Įkraunama...
Įkraunama...

Metų skirtumas tarp vaikų

na, o mūsų dvynukai dabar pradėjo labai pyktis. Jiems 11 metų tuoj bvus, tai galvoju, kad čia paauglystės spygliukai. Nors tas jų nesutarimas - susipyksta, susipeša, o už 10 min vėl viens be kito negali biggrin.gif
O mažiuką abu labai myli. Neaišku, kaip bus jiems suaugus g.gif
Atsakyti
Tarp mūsų su broliu 3 metų skirtumas, bet nesutarėme vakystėje bicycle.gif , ir dabar ne per labiausiai, tarp mano dukterų 2 metų skirtumas, taip pat apsipyksta, labiau kiekviena bedrauja su savo draugėmis, o su mažiausiu 6-mečiu abi sutaria labai gerai thumbup.gif , nors skirtumas tarp jų ir mažiuko 10 ir 12 metų. Jei galėčiau rinktis iš naujo, tai gimdyčiau vaikus didesniais metų intervalais, taip ir tėvams lengviau, galėčiau kiekvienai nuo mažens skirti daugiau dėmesio, ir vyresni vaikai taip nebejaučia tėvų dėmesio stokos, nes jau turi savų draugų ir pomėgių. Aišku, gražu pažiūrėti gatvėje kai vedasi dar mažus pametinukus, ir jei vaikelis ateina neplanuotas, tada jau nepasirinksi...
Atsakyti
tarp manęs ir brolio 7 metų skirtumas, nelabai mes bendraujam verysad.gif , vis ant mamos pykdavau kad toks didelis skirtumas , bet taip jau susiklostė kad tarp mano pačios vaikų 8 metų skirtumas doh.gif , šiaip nepavydi ir myli brolį friends.gif
Atsakyti
Mano vaikams- sūnui 9,dukrai 5 ir mažiukui tuoj 1. Vyresnieji pešasi juodai doh.gif
Atsakyti
Tarp manęs ir brolio yra 2 metų skirtumas, kiek atsimenu vaikystėje tai pešdavomės dėl žaislų, bet jau paauglystėje ir vėliau būdavom geriausi draugai, o kai amžiaus skirtumas nedidelis, tai ir mūsų draugai bendri ir laisvalaikis bendras... aš tuo labai džiaugiuosi, o dabar džaiugiuosi, kad ir mano vaikučiai galės kartu augti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(belkaa @ 2008 05 26, 23:22)
Tarp manęs ir brolio yra 2 metų skirtumas, kiek atsimenu vaikystėje tai pešdavomės dėl žaislų, bet jau paauglystėje ir vėliau būdavom geriausi draugai, o kai amžiaus skirtumas nedidelis, tai ir  mūsų draugai bendri ir laisvalaikis bendras... aš tuo labai džiaugiuosi, o dabar džaiugiuosi, kad ir mano vaikučiai galės kartu augti  wub.gif


Kaip idomu, ar cia taip netycia, ar cia labai skaiciuojant taip atsitiko, kad vaikuciai gime ta pacia diena? smile.gif
O siaip, tai sutinku su sia nuomone, kad kai toks amziaus skirtumas, tai yra daugiau bendru interesu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linamask @ 2008 05 27, 10:04)
Kaip idomu, ar cia taip netycia, ar cia labai skaiciuojant taip atsitiko, kad vaikuciai gime ta pacia diena? smile.gif
O siaip, tai sutinku su sia nuomone, kad kai toks amziaus skirtumas, tai yra daugiau bendru interesu  mirksiukas.gif


čia taip jau, matyt, Dievulis panorėjo, nes sūnutis turėjo gimti vėliau, o dukrytė anksčiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(belkaa @ 2008 05 28, 21:58)
čia taip jau, matyt, Dievulis panorėjo, nes sūnutis turėjo gimti vėliau, o dukrytė anksčiau  wub.gif
Bet kaip įdomiai sutapo bigsmile.gif Tą patį mėnesį ir netgi tą pačią dieną doh.gif thumbup.gif Pirmąsyk taip matau ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Tarp mano mergaiciu pusantru metu skirtumas. Jos prisigalvoja visokiu zaidimu, uzsiemimu, rankdarbiu. Kai draugauja, tai grazu ziureti. Bet pykstasi ir musasi turbut kasdien. Tik viena minute musasi, o kita jau ziurek apsikabine eina. biggrin.gif
Atsakyti
Tarp manes ir sesers - 3 m. skirtumas. Pradejome sutarti, kai pas man atsirado seima..o iki tol - siaubas doh.gif
Tarp mano mergaiciu beveik 5 m. skirtumas - pliusas yra tik vienas. Vyrenioji nejaucia mazajai jokio pavydo jausmo.
Bet jau pesasi kaip doh.gif , gal didzioji ir nesipestu - bet pradeda visa laika mazoji g.gif Kaip buna grazu i jas pasiziureti, kai myluojasi!!! wub.gif , bet jau kaip pradeda pesti, atrodo stogas nuciuos cool.gif
Atsakyti
Pirmai-17 biggrin.gif ,antram-10 biggrin.gif treciam- beveik -2 wub.gif cool.gif
Atsakyti
Skirtumas 7m,dukra pradėjo lankyti mokyklą,aš namie thumbup.gif super
Atsakyti