi as esu ju kliente ir jie tikisi, kad as atsiskaitysiu (citata) g.gif Tai man idomiai labai pasirode schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2012 12 17, 16:49)
Sveiki.

Turiu kalusima. Kazkaip susimeciau. Turiu Swed auksine kortele. Su 3000lt kreditu. Neseniai ziurinejau isklotine. Tai sumos, kur yra su "-" zenklu, tai reiskia, kad jau buvo panauduotas tas kreditas (is tu 3000lt)? Pvz., jei nelieciu to kredito ir idedu dar savus 100lt, tai man rodys isklotinej 3100lt, ar tik mano 100lt (o tie 3000lt nerodomi)?
T.y. visi pinigai, kurie isklotines likuciugal buose be "-" zenklo, tai yra mano pinigai (virs tu 3000LT)? Nes neseniai papildldziau kortele 3000lt, o kortos likuciuose rodo tik 2500. Tai reiskia, kad panauduoti buvo is kredito 500lt? O 2500lt mano? Niu susiveliau kazkaip.
Kazkaip galvojau, kad tuos 3000lt turi rodyti likuciuose.
Dekui is anksto uz atsakyma 4u.gif

gal buvot uzsieny? siaip su kredito kortelemis yra taip kad gali isleist daugiau nei yra tuo metu saskaitoje.
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2012 12 17, 21:54)
gal buvot uzsieny? siaip su kredito kortelemis yra taip kad gali isleist daugiau nei yra tuo metu saskaitoje.

ne, nebuvau. Tik vat idomu buvo, turi rodyti tuos 3000lt likuciuose (isklotinej), ar ne. Nes kredito negalejau isleisti niekaip. Tai suprantu, kad su "-" zenklu tai yra sumos, kurios isnauduotos is kredito sumos (is tu 3000lt). O kas su "+'' zenklu, tai mano pinigai (t.y. apart tu 3000lt) g.gif
Atsakyti
atsiskaitydama su AE Blue susidūriau dar su viena problema: ne tik, kad nedaug kur galima ja atsiskaityta, tai dar ir nevisur nori ją priimti, kur galima ja atsiskaityti. Gal neaiškiai parašiau smile.gif ax.gif žodžiu norėjau atsiskaityti knygyne tai pardavėja sako jei galite tai atsiskaitykite grynais arba kita kortele, nes po AE kortelių kažkas nusimuša ir nebeveikia kortelių skaitytuvai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuramu @ 2013 01 29, 10:43)
atsiskaitydama su AE Blue susidūriau dar su viena problema: ne tik, kad nedaug kur galima ja atsiskaityta, tai dar ir nevisur nori ją priimti, kur galima ja atsiskaityti. Gal neaiškiai parašiau smile.gif  ax.gif žodžiu norėjau atsiskaityti knygyne tai pardavėja sako jei galite tai atsiskaitykite grynais arba kita kortele, nes po AE kortelių kažkas nusimuša ir nebeveikia kortelių skaitytuvai  schmoll.gif


Atsiskaitant AE Blue kortele parduotuveje - pati parduotuve Citadele bankui moka 4 proc. nuo sumos, kuria atsiskaite. Mums, pirkejams, Citadele bankas grazina 1 proc. Tai kas gi nores imti ta kortele?
As pati turiu ta kortele, bet tik todel, nes man ji nieko nekainuoja, atsiskaitineju pirkdama maista ar internetinese parduotuvese, prisikaupia tas vienas procentas, pasidengia metinis aptarnavimo mokestis ir dar lieka + gaunu nemokamu bilietu i kina. Bet kai siu privilegiju neliks - atsisakysiu.
Atsakyti
o klausimas del palukanu skaiciavimo. Pavyzdis : turiu auksine swedbank, atidejimas 30dienu. Pirkau internete, bet paskutinej stadijoj atmete uzsakyma, bet pinigus rezervavo (ne pirmas kartas, po kazkiek laiko pagrazina ta rezervuota suma) ta suma laikoma rezervuota apie pora savaiciu, kaip ir spetu pagrazinti iki palukanu skaiciavimo dienos, bet atsidarius ishklotine- ziuriu ta suma dar karta atideta 2savaitem. Tai palukanas nuskaiciuos ir nuo tos realiai nepanaudotos sumos?
Atsakyti
QUOTE(monstrositi @ 2013 02 27, 14:38)
o klausimas del palukanu skaiciavimo. Pavyzdis : turiu auksine swedbank, atidejimas 30dienu. Pirkau internete, bet paskutinej stadijoj atmete uzsakyma, bet pinigus rezervavo (ne pirmas kartas, po kazkiek laiko pagrazina ta rezervuota suma) ta suma laikoma rezervuota apie pora savaiciu, kaip ir spetu pagrazinti iki  palukanu skaiciavimo dienos, bet atsidarius ishklotine- ziuriu ta suma dar karta atideta 2savaitem. Tai palukanas nuskaiciuos ir  nuo tos realiai nepanaudotos sumos?


