Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis blombavimas

As pries keleta metu dariausi estetini plombavima pas dr.Ivanciute.Jos atliktu darbu gerisi visi odontologai , pas kuriuos po to tenka lankytis.Tai reiketu suprasti , kad darbas yra atliktas labai kokybiskai.Praeje jau , gal, kokie 6-7 metai, o dar nei karto nereikejo nieko koreguoti.Man atrodo, jog jos atlikti darbai ,yra verti tu pinigu, kuriuos sumokame, nors kainos atrodo kosmines.Taciau , kazin ar bus geriau , jei sumokesime pigiai ir po to , kas metai reikes koreguoti.Ypac , jei reikalingas priekiniu dantuku estetinis plombavimas.
O Kaune tai labai gera dr.Daiva Breiviene.Ji savo darba atlieka taip pat labai kokybiskai ir nepriekaistingai.Kainos pas ja zenkliai mazesnes , nei pas Ivanciute.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tapile: 03 spalio 2011 - 08:45
QUOTE(tapile @ 2011 10 03, 10:43)

O Kaune tai labai gera dr.Daiva Breiviene.Ji savo darba atlieka taip pat labai kokybiskai ir nepriekaistingai.Kainos pas ja zenkliai mazesnes , nei pas Ivanciute.

o kurioj vietoj si gyd.dirba?
Atsakyti
Man tai pat dare Sigita M 4u.gif esu labai patenkinta drinks_cheers.gif
Atsakyti
As dariausi estetini plombavima pries 7 metus,priekinius keturis dantukus,is pradziu balinausi lazeriu,poto plombavo.Dariausi Vilniuje pas gydytoja odontologe Gina Valanciene,ji dirba eokdens.lt esu be galo patenkinta jos darbu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2011 10 25, 18:09)
As dariausi estetini plombavima pries 7 metus,priekinius  keturis dantukus,is pradziu balinausi lazeriu,poto plombavo.Dariausi Vilniuje pas gydytoja odontologe Gina Valanciene,ji dirba eokdens.lt esu be galo patenkinta jos darbu wub.gif

As pas Gina higiena esu dariusis, tai laabai patenkinta thumbup.gif labai kruopsciai atliko, pati lb maloni, susitvarkiusi wub.gif
Atsakyti
Gal kazkas esate susidure su dantu atstatymu cirkonio keramika? Pasidalinkite atsiliepimais, jei nesunku 4u.gif Gydytojas rekomenduoja priekinius dantis dengti cirkonio keramika.Pinigai nemazi, taigi svarstau. Gal kazkas jau isbandet toki dantuku atstatymo buda? Kokie ispudziai, ar patenkinti?
Atsakyti
Sveiki, as cia naujoke ax.gif bet zinau, kad siame forume, galima labai daug suzinoti bigsmile.gif
Noriu pasidaryti estetini plombavima, bet nezinau, kuria klinika rinktis. Buciau labai dekinga jei parasytumet kokioje klinikoje dirba dr. Daiva Breiviene.
Papildyta:
QUOTE(saule30 @ 2011 11 12, 20:39)
Sveiki, as cia naujoke  ax.gif  bet zinau, kad siame forume, galima labai daug suzinoti  bigsmile.gif
Noriu pasidaryti estetini plombavima, bet nezinau, kuria klinika rinktis. Buciau labai dekinga jei parasytumet kokioje klinikoje dirba dr. Daiva Breiviene.

Turejau galvoje Kauna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saule30 @ 2011 11 12, 18:40)
Sveiki, as cia naujoke  ax.gif  bet zinau, kad siame forume, galima labai daug suzinoti  bigsmile.gif
Noriu pasidaryti estetini plombavima, bet nezinau, kuria klinika rinktis. Buciau


pagooglinau, rodo, kad Daiva Breiviene dirba Dentalux, II Dentista, Vyduno al 33 (prie azuolyno), tel (8 37) 332791

as pati dariausi estetini pas Sigita Morkuviene Prodente silainiuose.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Ka galite pasakyti apie Sigita Morkuviene ir klinika Pro Dentas g.gif ...

Kazkaip apsistojau ties sia klinika, nes kainos prieinamos, ne taip kaip Vivadens (nelabai koki ispudi paliko kai parasiau du elektroninius laiskus, bet negavau nei i viena atsakymo doh.gif .... , tuo tarpu is prodentas, gavau gal po kokios geros valandos biggrin.gif ).... na bet cia ne esme.... man vilnius aplamai nepalankus tam reikalui, nes gyvenu ne LT, tai apsistot turiu kaip tik Kaune silainiuose biggrin.gif ...

Man reikia pataisyt kelis priekinius dantukus ir truputi patiesint (jie buvo taisyti, bet "geru dantisciu" deka ir sugadinti doh.gif .... Taip pat noriu paklaust, gal balinote pas Morkuviene, ar is po balinimo su "Beyond" šaltos šviesos akseleratoriumi, netapo dantys jautrus g.gif ... Ir dar tai kaip ten su tom kainom ir aptarnavimu biggrin.gif ?

Aciuuuuu 4u.gif
Atsakyti
O as estetini dariausi pas ruta petrikiene klaipedoje ,2 daugiau tvarke,o likusius 4 po truputi,spalva derino..tai sumokejau 3000lt. dariausi pries 3metus ,esu patenkinta. smile.gif
Atsakyti
dirbtinai temos kelt nereik, kas norės, tas tikrai ras "kelią" wink.gif
Atsakyti
QUOTE(...spinduliukas... @ 2011 11 18, 23:56)
....  Taip pat noriu paklaust, gal balinote pas Morkuviene, ar is po balinimo su "Beyond" šaltos šviesos akseleratoriumi, netapo dantys jautrus  g.gif ... Ir dar tai kaip ten su tom kainom ir aptarnavimu  biggrin.gif ?

Aciuuuuu  4u.gif


as dariausi balinima Prodente, bet ji atlieka ne S Morkuviene, o higieniste.

mano dantys naturaliai yra labai tamsus, tai po balinimo nebuvo akinanciai balti, bet rezultatas buvo matyt, gal 2 tonais sviesesni tapo.

bet! skaudejo tai labai labai ziauriai
jau balinimo pabaigoj pradejo dilgcioti, o gal 20min po proceduros vienu momentu galvojau isvis bus sakes. tiesa, gydytoja isleisdama liepe butinai isgerti nuskausminamu, bet as pati nusprendziau, kad apsieisiu. tai kaip uzgele tuos dantis, nezinojau kur detis. pradzioj vis dilgciojo tai vienoj tai kitoj pusej po truputi. skausmas toks ziaurus lyg gyva sakni kazkas greztu ir eina nuo vieno danties prie kito. tai kaip sakiau vienu metu uzejo atrode visa burna gelia. po to praejo, bet dar kokias 24 val vis dilgciojo stipriai. taip netiketai. tai prasizioji ka pasakyti. tai vandens i burna paimi. zodziu ziauru buvo. nekartociau tos proceduros schmoll.gif

Atsakyti