Įkraunama...
Įkraunama...

KTU Inžinerijos licėjus

Sveiki brangieji , gal kas turi minčių bei atsiliepimų apie Purienų vid. mokyklą
Atsakyti
Sventes labai grazios, mokykla sutvarkyti ir kiek zinau bendra drausme/tvarka yra. Del mokslo pakankamai spaudzia, tik yra popietines klases. Nors as saviskei kaip atsargini varianta 5kl. galvoju tongue.gif
Atsakyti
apie mokyklą

http://193.219.78.20...a/index.php?D=4
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uvė: 25 sausio 2007 - 14:17
mano vyresnelis lanko sia mokykla jau 6 metai. Man patinka sioje mokykloje gyvuojancios tradicijos,vidaus tvarka, o ir spaudimas mokytis, manau, tik i nauda.Dar labai geras dalykas yra mokslo metu pabaigoje rasomi baigiamieji testai:tai lyg savotiskas grudinimas pries busimus egzaminus vyresnese klasese.Vaikai nuo pirmos klases pratinami prie to ir, bent jau maniskis, pries testus nejaucia didelio streso.
Del popietiniu klasiu, tai teko girdeti, kad ateityje ju lyg ir nebus.Bet tai tik gandu lygyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo peledziuke: 26 sausio 2007 - 11:13
Šią mokyklą baigė mano mama, paskui aš ir dabar ten mokosi mano vyresnėlis, planuoju leisti ir kitus... man ji sava ir artimiausia nuo namų, jauki, gal todėl kad priprasta, gražios šventės... kolkas neteko bendrauti su dalykų mokytojais, ne sesam pradinukai, po pietinis mokslas nėra gerai, gelbėja tai kad močiutę turim ir ji prižiūri moksleivį, kad nepramiegotų ir spėtų pamokas pasiruošti rytais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(praavil @ 2007 02 22, 22:14)
Šią mokyklą baigė mano mama, paskui aš ir dabar ten mokosi mano vyresnėlis, planuoju leisti ir kitus... man ji sava ir artimiausia nuo namų, jauki, gal todėl kad priprasta, gražios šventės... kolkas neteko bendrauti su dalykų mokytojais, ne sesam pradinukai, po pietinis mokslas nėra gerai, gelbėja tai kad močiutę turim ir ji prižiūri moksleivį, kad nepramiegotų ir spėtų pamokas pasiruošti rytais  ax.gif



O busimiems ketvirtokams bus pamokos po pietu ar rytines ?
Ir kuriose klasese buna popietinis mokslas ?
Atsakyti
QUOTE(asara @ 2007 03 16, 13:17)
O busimiems ketvirtokams bus pamokos po pietu ar rytines ?
Ir kuriose klasese buna popietinis mokslas ?


maniskis dabar ketvirtokas po piet mokesi 3-je ir 4-je klasese, kogero ir 5 bus po pietu, jei nesuveztu 5 mokykla vaiku is viso Kauno ir Pakaunes, manau neliktu to pamaininio mokslo, kiek zinau tai tankiausia mokykla lietuvoje, vaiku skaiciumi i kvadratini metra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(praavil @ 2007 03 16, 15:28)
maniskis dabar ketvirtokas po piet mokesi 3-je ir 4-je klasese, kogero ir 5 bus po pietu, jei nesuveztu 5 mokykla vaiku is viso Kauno ir Pakaunes, manau neliktu to pamaininio mokslo, kiek zinau tai tankiausia mokykla lietuvoje, vaiku skaiciumi i kvadratini metra  biggrin.gif


O popietineje pamainoje kada pamokos prasideda ir baigiasi ketvirtokams ?
Atsakyti
Kadangi jau yra baigusių ir besimokančių, kokią pradinių klasių mokytoją rekomenduotumėt?
Atsakyti
QUOTE(asara @ 2007 03 16, 15:37)
O popietineje pamainoje kada pamokos prasideda ir baigiasi ketvirtokams ?


prasideda nevienodai kartais būna tokia nulinė pvz. choregrafija

normaliai prasideda atrodo 12,50, pasibaigia 17,10
Papildyta:
QUOTE(NERA @ 2007 03 19, 12:53)
Kadangi jau yra baigusių ir besimokančių, kokią pradinių klasių mokytoją rekomenduotumėt?


o kam tamstytei jei vaikelis jau panelė ax.gif

čia kaip kam patinka, kokia mokytoja, mano berniuko mokytoja gera, organizuoja klases šventes, kviečia tėvų susirinkimus ir skiria laiką individualiems pokalbiams (sakau taip nes kolegės mergaitei per keturis metus buvo tik vienas kaledinis renginys pirmoj klasej ir susirinkimas vienas per metus, bet kitoj mokykloj), tik maniškis patinginiauja, negi dėl to kalta mokytoja mirksiukas.gif , bet mergaitę rašysiu pas kitą dėl to kad ten užsiraše pažįstamų vaikas ir jai bus drasiau eiti ir kad nekiltų pagunda mokytojai lyginti sese su broliu... ( tipo vienas tinginys-vėpla, ir kita kogero tokia biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pravil: 19 kovo 2007 - 17:05
QUOTE(pravil @ 2007 03 19, 17:00)
bet mergaitę rašysiu pas kitą dėl to kad ten užsiraše pažįstamų vaikas ir jai bus drasiau eiti ir kad nekiltų pagunda mokytojai lyginti sese su broliu... ( tipo vienas tinginys-vėpla, ir kita kogero tokia  biggrin.gif )

O kuriais metais tavo mergytė eis į mokyklą- 2007 ar 2008?
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2007 03 19, 22:45)
O kuriais metais tavo mergytė eis į mokyklą- 2007 ar 2008?


jau šį rudenėlį leisiu , tikiuosi priims, lanko priešmokyklinę grupę mirksiukas.gif
Atsakyti