Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

QUOTE(krita @ 2007 02 04, 09:36)
Makausi dar nukopijuot savo  karpinį.user posted image
Labai gražu.
Atsakyti
as taip pat esu susizavejusi karpiniais... kelis kartus esu pasinaudojusi siuo saitu, cia siaip yra trafaretai... bet sekmingai panaudojau atviruku gamybai.... mirksiukas.gif gal kuriai irgi pravers.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgeete: 05 vasario 2007 - 16:32
QUOTE(Jurgeete @ 2007 02 05, 17:31)
as taip pat esu susizavejusi karpiniais..saitu, cia siaip yra trafaretai... .

Ačiū, geras puslapis.Manau,kad daug kam bus ir naudingas. thumbup.gif
Atsakyti
O šita tema man gerą idėją pamėtėjo.
Meilei dovanosiu pypkę, tai žiū, atvirukui labai tiks Šerloko Holmso karpinys. ;D

http://www.du.edu/~w...ures/holmes.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiuardese @ 2007 01 25, 23:21)
Pasižvalgykit Čia Nors nežinau ar čia vertinga kas yra, nes dar "žalia" esu  blush2.gif
Iš tavo nuorodos išsirinkau va tokią user posted image ir pjaustau. Bandau. Kai baigsiu įkelsiu įvertinimui. biggrin.gif
Atsakyti
Si darba siulyciau karpyti zirklutemis perlenkus lapa per puse, nes cia yra karpinys, o ne raizinys.
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 02 05, 23:38)
Si darba siulyciau karpyti zirklutemis perlenkus lapa per puse, nes cia yra karpinys, o ne raizinys.
Ir skylutes (akutes, gėlyčių viduriukus) siūlytum karpyti perlenkus? blink.gif blink.gif Pabandyk pažiūrėsim, kaip gausis. Man tokio smulkaus net viengubo neišeina žirklutėmis karpyti.
Atsakyti
QUOTE(Jurgeete @ 2007 02 05, 17:31)
as taip pat esu susizavejusi karpiniais... kelis kartus esu pasinaudojusi siuo  saitu, cia siaip yra trafaretai... bet sekmingai panaudojau atviruku gamybai.... mirksiukas.gif gal kuriai irgi pravers.... mirksiukas.gif

Uoj koksai liuksiškas saitas thumbup.gif štai kuo susižavėjau
user posted image
juk galima padaryti 7 drambliukus, o juk septyni drambliai neša laimę mirksiukas.gif

gaila kad Kalėdos jau pralėkė, juk tokios gražios atvirutės būtų...
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurgeete @ 2007 02 05, 16:31)
as taip pat esu susizavejusi karpiniais... kelis kartus esu pasinaudojusi siuo saitu, cia siaip yra trafaretai... bet sekmingai panaudojau atviruku gamybai.... mirksiukas.gif gal kuriai irgi pravers.... mirksiukas.gif
Man irgi labai labai labai patiko šis puslapis oro_buckis.gif Ačiū notworthy.gif
Atsakyti
tai nepasikuklinsiu ir dar viena saita pasiulysiu: pjaustyti atvirukai manau, kad tik prie sio stemos....
man super labai patiko tas lektuvas... kadangi MB lakunas - tai toki atviruka padariau ir padovanaojau, kad greciau pasveiktu proga.... mirksiukas.gif liko suzavetas ilgam... sekmes darbuojantis.... mirksiukas.gif
P.S. mane jie taip suzavejo... gaila daugiau tokiu niekur nerandu.... sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgeete: 06 vasario 2007 - 14:11
QUOTE(Jurgeete @ 2007 02 06, 16:10)
tai nepasikuklinsiu ir dar viena saita pasiulysiu: pjaustyti atvirukai manau, kad tik prie sio stemos....
man super labai patiko tas lektuvas... kadangi MB lakunas - tai toki atviruka padariau ir padovanaojau, kad greciau pasveiktu proga.... mirksiukas.gif liko suzavetas ilgam... sekmes darbuojantis.... mirksiukas.gif
P.S. mane jie taip suzavejo... gaila daugiau tokiu niekur nerandu.... sad.gif


jei kam idomus pasirode tokie atvirukai... radau kelis... sakykit idesiu kitokiu nuorodu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgeete @ 2007 02 06, 15:54)
jei kam idomus pasirode tokie atvirukai... radau kelis... sakykit idesiu kitokiu nuorodu... mirksiukas.gif
Labai gera nuoroda. Jeigu dar panašių žinai, labai įdomu būtų. 4u.gif
Atsakyti