Įkraunama...
Įkraunama...

Kulinarijos/konditerijos kursai

QUOTE(siule @ 2008 01 29, 14:55)
Tai kaip ir sutarem thumbup.gif
Papildyta:
birthday.gif dar pora zmoniu priimtume i savo kompanija vasario pabaigoje  4u.gif


O kokia kaina kursų? ir kokia kursų organizatorės kvalifikacija? Ačiū už atsakymą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnužė @ 2008 01 30, 23:39)
O kokia kaina kursų? ir kokia kursų organizatorės kvalifikacija? Ačiū už atsakymą  ax.gif

mane taip pat viskas domina smile.gif ax.gif
Atsakyti
neturiu kulinares diplomo, bet nesijauciu be jo blogai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(siule @ 2008 01 31, 09:07)
neturiu kulinares diplomo, bet nesijauciu be jo blogai rolleyes.gif


gal galima butu suzinoti kaina i a/z ir kokios trukmes tie kursai ?
Atsakyti
QUOTE(mazas angeliukas @ 2008 01 31, 23:45)
gal galima butu suzinoti kaina i a/z ir kokios trukmes tie kursai ?

atsakiau assa.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2008 01 30, 08:28)
šiuo metu vyksta,ar ne taip klausimą supratau? ax.gif
4u.gif


turėjau omeny, vyksta darbo metu? ar.. vakarais?
Atsakyti
Sveikos, perskaicius sia tema iskilo klausimas kokiu tikslu jus visos norite lankyti kulinarijos kursus? ar igyti specialybe ir gauti ta patvirtinanti dokumenta, ar norit kazkokiu konkreciu patiekalu ismokti gaminti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pragiedruliai @ 2008 02 03, 20:19)
turėjau omeny, vyksta darbo metu? ar.. vakarais?

nuo 9 iki 15h mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mua @ 2008 02 03, 19:40)
Sveikos, perskaicius sia tema iskilo klausimas kokiu tikslu jus visos norite lankyti kulinarijos kursus? ar igyti specialybe ir gauti ta patvirtinanti dokumenta, ar norit kazkokiu konkreciu patiekalu ismokti gaminti? g.gif

Na, aš tai noriu tiesiog išmokti skaniai gaminti. Gaila vyro, kuris dabar turi visokius nenusisekusius kulinarinius "šedevrus" valgyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2008 02 04, 22:54)
Na, aš tai noriu tiesiog išmokti skaniai gaminti. Gaila vyro, kuris dabar turi visokius nenusisekusius kulinarinius "šedevrus" valgyti  biggrin.gif

Man tai atrodo, kad viskam reikia praktikos g.gif
yra visokiausiu receptu knygu pagal kurias galima gaminti, tai kam tie kursai reikialingi? g.gif
perskaitei kaip parasyta ir pabandei pagamint ax.gif
Atsakyti
As irgi noreciau tokiu kursu, bet as Kaune ax.gif nesu bloga vireja, net visko pasitaiko blush2.gif pvz, neiseina man skaniu balandeliu padaryti nors tu ka doh.gif butu labai gerai pasimokyti daugiau visokiu gudrybiu. Nemoku ir graziai sumustinuku padaryti arba papuosti maistelio. Zodziu, dar mokytis ir mokytis. Tai, jei kas zino kur kokius kursus Kaune, tai siulykit, labai laukiu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mua @ 2008 02 06, 21:07)
Man tai atrodo, kad viskam reikia praktikos g.gif
yra visokiausiu receptu knygu pagal kurias galima gaminti, tai kam tie kursai reikialingi? g.gif
perskaitei kaip parasyta ir pabandei pagamint ax.gif

Sutinku su Tavimi. Tik dažnai po nenusisekusių eksperimentų rankos nebekyla, o ir vyras, kai sužino, kad neaišku koks velnias bus pietums, tai tikrai nelabai džiaugiasi lotuliukas.gif
Atsakyti