Įkraunama...
Įkraunama...

KTU Inžinerijos licėjus

Kaip jums pradinuku mokytoja Lina Skuzinskiene?Ar galit ka pasakyt?
Atsakyti
QUOTE(Ledine shirdis @ 2011 12 16, 19:39)
Kaip jums pradinuku mokytoja Lina Skuzinskiene?Ar galit ka pasakyt?



Ji moke mano abu vaikus. Tai reikli, nuosirdi, atsakingai dirbanti mokytoja. Klaseje organizuoja renginius ir keliones. Vaikai ziniu gavo daug ir geru. Mano vaikam patiko pas ja mokytis thumbup.gif mokytoja
Atsakyti
Sveiki,

norėjau pasidomėti, ar kitais mokslo metais (2012-2013) bus formuojamos 11klasės? wink.gif
Atsakyti
Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar penktokams ir ateinančiais mokslo metais bus popietinės pamainos?
Atsakyti
Esu devintokė iš Purienų vidurinės smile.gif Tradicijos, šventės, renginiai fantastiški, ypač Purienų mokyklos kieme esančios eglutės įžiebimo šventė. Dėl mokymosi tai nežinau, aš esu patenkinta, tikrai daug gerų ir daug reikalaujančių mokytojų, kurie tikrai stengiasi išmokinti. Klasėse vaikų gal kiek ir per daug. Mano laida dar baigs mokyklą, o po to jau tik iki 9 klasių bus padaryta mokykla, kiek liūdnoka, bet svarbu, kad spėsiu baigti būtent šią mokyklą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jutulis @ 2012 02 25, 21:04)
Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar penktokams ir ateinančiais mokslo metais bus popietinės pamainos?


Šiais mokslo metais jau nėra jokių popietinių pamokų, mano penktokė mokosi ryte, nes labai tėvai triukšmavo kai pasakė per susirinkimą, kad visi pradinukai lieka mokytis rytais ir tik penktokai po pietų...nors buvo nevisai aišku per vasarą bet rudenį džiaugėmės nes visi mokosi rytais....
Tai nemanau kad vėl grįš prie popietinio mokymo smile.gif
Atsakyti
Gal zinote kokios mokytojos tures ateinanciais metais pirmas klases, kuria mokytoja patartumete? 4u.gif
Atsakyti
Manau, kad kitais metais bus šitos mokytojos. Kiek esu girdėjus, tai visos tikrai labai neblogos ok.gif
Atsakyti
QUOTE(ajja @ 2012 10 12, 12:10)
Gal zinote kokios mokytojos tures ateinanciais metais pirmas klases, kuria mokytoja patartumete?  4u.gif

Ir mums domina... 4u.gif
Atsakyti
Rekomenduojam mokytoja Aldona. Siemet ji isleis ketvirtokus(musu viduriniukas tarp ju). 100proc rekomenduojam. Mokytoja grieztoka, bet puikiai valdo klase ir suformuoja reikalingus igudzius tolimesniam mokymuisi. Labai gera atmosfera klaseje. Daug papildomu uzduociu vaikams ir daug demesio sunkiau besimokantiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jumi: 18 lapkričio 2012 - 21:25
Mokytoja Loreta- neisivaizduoju geresnes pradinuku mokytojos. Sunus atejo is kitos mokyklos tik i ketvirta klase, bet viskas tapo taip gerai kad abu pasnekam, reikejo anksciau keisti mokykla. Ir atmosfera klaseje puiki, ir su mokslais viskas gerai, o svarbiausiai tai yra mokytoja mylinti savo darba ir vaikus, suprantanti juos ir matanti truputi giliau. Kadangi turime ir kitokios patirties, tai galime palyginti. Tikrai rekomenduoju ir gailiuosi kad dukrai dar i mokykla anksti
Atsakyti
QUOTE(davaida @ 2013 01 19, 10:14)
Mokytoja Loreta- neisivaizduoju geresnes pradinuku mokytojos. Sunus atejo is kitos mokyklos tik i ketvirta klase, bet viskas tapo taip gerai kad abu pasnekam, reikejo anksciau keisti mokykla. Ir atmosfera klaseje puiki, ir su mokslais viskas gerai, o svarbiausiai tai yra mokytoja mylinti savo darba ir vaikus, suprantanti juos ir matanti truputi giliau. Kadangi turime ir kitokios patirties, tai galime palyginti. Tikrai rekomenduoju ir gailiuosi kad dukrai dar i mokykla anksti

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti