Įkraunama...
Įkraunama...

KTU Inžinerijos licėjus

QUOTE(ALOCKA @ 2010 04 14, 15:24)
Paklausiau, pas kaimynus- pasirodo ju sunus irgi i Purenu eis , tai uzsirase pas Nijole Alionyte irgi. Tai ir as uzrasiau smile.gif. Geguze suzinosiu , ar tikrai paima- bet ,kaip suprantu - vaiku nera daug.Nereikes kitos mokyklos jeskot.

Dar del uniformos norejau paklaust- pamirsau uzklaust mokykloje. Kiek suprantu , jos nera- nes kiek pravaziuoju- vaikai be uniformos eina. Gal tik per sventes ?


4u.gif panašu kad susipažinsim, būdavo birželio men. savaitė susipažinimo, dar nepasiklausiau, bet greičiausia irgi bus...

Uniforma yra, tik nėra specialaus audinio, reika kostiumėlio juodo ar tamsiai mėlyno (atsiranda ir pilkų, žalių, matyt ką tėvai gauna, bet privalomas juodas ar mėlynas) balti marškinukai ir mažiukam prašo varlytės, didesniems kaklaraiščio, man labai patinka, nuperku kostiumuką ir nereik sukti galvos dėl rūbų į mokyklą, gal nuo vaiko priklauso bet man ir kelniu vienų užtekdavo (nesudraskė, čia kai didysis buvo pradinukas) ir marškinius savaitgali išskalbi išbėdos su vienais gali verstis, aišku gerai turėt atsarginius, maža kas biggrin.gif
Didesni vaikai tai išsidirbinėja, nešioja švarkus o kelnės džinsinės, ten visokius golfus pasivilkinėja, bet mano jau septintokas, tai tik džinsus kartais išsitraukia, o šiaip vis su marškiniais ir šlipsu eina, golfų jis nemėgsta , mergyte, kai šalta po švarkeliu kartais pasivelka kokį megstukėlį, bet šiaip mokykla šilta smile.gif
Atsakyti
Sveiki,tikrai,musu dukros pazystamos per ta pati sunu kluba smile.gif Jusu dukra tikrai labai sauni,manau ji kur besimokytu jai visur butu gerai,ji saunuole mergaite,o as kaip ir uzrasiau savo dukra i sita mokykla,tik man niekas neminejo kad ji desimtmete,cia forume perskaiciau,reiks dabar tikslintis g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal ką žinot apie dabar formuojamas 5-okų klases?
Kuri stipriausia?
Ko taip visi veržiasi į c klasę?
Atsakyti
Mes eisime i penkta klase ax.gif ...tai man didiziausias galvos skausmas uniforma doh.gif ...Butu nurodyta viena spalva svarku ir butu ramu, o dabar kai trys doh.gif Anksciau matydavau mokyklos vaikus vien tik su juodais svarkais...kodel dabar ivede spalvu margumyna g.gif

P.S. O kuo ta "c" ypatinga...as tiesa sakant pirma karta girdziu blush2.gif Gal ten aukletoja kokia ypatinga bus, o gal "Ruteles" vaikai branduoli sudarys g.gif ....cia siaip pamastymas g.gif
Atsakyti
o gal galit, mamytes, pasakyti ar sioj mokyklos formuojamos priesmokyklines grupes?
Atsakyti
Sveikos ,
gal zinote,kada reiktu pradet dometis(ar prasyma uzpildyt)del priemimo i pirma klase?Gal buna kokia atviru duru ar pan.diena g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedruma: 07 gruodžio 2010 - 21:56
QUOTE(Giedruma @ 2010 12 07, 22:56)
Sveikos ,
gal zinote,kada reiktu pradet dometis(ar prasyma uzpildyt)del priemimo i pirma klase?Gal buna kokia atviru duru ar pan.diena  g.gif


