Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

Krita, o kaip padaryti tokius spalvotus karpinius? Man patinka kai yra pereinancios, susiliejancios spalvos kaip va cia:

user posted image

Papildyta:
Jei netycia nerodytu, tai tada idedu link'a:
Pavyzdys
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2007 03 13, 13:15)
Krita, o kaip padaryti tokius spalvotus karpinius? Man patinka kai yra pereinancios, susiliejancios spalvos kaip va cia:

user posted image

Papildyta:
Jei netycia nerodytu, tai tada idedu link'a:
Pavyzdys

Supratau,ten kur rozines gelytes,tai yra padaryta is to popieriaus,kur dovanas vyniojame,bet reikia irgi atsargiai imt toki,kur spalvu gama tau tinka. Tai cia vienas budas,o kitas kai is vienspalvio iskarpai ir is blogiosiod puses padedi koki spalvota poperiuka ir ta skilute uzdarai ir tada kartu priklijuoji.Gaunasi kaip tipo vitrzo. Bus klausimu,prasau klauskit.
Atsakyti
Viskas aisku, krita. Dekui, Tau 4u.gif

Vis neprisiruosiu savo citrinas nufotografuot, o ir skirtuka esu pasidariusi, bei SB padariau sexy skirtuka... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2007 03 13, 14:45)
Vis neprisiruosiu savo citrinas nufotografuot, o ir skirtuka esu pasidariusi, bei SB  padariau sexy skirtuka...  thumbup.gif
Greit ką nors rodyk... smile.gif
Atsakyti
Krita, darbai super nuostabūs thumbup.gif
Gal galėtum iš atčiau parodyti paskutinėj nuotraukoj du paskutinius atvirukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 03 14, 08:12)
Krita, darbai super nuostabūs thumbup.gif
Gal galėtum iš atčiau parodyti paskutinėj nuotraukoj du paskutinius atvirukus ax.gif


Nelabai suprantu kokius? Kas ten nupiešta? Pasakyk,bandysiu įkelt, nes turiu jau visas po ranką.
Atsakyti
su viščiuku, puodynė gėlės, puodynėj verbos. dėkui
Atsakyti
biggrin.gif oi jus mergaites auksarankes.. as pries pora metu irgi karpiau, bet visus isdalinau, tad dabar, kai prisiziurejau tokiu grozybiu jau vel teks sest prie karpinuku, nes net rankytes niezti kaip graziai cia viskas atrodo bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image

Supratau,kad šitas norėjai? smile.gif
Atsakyti
dėkui, Krita, bet dar yra viena puodynė su gelsva gėle, gal galėtum parodyt, ten tikriausiai viršuje pakalnučių varpeliai g.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image

Ar šitos? Jei ne tai dar įkelsiu nes turiu daug. Gal su vėlykom ko reiktu,tai paješkosiu. Man tikrai negaila.Bet čia mano darbeliai i ne iš interneto.
Atsakyti
oi, šitie biggrin.gif
gali ir velykinių paveiksliukų įkelt, manau būtų smagu padovanoti artimiesiems padarytas atvirutes su sveikinimais. O internete tokių šiltų kaip Tavo tikrai nerastume. dėkui biggrin.gif
Atsakyti