Įkraunama...
Įkraunama...

Šeškinė: Gelvonėlis

QUOTE(plonyte_linija @ 2008 01 18, 09:12)
Po 4 mėnesių lankymo kažkas atsitiko maniškei-pradėjo rytais verkti"noriu namo", vakare man sako "liūdna buvo dazely, verkiau", auklėtojos klausiu, ar verkė, tai sako kad ne. Dar viena mama pasiskundė, kad ir jos mergytė rytais nenori eiti, verkia.
Dar maniškė pradėjo šlapintis  į kelnes dažniau ir kiekvieną naktį, ko išvis nebūdavo  g.gif  Nesuprantu kame bėda  schmoll.gif


paklausinėk jos daugiau, gal kas nutiko? Mano sūnui irgi taip buvo, bet pasikalbėjom, pasirodo susitumdė su kažkuo, o jis jautrus, buvo gal kad ir auklėtoja pabarė už išdaigas, bet pasiaiškinom ir vėl visks gerai.
Atsakyti
O kokiose grupese lankot darzeli?Rusiskje,lenkiskoje ar lietuviskoje?
Mano mazasis taip pat lanko,bet jei butu galimybe ,tai pervesciau i kita darzeli.Dabar tai ir vaiko gaila,i nauja kolekltyva,nedaug liko 1.5 metu-pakentesim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saitana @ 2008 02 06, 15:20)
O kokiose grupese lankot darzeli?Rusiskje,lenkiskoje ar lietuviskoje?
Mano mazasis taip pat lanko,bet jei butu galimybe ,tai pervesciau i kita darzeli.Dabar tai ir vaiko gaila,i nauja kolekltyva,nedaug liko 1.5 metu-pakentesim lotuliukas.gif


lietuvišką grupę lanko
Atsakyti
Mes buvom siandien nueje ir uzsirasem i si darzeli, jau i 5- tą Šeškinėje lotuliukas.gif jie turi 1 lietuvišką grupę, bet šansai patekt, tokie kaip ir visur biggrin.gif
šiaip pasirodė visai tvarkingas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astux @ 2008 02 06, 17:29)
lietuvišką grupę lanko


O lietuviska,tai kurioje darzelio puseje-pirmame korpusiuke ar antrame ?
Mano sunelis tai labia i rusiska grupe verziasi ,ten jam vasara aukletoja ir vaikai patiko smile.gif Kadangi aukle turejom ruse,tai jam problemu nera,bet pries mokykla g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saitana @ 2008 02 11, 14:45)
O lietuviska,tai kurioje darzelio puseje-pirmame korpusiuke ar antrame ?
Mano sunelis tai labia i rusiska grupe verziasi ,ten jam vasara aukletoja ir vaikai patiko  smile.gif Kadangi aukle turejom ruse,tai jam problemu nera,bet pries mokykla  g.gif


hm, geras klausimas g.gif aš tik 3 kartus ten buvau, nes vyras vežioja, bet korpusas yra ne gatvės pusėj ir už tokio kaip ir baseino/fontano, tai nežinau kuris ten. Tiesą sakant, nežinojau kad ten skirtosi į pirmą ar antrą korpusus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(astux @ 2008 02 11, 17:07)
hm, geras klausimas  g.gif  aš tik 3 kartus ten buvau, nes vyras vežioja, bet korpusas yra ne gatvės pusėj ir už tokio kaip ir baseino/fontano, tai nežinau kuris ten. Tiesą sakant, nežinojau kad ten skirtosi  į pirmą ar antrą korpusus  blush2.gif


Pirmame aukste?Gal i viena grupe eina vaikai?Pas mus aukletoja Ira (Irena vaikai vadina)
Atsakyti
QUOTE(Saitana @ 2008 02 12, 09:37)
Pirmame aukste?Gal i viena grupe eina vaikai?Pas mus aukletoja Ira (Irena vaikai vadina)


jei neklystu, tai jo grupė "Ramunėlė", taviškis sprendžiant iš postų, vyrenis, nes mums iki mokyklos dar toli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astux: 12 vasario 2008 - 13:00
:
QUOTE(astux @ 2008 02 12, 15:00)
jei neklystu, tai jo grupė "Ramunėlė", taviškis sprendžiant iš postų, vyrenis, nes mums iki mokyklos dar toli.


