Įkraunama...
Įkraunama...

Metų skirtumas tarp vaikų

As su sesem buvom pametinukes, kiek pamenu, vaikystej pasipesdavom - del zaislu daugiausia, veliau - del rubu, bet kazkaip visalaika rasdavom sprendima. Aisku, ne be teveliu isikisimo. thumbup.gif Uztai dabar visos trys esam geriausios drauges thumbup.gif Todel ir pati noriu kuo greiciau antro leliuko. Zinau, kad man bus sunku, ypac pirmaisiais metais, bet vaikuciams tikrai bus gerai - tie patys interesai bus.
Atsakyti
QUOTE(Miilute @ 2007 01 31, 13:40)
Kazkaip keista skaityti tokius komentarus...
Juk siais laikais viskas kitaip nei seniau... mes mamos ir pacios kita karta tuo metu kada noretume negalim pradetiantro vaiko... mano manymu viskas priklauso nuo aplinkybiu, o vaiku auklejimas ir vertybiu idiegimas tik nuo tevu...
Va mano mergaitei 8 metai, o antro savo laiku kazkaipnespejau, nes pasitaike proga pakileti karjeros laiptais... tai dabar planuoju kad gal kai ji bus 10 tada tures ir sesute ar broliuka... Kazkur asu skaicius, kad tarp vaiku is viso idealiausi metu skirtumai yra 1,3 arba 10 metu... tada jie sutaria...
Be to ir vaikas jau laikia antro ...manau mums pasiseks isugdyti sutariancius vaikus, o ne pestukus bigsmile.gif


Sekmes,

o visais laikais tas pats buvo, vini planavo, kiti neplanavo, vienos sedejo namuose, kitos sieke karjeros ir t.t Taip pa nemanau kad kasnors specialiai peštukus auklėjo, visos norim kad musiškiai butu patys geriausi( gerais norais kelias i pragarą grįstas)
linkiu jums iš visos širdies pačių nuostabiausių atžalų
Atsakyti
Tarp dukrų 6 metų skirtumas. Kartais susipyksta, kai jaunesnioji pradeda nervuoti vyresniąją su savo anekdotais ar panašiai biggrin.gif bet šiaip nėra didelės priešės thumbup.gif
Atsakyti
Vienam 10m. ,kitam 1 m.
Atsakyti
vienai 20, kitai 17, treciam 2,9 , ketvirtam 1 mirksiukas.gif
Atsakyti
o askazkur girdejau, kad idealiausias amziaus skirtumas tarp vaiku yra 4metai, tipo del pavydo ar pan, nors tikrai sutinku, kad labai daug priklauso nuo auklejimo... ax.gif
Atsakyti
taip jau gavosi, kad mano sūnus turi suaugusį brolį. na, kol kas tas brolis -- kaip ir bet kuris kitas kartais aplankomas ar pasisvečiuojantis giminaitis. o kaip toliau bus -- žiūrėsim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linamask @ 2008 05 02, 12:08)
o askazkur girdejau, kad idealiausias amziaus skirtumas tarp vaiku yra 4metai, tipo del pavydo ar pan, nors tikrai sutinku, kad labai daug priklauso nuo auklejimo...  ax.gif


Tarp mano vaikų- 5 metų skirtumas. Bėdelė tik viena- brolis per tą berniukiškumą patampo sesę per daug grubiai. Nors vis kartojam, kad ji maža, reikia švelniau- užsimiršta... doh.gif
Kaip man pačiai- tai otks skirtumas tikrai labai geras. Dičkiui jau nebereikia tiek daug intensyvios priežiūros, o ir padeda man su mažąja. wub.gif
Atsakyti
tarp manuju 15 m 8men doh.gif biggrin.gif


o as jaunesne uz broli beveik 9m,puikiai sekesi sutarti,neskaitant jo erzinimu biggrin.gif
Atsakyti
Tarp mano vaiku 7m skirtumas.Kol kas jokiu problemu,vyresnysis labai myli broli.Ir smelio dezej su juo pazaidzia,ir slepyniu,ir pasimusa(kaunasi kardais). O mazius jau apie 12val palei duris sedi-brolio laukia. Manau, svarbiausia ,kad mazius netaptu kazkokia nasta vyresniajam.

Pvz.,tarp manes ir brolio 5m skirtumas.Vaikysteje mes nesipesem,as vis rupinausi savo mazuoju broliuku.Po to interesai issiskyre:man -paugliskos problemos,o jam vis dar laukais palakstyt rupejo.20m-as sukurus seima,o jam-pauglyste.Tad arti mesnis bendravimas prasidejo,kai jam sukako 22m. Kai sukurs savo seima, manau bendrausim dar artimiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo feneke: 09 gegužės 2008 - 06:05
tarp mano vaiku skirtumas 13,8 metu ,ir tikrai jokiu problemu nera,dukra niekada broliui nepavydejo,nes ji jau didele thumbup.gif manau priklauo nuo auklejimo ,ir zinoma nuo pacio vaiko,dukra nuo 4 metu vis svajojo apie sese ar broli ,bet jis pavyko tik po ilgo laiko tarpo ,ir ji suzinojus is dziaugsmo apsiverke rolleyes.gif
bet yra vaiku kurie nori buti vienturciukai ir su niekuo nenori dalintis nei kambario nei zaislu nei tevu meiles ,tai tokiu atveju antro vaiko atsiradimas sukelia siokiu tokiu nesklandumu verysad.gif
Atsakyti
Tarp manes su broliu taip pat 5metu skirtumas. Me svaikysteje tikrai pykomes, nes jis buvo mazesnis, as jam turejau nusileisti ir pan, turbut taip buna visada ir pasitaiko daugumai biggrin.gif
Taciau dabar (jam 20m) mes sutariam puikiai rolleyes.gif
Taigi manau, kad bet koks metu skirtumas tarp vaiku turi savu pliusu ir savu minusu, niekada nebus idealu... schmoll.gif
Atsakyti