Įkraunama...
Įkraunama...

Žvakės namuose

Man irgi zvakes patinka,radau MAXIMOJ zvakiu gesykli faina tik 7 lt.wink.gif toks ilgas pagaliukas,o ant galo lyg varpelis thumbup.gif
Atsakyti
as ir pamisusi del zvakiu,galeciau vienu metu uzsidegti visokiausiu aromatu,o ypac esu pamisusi del Yankee Candle wub.gif
Atsakyti
dabar kaip tik žvakių laikas, labai labai jaukumo suteikia wub.gif
Atsakyti
labai patinka zvakes wub.gif bet neperku visada ir bet kokiu, geriau kokiu idomesniu, skaniau kvepianciu ir pan wink.gif o dazniausiai tai vonioje uzsidegu,,,romantiskai aplinkai sukurt 4u.gif
Atsakyti
Labai labai megstu daaaaug zvakyciu visur namie: ant palangiu, stalo, ant lentyneliu smile.gif Uzsidegu daznai smile.gif
Atsakyti
Man labai patinka zvakes,neturiu ju labai daug,megstu kvepiancias zvakes,uzsidegu gana daznai wub.gif
Atsakyti
Cia visos zvakiu megejos thumbup.gif Man irgi labai patinka wub.gif Negrazu man kai zmones susistato daug zvakiu ir laiko jas, bet neuzdega. Man zvakes teikia malonuma kai jos dega
Atsakyti
Grazus zvakes ir zvakides thumbup.gif
Bet dazniausiai uzdegam jas : rudeni,ziema. Tamsiuoju metu.Nes dabar ilgai sviesus vakarai buna ,tai namie jau nelaai vakarojam,pareini tik miegoti.Bet visumoje labai grazu man prie arbatos puodelio ,knyga skaityti thumbup.gif Begalo jauku ir romantiska wub.gif
Atsakyti
neisivaizduoju gyvenimo be zvakiu wub.gif turiu tokiu kuriu degint tikrai nenoriu per daug brangios,per mielos,ir turiu tokiu kurias deginu smile.gif Pas mane ju visur rasi ir net spalvos mazdaug pritaikytos lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai daug neturim zvakiu namuose.Net geda prisipazinti, kad labai retai uzdegame blush2.gif Siais metais gal kokius du kartus doh.gif Jas visada prisimename kai elektra dingsta, va tada pasidziaugiame liepsnelemis wub.gif ir ju skleidziamais kvapais thumbup.gif
Atsakyti
Zvakes labai megstu, net mao darbas su tuo susijes smile.gif Nuo to laiko kai hobis tapo ir darbu, suzinojau kad parafinas degdamas isskiria medziaga, kuri vaikams yra ypac pavojinga... ta medziaga degdama turi net negera kvapa, jis uzgesinamas zvakes 'pakvepinus'. Todel atsargiai, nepiktnaudziaukite savo ir artimuju sveikata 4u.gif Geriau naudokite aliejinius kvapus, o ne kvepintas zvakes 4u.gif
taip pat zvakes neuzputinekite, o turekite gesikli - savo artimuju/pazystamu tarpe turiu bent tris atvejus, kai uzpuciant parafinine zvake pritisko akys... To nenutiktu uzpuciant vaskine zvake - nes vaksas nera toks lakus

Arteja zvakiu deginimo sezonas! Su tuo ir noriu pasveikinti smile.gif
user posted image
Atsakyti
Aš mėgstu žvakes, o dabar dar vyras gavo dovanų "namų židinuką". Jis užsidega naudojant biokurą ir dega stikliniame "name" atvira liepsna... Žiauriai faina! thumbup.gif Laukiu žiemos, turėtų būti prie jo labai jauku.. smile.gif
Atsakyti