Įkraunama...
Įkraunama...

Popieriaus pjaustiniai-karpiniai

QUOTE(bugytė @ 2007 02 19, 17:11)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Tik po to nepamiršk pasigirti savo karpinukais  mirksiukas.gif

na nezinau dar kaip man jie gausis, neteko niekada karpyt. 4u.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na čia juk nieko sudėtingo nėra mirksiukas.gif
Man labai patinka, kad nereikia tiek kantrybės kiek mezgime, nėrime ar siuvinėjime, ir rezultatas greitai matosi lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bugytė @ 2007 02 19, 16:03)
Na čia juk nieko sudėtingo nėra  mirksiukas.gif
Man labai patinka, kad nereikia tiek kantrybės kiek mezgime, nėrime ar siuvinėjime, ir rezultatas greitai matosi  lotuliukas.gif  thumbup.gif
Man jie irgi dėl to super thumbup.gif
Atsakyti
Greit pavasaris.
user posted image
Atsakyti
Krita, nėr žodžių blink.gif . Kaip aš norėčiau taip išmokt ax.gif
O koks čia turi būti popierius, gal galit pasakyt. Viskas aš irgi noriu pabandyt doh.gif . Nesupykit, jei kurios nukopijuosiu (aš niekam čia nerodysiu blush2.gif , jeigu gausis).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitė Plius: 22 vasario 2007 - 07:54
krita, gražuuuu wub.gif

Aš niekaip neprieinu iki karpymo blush2.gif Lapus nusipirkau spalvotus ir įrankiai visi namie yra, bet para man per trumpa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitė Plius @ 2007 02 22, 08:46)
Krita, nėr žodžių  blink.gif . Kaip aš norėčiau taip išmokt  ax.gif
O koks čia turi būti popierius, gal galit pasakyt. Viskas aš irgi noriu pabandyt  doh.gif . Nesupykit, jei kurios nukopijuosiu (aš niekam čia nerodysiu  blush2.gif , jeigu gausis).

tai labai malonu,kad patinka.Turint laiko pažiurėk tą visą skyrių apie karpinius,tikrai rasi daug patarimų.Koks popierius tinka,kaip karpyt,klijuot ir t.t. O jeigu bus klausymu prašau,tikrai atsakysiu.Sekmės,gali klaus į az.
Atsakyti
Sveikos,

Čia nekarpiniai, bet atsispausdint galima jei kartais prireiktų kokių gėlių ar daržovių tongue.gif
Va
Atsakyti
Mano įrankiai.
user posted image
Žirklių yra įvairiausių.
Atsakyti
user posted image
Čia mano darbas.
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif labai gražu,o aš taip ir neprisiruošiu,net priemonių susipirkti doh.gif
Atsakyti
http://www.legendos...._2005/Dalia.htm
Atsakyti