mokykla turi savo puslapį ten būna skelbiama nuo kada priima , man atrodo kad gegužės mėn, bet galit užeiti į mokyklą ir anksčiau aš ėjau vasario mėn. su pavaduotuju pasišnekėti, paprašyti pas kurią mokytoją norite, duotų užpildyti prašymą, o paskui vėliau pristatytumėt nuotraukas sveikatos paž. ir kitą
Atsakyti
QUOTE(miglusita @ 2010 04 03, 00:47)
visas kolektyvas yra superiniai,ten tikrai yra kaip antri namai smile.gif šiaip buvęs mokyklos direktorius dabar kažkur šveitimo ministerijoj sėdi,buvus pavaduotoja irgi kažkur ten aukštumose malasi,taip,kad mokykla ''turi stogą'' mokytojai geras algas gauna ir dėlto laimingi visad biggrin.gif mokslo atžvilgiu mokykla nėra žiauriai stipri,bet tos šiltumos,bendravimo,tai ten pilna smile.gif manau,kad tai yra tobula smile.gif


Dairausi mokyklos, tad su bendradarbe nupėdinau į "visuotinį" penktokų susirinkimą. Nepajutau jokios šilumos. Direktorė - sovietinių klišių rinkinys. Kalbėjo daug, bet nieko nepasakė. Girdėjau, kad 12 (tiksliai nepamenu) penktokų išvestas nepatenkinamas elgesys, o kas toliau bus daroma su tais vaikais, kaip bus organizuojama pagalba, nebuvo kalbama. Psichologė pristatinėjo ataskaitą apie penktokų tyrimą - viskas teigiama, visi adaptavosi, gerbia mokytojus ir t.t.
Man toks vaizdelis iš mano laikų mokyklos: vieniems bausmės, kitiems - pagyrimo raštai, formalios ataskaitos... Gaila, bet tikėjausi ko kito.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virvytė: 20 gruodžio 2010 - 21:24
QUOTE(Virvytė @ 2010 12 20, 22:19)
nupėdinau į "visuotinį" penktokų susirinkimą. ....
Gaila, bet tikėjausi ko kito.


o keliuose panašiuose susirinkimuose buvote, labai įdomu kaip jie vyksta kitose mokyklose...ar ten ataskaitos pateikiamos kaip nors kitaip ? ar tai buvo pirmas jūsų toks apsilankymas ir iš jo vieno padarėte išvadas ax.gif

Man bendrai juokingai skamba tas 5-okų adaptavimasisi, kas mūsų klausė kai mes turėjom ketvirtoje klasėje adaptuotis doh.gif , niekas neteikė jokių psichologinių pagalbų ir visi išliko gyvi , paskui vieni mokėsi geriau kiti blogiau, elgesys irgi buvo įvairus...
Atsakyti
Parekomenduokite pirmokėlių mokytoją. Planuoju leisti mergytes nuo rudens į pirmą klasę.
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2011 01 09, 10:53)
Parekomenduokite pirmokėlių mokytoją. Planuoju leisti mergytes nuo rudens į pirmą klasę.

R.Belickienė. Kokia 3 mėn. mokė dičkę, tada leidau mažiukę ir visiškai nenusivyliau - reikalaujanti, griežta, užsiimanti su vaikais.
Atsakyti
Nu labai gerai kad cia paskaiciau... turiu labai gabia penktoke, lankome Pilenus, bet ten organizavo 2 stiprias klases ir viena silpna. Geri norai, bet nepavyko nieko nes rudeni neatvyko didele dalis mokiniu ir kases padare po 30 2vnt ir vel su visokiais nemoksliukais ir padauziukais... Zodziu tikejaus stipraus mokymosi, o bus kaip visada doh.gif Iskart zinojau kad vidutiniai variantai ne mums ir puoliau ieskotis geresnes, tiksliau stipresnes mokymo bazes netoli namu ir Purienu kaip suprantu pasirinkimas butu neblogas g.gif Blogai tik tas, kad penktokai po pietu mokos doh.gif Tai visgi nusprendem, kad penkta dar lankysim po langais, o va jau sesta bandysim sturmuoti Purienu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 04 rugsėjo 2011 - 07:09