Įkraunama...
Įkraunama...

Žvakės namuose

Mes deginam tikras biciu vasko zvakes.
Atsakyti
reikia gi zvakems idomiu zvakidziu smile.gif keletas is CIA
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
o vat tokia
user posted image
pernai buvau pasipuosus taip (gaila tik negavau nei baltu tulpiu nei baltu roziu):
user posted image
Atsakyti
Atsiprasau bet man paskutine foto doh.gif - Velyniu vainikas su 2 zvakem unsure.gif
Atsakyti
Mes labai mėgstam žvakes namie deginti. Man gražu, neįsivaizduoju namų be žvakių. Patinka ir kvapnios. Žinoma, kokybiškos brangiai kainuoja, bet verta jas pirkti, nes tikrai ir malonų aromatą skleidžia ir gerai dega. Kartais pasiduodu akcijų manijai ir prisiperku įvairiausių, pigesnių, deginu jas vonioje.
Atsakyti
mes irgi pamegom zvakes ir namuose daznai jos uzdegamos .ypac kai apsilanko sveciai,man tai tik aplinkos jaukumui,bet skaiciau kad daugelis naudoja tai kaip prietara blogai aurai sunaikinti.
Atsakyti
Sveikos zvakiu megejos.
sakykit kur perkat grazias/idomias zvakes ? Ar tenkina jus pasirinkimas lietuviskose parduotuvese ?
Atsakyti
QUOTE(canbera @ 2012 09 19, 11:39)
Sveikos zvakiu megejos.
sakykit kur perkat grazias/idomias zvakes ? Ar tenkina jus pasirinkimas lietuviskose parduotuvese ?


Kadangi deginu tik bičių arba sojos vaško žvakes, tai ieškau mugėse. Nors sojų žvakučių yra ir internetine parduotuve baltijoskvapai.lt, aromatų pasirinkimas platus.
Atsakyti
deginu kiekviena diena wub.gif
perku ir brangesnes ir pigesnes, patinka kvepiancios smile.gif
o kuo skiriasi bičių arba sojos vaško žvakes nuo paprastu? g.gif 4u.gif
Atsakyti
turiu daug ir deginu dažnai smile.gif
Atsakyti
namie nedeginu žvakių,
nepatinka man jos
Atsakyti
Ypač tamsiojo metų laiko neįsivaizduoju be žvakių namuose. Suteikia jaukumo, daugiau šviesos, o jeigu dar maloniai kvepia. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 03 gruodžio 2014 - 14:15
zvakes uzdegdavau namuose labai retai, praktiskai per sventes ar ruosiant romantiska vakariene, bet dabar regis liausiuosi visai pirkus ir deginus. Skaiciau straipsni, jog ypac tos kvepiancios yra labai kenksingos zmogaus sveikatai, isskiria kazka, tik nepamenu ka g.gif
Atsakyti