Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokestis

na galima bandytis tartis kad pas notara dokumentuose forminama suma uz kuria ir buvo pirktas zemes sklypas, o realiai kitus pinigus gauti tiesiai i rankas g.gif . tai daro dauguma kurie parduoda anksciau ne per tris metus, viesa paslaptis
nezinau ar cia aiskiai parasiau, bet gal suprasit
Atsakyti
gal kas susiduret jei man tevai padovanojo zemes sklypa ar buta, o aš jį noriu parduoti, ar reikia moketi mokesčius nuo to ir jei taip tai kokius? ax.gif
Atsakyti
Jeigu parduodi turtą, kurį turėjai 3 metus ir ilgiau - tada neapmokestinama.
Jeigu gavai šį turtą dovanų mažiau nei prieš tris metus - tada mokėt reikės 15 proc. nuo įsigijimo-pardavimo kainų skirtumo.
tavo atveju nuo dovanojimo sutartyje nurodytos vertės ir pardavimo kainos skirtumo, jeigu to turto savo "rankose" išlaikei trumpiau nei 3 metus.
Atsakyti
Mokestis mokamas nuo pardavimo ir pirkimo kainų skirtumo, taigi jeigu pirkot už 1000Lt ir parduodat už 1000Lt:
1000-1000=0
0*15 proc.= 0

Atsakyti
supratau - jei gavau dovanu ir noriu iskart parduoti, teks moketi mokescius g.gif
Atsakyti
Esu studentė neakivaizdininkė.Dirbu,atlyginimas 800 litų į rankas.Noriu pirkti kompiuterį .išsimokėtinai nelabai gausiu...Bet jeigu mokėčiau grynais,ir kai deklaruosiu ar gausiu iš valstybės už jį ir už mokslus?Ar sugrąžins man kažkiek pinigėlių.....?
Atsakyti
QUOTE(ramute53 @ 2006 09 21, 16:42)
Esu studentė neakivaizdininkė.Dirbu,atlyginimas 800 litų į rankas.Noriu pirkti kompiuterį .išsimokėtinai nelabai gausiu...Bet jeigu mokėčiau grynais,ir  kai deklaruosiu ar  gausiu iš valstybės už jį ir už mokslus?Ar sugrąžins man kažkiek pinigėlių.....?


Gausite už abu, jeigu tik užteks apmokestinamųjų pajamų pinigėlių susigrąžinimui.
Atsakyti
Tik kompa reikia ten pat pirkti iskarto su programine iranga, nes kitaip tai nieko negrazina schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ramute53 @ 2006 09 21, 16:42)
Esu studentė neakivaizdininkė.Dirbu,atlyginimas 800 litų į rankas.Noriu pirkti kompiuterį .išsimokėtinai nelabai gausiu...Bet jeigu mokėčiau grynais,ir  kai deklaruosiu ar  gausiu iš valstybės už jį ir už mokslus?Ar sugrąžins man kažkiek pinigėlių.....?

uzeik i www.tax.lt skaiciuokle. Ten suvesk savo gaunama atlyginima, mokamus pinigelius uz moksla ir kompa ir pamatysi, kiek gali tiketis susigrazinti ju.
Atsakyti
g.gif Nuėjau į www.tax.lt ir pamačiau, kad galima susigrąžinti pinigėlius sumokėtus už internetą. Tai jeigu pernai visus metus mokėjau ir nesusigrąžinau, pinigėliai dingo?
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2006 10 03, 11:23)
g.gif Nuėjau į www.tax.lt ir pamačiau, kad galima susigrąžinti pinigėlius sumokėtus už internetą. Tai jeigu pernai visus metus mokėjau ir nesusigrąžinau, pinigėliai dingo?


O kur tai parašyta, kad galima susigrąžinti pinigėlius už internetą g.gif Susigrąžinti galima pinigėlius už internetinę prieigą. t.y. už visas priemones, kurios reikalingos interneto tiekiui, bet ne už patį naudojimąsi intenetu.
Atsakyti
Aha, tai kiek supratau, jei man tėvas dovanoja tarkim 100 000lt, tai jokiu mokęsčiu mokėt nereikia. tačiau klausimas kaip tą dovaną reikia apiformint? g.gif
Tikriausiai neužtenka pervedant iš jo sąskaitos į mano banke padaryt prierašč "Dovana" g.gif Ar reikia eit pas notarą, kad paskui nekiltų problemų?
help.gif
Atsakyti