Įkraunama...
Įkraunama...

Šeškinė: Gelvonėlis

QUOTE(astux @ 2008 02 12, 19:55)
lotuliukas.gif  mano Laurynas. Nu jo, ten labai skirtingas jų amžius, vyras sakė, kad kai kurie vos vos kalba. Aš galvojau, kad yra ir lietuvių paruošiamoji grupė mokyklai. Kai mums dar ne taip aktualu ir nesidomėjau, bet manau, reiks. Nes ir mažiuką ten užrašėm, gal ateičiai jie planuoja ką nors g.gif  tai per kokį susirinkimą pasimatysim  mirksiukas.gif


Nu gal susimatysim mirksiukas.gif ,Taip nemegstu tu susirinkimu schmoll.gif ,jau kai labai reikia blush2.gif ,tada einu...
Atsakyti
Kadangi aš nevežioju į darželį, tai ir susirinkimuose nedalyvauju, vyras atlieka šią pareigą, bet kai mažasis jau paaugo, gal ir aš karts nuo karto ten nuvažiuosiu.
Atsakyti
QUOTE(astux @ 2008 02 13, 19:02)
Kadangi aš nevežioju į darželį, tai ir susirinkimuose nedalyvauju, vyras atlieka šią pareigą, bet kai mažasis jau paaugo, gal ir aš karts nuo karto ten nuvažiuosiu.


Na,tai kada susimatysim-greiciausiai per mamos diena (juk tevelio neleisi g.gif )...nors pernai nebuvau,mano bosas mane isleido tik valandai fool.gif -tai nejau visai-absurdas ,gaila vaiko buvo verysad.gif cray.gif jie ten pasiruose buvo ax.gif
Siais metais jau nezinau,jei graziuoju neisleis-pyksiuos aggressive.gif
Tu gal dar namuciuos,leliu augini ?
Na tai iki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saitana @ 2008 02 14, 08:49)
Na,tai kada susimatysim-greiciausiai per mamos diena (juk tevelio neleisi  g.gif )...nors pernai nebuvau,mano bosas mane isleido tik valandai fool.gif  -tai nejau visai-absurdas ,gaila vaiko buvo  verysad.gif  cray.gif jie ten pasiruose buvo  ax.gif
Siais metais jau nezinau,jei graziuoju neisleis-pyksiuos  aggressive.gif
Tu gal dar namuciuos,leliu augini ?
Na tai iki  mirksiukas.gif


"gerą" bosą turi doh.gif
jo, aš namie ir dar metus tiek būsiu, jei stogas nepavažiuos cool.gif kaži ar bebus gyvenime tokių "atostogų", tai reik pasinaudot smile.gif
Nežinau ar mano Laurynui patiktų darželis, jei ne auklėtoja ir Dovydas su Gabrielium. Pirmas dvi savaites kitų vardų ir negirdėjau tik tuos du laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(astux @ 2008 02 14, 15:03)
"gerą" bosą turi  doh.gif 
jo, aš namie ir dar metus tiek būsiu, jei stogas nepavažiuos  cool.gif   kaži ar  bebus gyvenime tokių "atostogų", tai reik pasinaudot  smile.gif
Nežinau ar mano Laurynui patiktų darželis, jei ne auklėtoja ir Dovydas su Gabrielium. Pirmas dvi savaites kitų vardų ir negirdėjau tik tuos du  laugh.gif


Tai ir mes perdaug niekur neieskojom kito darzelio (mat is Seskines i Pasilaicius issikrautem) ,labai jau gera aukletoja thumbup.gif
Pernai dar buvo viena ,tokia Viesia-labai sunkiai ir lietuviskai ir rusiskai su ja kalbet buvo-tik lenkiskai.Bet Dovydas tik pamatydavo ,kad nera Irenos masinos ir i asaras,vel bus Viesia cray.gif (didzioji motuse,ja vaikai vadino blush2.gif )
Ausku atostogas reik isnaudot biggrin.gif ,tie vaikai taip greit auga doh.gif .As su Dovydu iki 2.5 metu sedejau .Buvau zadejus iki 2,bet paskui nutariau i buvusi darba negristi,tai pamazele kol kita susiradau lotuliukas.gif
Dovydas kazka siandien sake,kad pas juos kita grupe ateis i svecius ,reiks kazka skanaus atsinest ,bet uzmirsau aukletojos paklaust,gal jis cia pats prikure g.gif .Siaip tai jie ejo i svecius,i kita grupe ten juos vaisino,dave gimtadienio kepurytes ,taip patiko vaikams thumbup.gif
O del boso,tai ...nezinau g.gif ,Kazkoks jis gal daugiau nuotaikos zmogus,kai man niekur nereikia,tai jis pasiulo (karta per pusmeti) iseit anksciau kokia valanda,o kai reikia tai ,jei jau isleidzia tai skambineja kas 10 minuciu doh.gif
Niekas daugiau ziuriu is to darzelio cia "neilenda " g.gif ,bendraujam mes dviese drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saitana: 15 vasario 2008 - 10:46
sveikos,
gal kartais galite nušviesti kokai reali padėti su vaikiukais grupėse, domina patys mažiausi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2008 04 22, 11:41)
sveikos,
gal kartais galite nušviesti kokai reali padėti su vaikiukais grupėse, domina patys mažiausi ax.gif