Ne, nenuskaiciuos. 30 dienu prades skaiciuoti ne nuo rezervuotos sumos, o nuo tos dienos, kada parduotuve pinigus nuskaiciuoja.
Atsakyti
Dekui Meskute,
nes buvau isitikinus,kad bankas papildomai uzdarbiauja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2013 02 23, 17:57)
Atsiskaitant AE Blue kortele parduotuveje - pati parduotuve Citadele bankui moka 4 proc. nuo sumos, kuria atsiskaite. Mums, pirkejams, Citadele bankas grazina 1 proc. Tai kas gi nores imti ta kortele?
As pati turiu ta kortele, bet tik todel, nes man ji nieko nekainuoja, atsiskaitineju pirkdama maista ar internetinese parduotuvese, prisikaupia tas vienas procentas, pasidengia metinis aptarnavimo mokestis ir dar lieka + gaunu nemokamu bilietu i kina. Bet kai siu privilegiju neliks - atsisakysiu.


Sveiki, parduotuvė Bankui moka 3% nuo sumos, mokestis už atsiskaitymą yra ir atsiskaitant kita kreditine kortele, tik jis mažesnis. Bankas klientui grąžina iki 1% nuo atsiakitomos sumos, taigi jei per mėnesį išleisite 1000 LTL (pirksite maistą, drabužius, mokėsite Maxima kasose komunalinius mokesčius), jūs po metų: gausite 120 Lt į kortelę + kiekvieną mėnesį gausite nemokamą bilietą į Forum Cinemas, taigi klientui kortelė vienareikšmiškai naudinga, ir analogų rinkoje šiai dienai nėra. 4u.gif

Atsakyti
Laba diena, patarkite kokia kortelią geriau įsigyti jai noriu apsipirkineti užsienio parduotuvėse (daugiausiai pirksiu drabužius, savo šeimos reikmėms) dabar naudojusi paprastomis seb ir swed banko kortelėmis.
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2013 03 26, 09:56)
Laba diena, patarkite kokia kortelią geriau įsigyti jai noriu apsipirkineti užsienio parduotuvėse (daugiausiai pirksiu drabužius, savo šeimos reikmėms) dabar naudojusi paprastomis seb ir swed banko kortelėmis.

As apsipirkimams pasiemiau is SEB Visa Virtoun ir prisiregistravusi prie PAYPAL perku smile.gif Man lb patogu, nes gaunu atlyginima i Seb banka. Visa Virtoun galima atsidaryti nauja saskaita, kas yra rekomenduotina. Tuomet jus prisijungiate prie el. bankininkystes ir matote dvi saskaitas. Visa Virtoun saskaita visada laikau tuscia, o kai noriu pirkti is saskaitos, kurioje yra pinigai pervedu i Virtoun. Tai trunka kelias sekundes ir nieko nekainuoja. Zodziu rekomenduoju, ypac jei turite saskaita SEB banke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2013 03 26, 10:56)
Laba diena, patarkite kokia kortelią geriau įsigyti jai noriu apsipirkineti užsienio parduotuvėse (daugiausiai pirksiu drabužius, savo šeimos reikmėms) dabar naudojusi paprastomis seb ir swed banko kortelėmis.


Vienareikšmiškai American Express 4u.gif
Todėl, kad už atsiskaitymus gausi finansinę grąžą po metų (aš praeitais metais gavau 130 Lt, bet ir tai į pliusą bigsmile.gif ), gausi kas mėnesį bilietus į kiną smile.gif Kas mėgsta atsiskaitinėti, tai tik AMEX thumbup.gif
Atsakyti