Musu ta pati grupe thumbup.gif
Todel ir rasiau,kad nelabai patinka.Pradejo i ta grupe eiti kai dar triju metu nebuvo.Galvojom didesni iseis-maziukai uzaugs kartu. biggrin.gif Bet didesni isbegioj0,kas i lenkiska,kas rusiska grupe ir liko jie didesni keli verysad.gif Toje grupeje jau taip verysad.gif
Aukletoja tai ten thumbup.gif ,bet mokyklai ji tikrai nieko neparuos,teks kitais metais vaika "kankint" ir dar i kokia sestadienine leist doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saitana: 12 vasario 2008 - 14:44
QUOTE(Saitana @ 2008 02 12, 14:43)
:

Musu ta pati grupe  thumbup.gif
Todel ir rasiau,kad nelabai patinka.Pradejo i ta grupe eiti kai dar triju metu nebuvo.Galvojom didesni iseis-maziukai uzaugs kartu.  biggrin.gif Bet didesni isbegioj0,kas i lenkiska,kas rusiska grupe ir liko jie didesni keli  verysad.gif Toje grupeje jau taip  verysad.gif
Aukletoja tai ten  thumbup.gif ,bet mokyklai ji tikrai nieko neparuos,teks kitais metais vaika "kankint" ir dar i kokia sestadienine leist  doh.gif

geras biggrin.gif jo jo, yra ten keli vyresni Dovydas ir Gabrielius, berods. O tai negi ta pati auklėtoja ruošia mokyklai? aš maniau, kad paruošiamosiose klasėse yra spec. mokytojos?
Atsakyti
QUOTE(astux @ 2008 02 12, 17:14)
geras  biggrin.gif  jo jo, yra ten keli vyresni Dovydas ir Gabrielius, berods. O tai negi ta pati auklėtoja ruošia mokyklai? aš maniau, kad paruošiamosiose klasėse yra spec. mokytojos?


Tai mano Dovydas lotuliukas.gif Nesupratau as del tu paruosiamu darzelyje g.gif Cia nebent i mokykla g.gif ,nes tam darzeli bent jau anksciau tik rusiska paruosiama buvo g.gif
As gal neteisingai issireiskiau-paruosti mokyklai,tai ne.Bet kai visi panasesnio amziaus vaikai ,tai ir pamokeles kitos biggrin.gif .Cia pernai po vasaros daug didesniu kitur isejo,o siais metais tai tik jie su Gabrielium ir liko verysad.gif
O jusu kas lanko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saitana: 12 vasario 2008 - 16:41
QUOTE(Saitana @ 2008 02 12, 16:40)
Tai mano Dovydas  lotuliukas.gif Nesupratau as del tu paruosiamu  darzelyje  g.gif Cia nebent i mokykla  g.gif ,nes tam darzeli bent jau anksciau tik rusiska paruosiama buvo  g.gif
As gal neteisingai issireiskiau-paruosti mokyklai,tai ne.Bet kai visi panasesnio amziaus vaikai ,tai ir pamokeles kitos  biggrin.gif .Cia pernai po vasaros daug didesniu kitur isejo,o siais metais tai tik jie su Gabrielium ir liko  verysad.gif
O jusu kas lanko?


lotuliukas.gif mano Laurynas. Nu jo, ten labai skirtingas jų amžius, vyras sakė, kad kai kurie vos vos kalba. Aš galvojau, kad yra ir lietuvių paruošiamoji grupė mokyklai. Kai mums dar ne taip aktualu ir nesidomėjau, bet manau, reiks. Nes ir mažiuką ten užrašėm, gal ateičiai jie planuoja ką nors g.gif tai per kokį susirinkimą pasimatysim mirksiukas.gif
Atsakyti