Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

user posted image
Taip atrodo tik iškarpytas karpinys. Gana didelio formato.
Atsakyti
nu sakes kokie groziai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif negi dar ir karpiniais apsikresiu? doh.gif
Atsakyti
Gugile, jei jau užėjei, tai ir užsikrėsi lotuliukas.gif
Man taip buvo. Niekada nieko panašaus nedarius, bet vat šiandien pabandžiau ir man patiko, tik kol išpjausčiau viską, ranka paskaudo doh.gif
Prisiklijavo negražiai, išsipjaustė vietom irgi negražiai, bet kai pirmas blynas, tai man patinka blush2.gif lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2007 02 07, 22:30)
Gugile, jei jau užėjei, tai ir užsikrėsi  lotuliukas.gif
Man taip buvo. Niekada nieko panašaus nedarius, bet vat šiandien pabandžiau ir man patiko, tik kol išpjausčiau viską, ranka paskaudo  doh.gif
Prisiklijavo negražiai, išsipjaustė vietom irgi negražiai, bet kai pirmas blynas, tai man patinka  blush2.gif  lotuliukas.gif

user posted image



Xi xi xi lotuliukas.gif liuks paveikslėlis thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ir nepasakyčiau kad čia pirmas blynas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bugytė @ 2007 01 31, 09:40)
Pagaliau ir aš turiu ką parodyti ax.gif Pirmasis mano darbelis blush2.gif
bugyte, aš pasiskolinsiu tavo paveiksliuką ir išpjaustysiu jį anytai gimtadienio proga...

Papildyta:
QUOTE(Jurgeete @ 2007 02 05, 16:31)
as taip pat esu susizavejusi karpiniais... kelis kartus esu pasinaudojusi siuo  saitu, cia siaip yra trafaretai... bet sekmingai panaudojau atviruku gamybai.... mirksiukas.gif gal kuriai irgi pravers.... mirksiukas.gif
O, kiek ten visko daug... Valio, bus ką veikti smile.gif
Atsakyti
Mano varna visoms karytojoms siunčia linkėjimus.
bigsmile.gif
http://i154.photobuc...rpiniai/R-9.jpg
Atsakyti
QUOTE(krita @ 2007 02 10, 18:41)
Mano varna visoms karytojoms siunčia linkėjimus.
bigsmile.gif
http://i154.photobuc...rpiniai/R-9.jpg

Varna su savotišku šarmu thumbup.gif
Atsakyti
Aš sužavėta.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labai faina varna thumbup.gif
Man tai įdomu kaip jūs taip gražiai išpjaustot suapvalintas detales? Pavyzdžiui kaip toje varnoje akys, nosis, sparnai? Aš pjaunu su tuo peiliuku laiškams ar kaip jis ten, tai man gaunasi viskas karbuota doh.gif
Atsakyti
Šiap tai svarbiausias ir patogiausias įrankis karpyti yra žirklės.Reikia tik įprasti.
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2007 02 10, 20:30)
labai faina varna  thumbup.gif
Man tai įdomu kaip jūs taip gražiai išpjaustot suapvalintas detales? Pavyzdžiui kaip toje varnoje akys, nosis, sparnai? Aš pjaunu su tuo peiliuku laiškams ar kaip jis ten, tai man gaunasi viskas karbuota  doh.gif


Aš darau taip: įbedžiu peiliuką į popierių ir tuomet neištraukdama peiliuko galo suku popierių mirksiukas.gif kartais gaunasi labai gražiai rolleyes.gif
Papildyta:
bugyte, aš pasiskolinsiu tavo paveiksliuką ir išpjaustysiu jį anytai gimtadienio proga...

clap.gif kaip smagu, kad visoms patiko tas mano paveiksliukas clap.gif
čia tarp kitko - kai ateina pas mus svečių tai pirmiausiai į akis visiems krenta būtent tas piešinėlis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bugytė: 12 vasario 2007 - 09:47
[quote=bugytė,2007 02 12, 10:44]
Aš darau taip: įbedžiu peiliuką į popierių ir tuomet neištraukdama peiliuko galo suku popierių mirksiukas.gif kartais gaunasi labai gražiai rolleyes.gif

Ai nepaminėjau, kad taip pjaustau mažus apskritimukus mirksiukas.gif
O taip tai man visa kita gaunasi pakankamai lygiai... Gal netinkamą popierių pasirinkai Vaidullka? g.gif
Atsakyti