Įkraunama...
Įkraunama...

KTU Inžinerijos licėjus

QUOTE(pravil @ 2007 03 20, 12:50)
jau šį rudenėlį leisiu , tikiuosi priims, lanko priešmokyklinę grupę  mirksiukas.gif

O gal gali parekomenduoti kokią pradinių klasių mokytoją, kuri turės pirmokėlius 2008 rudenį?
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2007 03 21, 11:04)
O gal gali parekomenduoti kokią pradinių klasių mokytoją, kuri turės pirmokėlius 2008 rudenį?


nežinau nebent, pasiklausinečiau kaip mokytojas vertina, kaimynės nes turi dabar trečiokėlius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pravil @ 2007 03 21, 12:45)
nežinau nebent, pasiklausinečiau kaip mokytojas vertina, kaimynės nes turi dabar trečiokėlius  mirksiukas.gif

Oi būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pravil @ 2007 03 21, 13:45)
nežinau nebent, pasiklausinečiau kaip mokytojas vertina, kaimynės nes turi dabar trečiokėlius  mirksiukas.gif


As turiu minti savo trecioka kitais metais (i ketvirta klase leisti). GAl galetumete rekomenduoti, pas kuria mokytoja prasytis ?
Atsakyti
Ir dar, ar yra ten prailgintos grupės pradinukams ax.gif
Atsakyti
Eh, nutilo kazko si tema. Auu mamytes, kuriu vaikuciai eina i Pradines Purienu klases g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
O aš taip tikėjausi rekomendacijų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2007 04 16, 14:27)
O aš taip tikėjausi rekomendacijų rolleyes.gif

console.gif
Atsakyti
manau tai tikrai turetu buti nebloga mokykla kadangi sioje mokykloje vyko kauno lietuviu kalbos olimiada ( beje as joje dalyvavau ax.gif blush2.gif ) ir seip is pirmo zvilgsnio gerai atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
Mano pažįstama lankė šią mokylklą (prieš porą metų baigė) tai labai giria, sako, kad gražiausios dienos čia prabėgo, mokytojai šaunūs ir mokykla graži. Na, bet daug dar nuo klasiokų priklausys mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano sūnus lanko šią mokyklą,man tai ji patinka thumbup.gif
Atsakyti
[quote=burbulione,2007 05 07, 23:15]
o koks sios mokyklos paruosimo lygis? noriu leistmergaite i 5 klase ten.
Atsakyti