Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokestis

QUOTE(vaidabas @ 2010 03 28, 21:28)
o pardavus auto uz 1000lt, reikia rodyti pajamas rodyti deklaracijoje?

Man reikėjo- ir dar reikėjo atfaksuoti automobi;lio pirkimo sutartį, kad būtų galima matyti, ar negavau pelno smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ravesa @ 2010 03 28, 22:05)
Man reikėjo- ir dar reikėjo atfaksuoti automobi;lio pirkimo sutartį, kad būtų galima matyti, ar negavau pelno smile.gif

o i kuri prieda rasei?
Atsakyti
kokiu telefonu jūs skambinta į VMI? 1882?
Atsakyti
taip, tik muzikeles tenka ilgai klausyt, sian laukiau 20 min 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murka2008: 30 balandžio 2010 - 12:51
QUOTE(murka2008 @ 2010 04 30, 13:51)
taip, tik muzikeles tenka ilgai klausyt, sian laukiau 20 min  4u.gif

aaaa, aš tai tiek nelaukiu, kai neatsiliepia, tai po 10min. padedu, galvoju, kad neveikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2010 04 30, 14:19)

aaaa, aš tai tiek nelaukiu, kai neatsiliepia, tai po 10min. padedu, galvoju, kad neveikia biggrin.gif


kai iskyla klausimu ir lauki bigsmile.gif bet tikrai tenka palaukti smile.gif daug skambinanciu ypac dabar...
Atsakyti
Laba diena. Dirbu su Invidualia veikla nuo 2015. 01 mėn. Nuo tų pačių metų sausio mėn iki liepos mėn. galo buvau įdarbinta pusę etato. Darbo sritis buvo ta pati kaip veiklos pažymoj, bet realiai tą laikotarpį su veikla visiškai nedirbau.

Tada liepos gale pati savo noru išėjau iš darbo. ir 2015. spalio mėn pradėjau dirbt "ant savęs " pagal tą išsiimtą pažymą.
Klausimas būtų toks. Ar man reikės mokėt kažkokius mokesčius už tą laikotarpį kai dirbau su darbo sutartim ?

Turiu 6 metų vaiką.


Esu drausta ligonių kasoje iki vaikui sueis 8 m.

Su veikla dirbu pirmi metai. Ir realiai neuždirbu net minimumo.
Atsakyti