Įkraunama...
Įkraunama...

KTU Inžinerijos licėjus

QUOTE(Vasara T @ 2007 09 21, 19:49)
O ar nėra problemų pakliūti ten į 5 klasę iš kitos mokyklos?



jei gyveni tam rajone,kuriam priklauso mokykla, gal ir nelabai, nors zinau,kad is kitur patekti sunkoka, nes jau ateina pilnos ketvirtoku klases...vienais metais tai buvo labai labai sunku...gal geriau pervesk i 4ta klase, bus paskui lengviau.
Atsakyti
QUOTE(nesmerk @ 2007 09 25, 12:14)
jei gyveni tam rajone,kuriam priklauso mokykla, gal ir nelabai, nors zinau,kad is kitur patekti sunkoka, nes jau ateina pilnos ketvirtoku klases...vienais metais tai buvo labai labai sunku...gal geriau pervesk i 4ta klase, bus paskui lengviau.


Mano vaikis jau pektokas...šiemet prisijungė 5 naujokai , nors niekas neišėjo, tai klasėj dabar atrodo 31 vaikas g.gif , jei 6-ios pamokos grįžta 18,30 namo...
Atsakyti
QUOTE(praavil @ 2007 10 02, 15:08)
Mano vaikis jau pektokas...šiemet prisijungė 5 naujokai , nors niekas neišėjo, tai klasėj dabar atrodo 31 vaikas  g.gif , jei 6-ios pamokos grįžta 18,30 namo...


Tai labai dideles klases suformuotos g.gif As turiu sunu, kuris kitais metais turi buti pirmokas, tai galvoju apie sia mokykla. Matau, kad turit ir jus 2001 m. dukryte, ar leisit i Purienu pirma klase? O gal jau eina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzka12135 @ 2007 10 03, 15:50)
Tai labai dideles klases suformuotos  g.gif  As turiu sunu, kuris kitais metais turi buti pirmokas, tai galvoju apie sia mokykla. Matau, kad turit ir jus 2001 m. dukryte, ar leisit i Purienu pirma klase? O gal jau eina?  4u.gif


Taip jau eina...
Atsakyti
Gal zinot, kuri siemet bus gera pradinuku mokytoja? Gal kuri planuojat leisti i ta mokykla mirksiukas.gif
Kaip cia su popietiniu mokymu? nuo kelintos klases jie moksosi po pietu? Delfyje skaiciau, kad po keliu metu tokio kaip popietinio mokymo isvis nebebus, kad mazeja vaiku..
Kada reikia nesti prasyma? g.gif
Aciukas uz visus atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PAME @ 2008 02 25, 12:06)
Kaip cia su popietiniu mokymu? nuo kelintos klases jie moksosi po pietu? Delfyje skaiciau, kad po keliu metu tokio kaip popietinio mokymo isvis nebebus, kad mazeja vaiku..
Kada reikia nesti prasyma?  g.gif
Aciukas uz visus atsakymus  4u.gif

Mokytojos tai nezinau, nes kurios norejau ta siemet pirmokus turi.
Mokosi 3,4,5 klases po pietu. Nu klasiu biski mazeja, nes renka tik po 4 kl. vienoj laidoj ( sake, yra ir po 6kl., bet nebetelpa mokykloj doh.gif ), tai jei ir nebus tai negreitai, nors galetu po poros metu nebebuti biggrin.gif
Pirmokus, kiek atsimenu, renka nuo 05.15, bet kai nunesiau pareiskima balandzio vidury jau kruvele buvo surinkta (ant prasymo rasiau 05.15). Su penktokais buvo tas pats: paskelbe priemima nuo 06.01, bet 06.01 10val jau kabino pranesima, kad vietu nebeliko.
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2008 02 25, 19:59)
Mokytojos tai nezinau, nes kurios norejau ta siemet pirmokus turi.
Mokosi 3,4,5 klases po pietu. Nu klasiu biski mazeja, nes renka tik po 4 kl. vienoj laidoj ( sake, yra ir po 6kl., bet nebetelpa mokykloj  doh.gif ), tai jei ir nebus tai negreitai, nors galetu po poros metu nebebuti  biggrin.gif
Pirmokus, kiek atsimenu, renka nuo 05.15, bet kai nunesiau pareiskima balandzio vidury jau kruvele buvo surinkta (ant prasymo rasiau 05.15). Su penktokais buvo tas pats: paskelbe priemima nuo 06.01, bet 06.01 10val jau kabino  pranesima, kad vietu nebeliko.

Tai gal galit pasakyt kokių mokytojų pasistengt 'išsisukt'? blush2.gif
Atsakyti
mane taip pat labai domintų atsiliepimai apie būsimų pirmokų mokytojas (kiek suprantu apie jas geriausiai žino dabartiniai ketvirtokai blush2.gif)

be to smalsu būtų sužinoti, ar yra mokykloje kokių būrelių ar šiaip užsiėmimų pradinukams ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif mokykla. Vasara persikraustem i Vilniu, tai vaikai tik sios mokyklos ilgisi. O ir man ji labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulena @ 2008 04 08, 15:08)
mane taip pat labai domintų atsiliepimai apie būsimų pirmokų mokytojas (kiek suprantu apie jas geriausiai žino dabartiniai ketvirtokai blush2.gif)

be to smalsu būtų sužinoti, ar yra mokykloje kokių būrelių ar šiaip užsiėmimų pradinukams  ax.gif

Man rodos siuo klausimu sunku patarti, priklauso nuo tevu poziurio ir reikalavimu mokytojai,vaikui. Ko jie tikisi.
Maniskies siemet bus antrokas. Mokytoja labai dziaugiames. Kai bus ketvirtokas,drasiai rekomenduosiu busimiems pirmokams. thumbup.gif
Atsakyti
Mano du didieji ten mokosi - vienas bus 4-tokas (va jo mokytoja pradinių klasių nereali thumbup.gif ), kita 8-tokė. Tik štai jau mąstau, kad dukrą po 8 klasių reiks gimnazijon leisti, nes mokymo lygis prastėti pradeda, o ir kiti geriau besimokantys klasiokai žada išsibėgioti kas kur...
Atsakyti
QUOTE(Emilė @ 2008 07 19, 14:14)
Mano du didieji ten mokosi - vienas bus 4-tokas (va jo mokytoja pradinių klasių nereali  thumbup.gif ), kita 8-tokė. Tik štai jau mąstau, kad dukrą po 8 klasių reiks gimnazijon leisti, nes mokymo lygis prastėti pradeda, o ir kiti geriau besimokantys klasiokai žada išsibėgioti kas kur...

Kiek žinau, tai ten dėl to integravimo didelios kovos vyksta, na, kur žada ten tuas jaunas "nusikaltėles" prijungti rolleyes.gif Bet gal išspręs "Purienos" tą klausimą kaip nors
Atsakyti