deja, nežinau šito. pasitaikius progai pasiteirausiu, nes ir mano mažasis uz metų ten turėtų eiti.
Atsakyti
Kalbėjau su daržiuko direktore, kaip ir tikėjausi pasakė vietų nėra. Paskambinau į savivaldybę sako vietų ten yra, tai vat tokia situacija, laukia visos išsižioję kyšių doh.gif . siaubas kaip pikta, kad norint pakliūti į paprasčiausią daržiuką dar kyšius nešti reikia gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2008 04 30, 08:31)
Kalbėjau su daržiuko direktore, kaip ir tikėjausi pasakė vietų nėra. Paskambinau į savivaldybę sako vietų ten yra, tai vat tokia situacija, laukia visos išsižioję kyšių doh.gif . siaubas kaip pikta, kad norint pakliūti į paprasčiausią daržiuką dar kyšius nešti reikia  gun_bandana.gif


O aš nebūčiau tokia kategoriška, iš kur ta savivaldybė žino? gal turi sąrašus? labai abejoju, jie visur turi vietų, kad tik nusiplautų. Manau, kad vedėja geriau žino. tiesą sakant, mes pareiškimą nešėm vasario mėn. ir tada jau buvo nemažai vaikų sąraše. bet juk nereiškia, kad vietų neatsiras, būna, kad užrašo ir neveda. Bet kokiu atveju, reik važiuot į vietą ir prašyt, kad įtrauktų į sąrašą.
Atsakyti
QUOTE(astux @ 2008 04 30, 13:39)
O aš nebūčiau tokia kategoriška, iš kur ta savivaldybė žino? gal turi sąrašus? labai abejoju, jie visur turi vietų, kad tik nusiplautų. Manau, kad vedėja geriau žino. tiesą sakant, mes pareiškimą nešėm vasario mėn. ir tada jau buvo nemažai vaikų sąraše. bet juk nereiškia, kad vietų neatsiras, būna, kad užrašo ir neveda. Bet kokiu atveju, reik važiuot į vietą ir prašyt, kad įtrauktų į sąrašą.

na aš nesakau kad visi daržiukai turi laisvų vietų, bet man buvo išvardinti keli daržiukai, kuriuose vietų dar yra. Kai paminėjau ,kad iš savivaldybės turiu visai kiokias žinias, kažkaip stebuklingai tų vietų atsirado(nekalbu apie šį darželį), tik aišku šiokios tokios paramos paprašė ax.gif
Atsakyti
QUOTE
Na,tai kada susimatysim-greiciausiai per mamos diena


na ir po mamyčių šventės wub.gif faini tie vaikai, negalvojau, kad visas koncertas bus, maniau po eileraštį padeklamuos ir tiek thumbup.gif

Dovydas labai liūdėjo, kai išėjai, sakau, ko lūpą tampai, sako, pas mamą noriu unsure.gif Tai sudaužėm penkis už gražiai pasakytą eilėraštį, biški nuotaika praskaidrėjo. Maniškis irgi puolė į ašaras, dauguma ten verkšleno kai mamos išėjo, net gaila pasidarė sad.gif.
Atsakyti
QUOTE(astux @ 2008 04 30, 16:12)
na ir po mamyčių šventės  wub.gif  faini tie vaikai, negalvojau, kad visas koncertas bus, maniau po eileraštį padeklamuos ir tiek  thumbup.gif 

Dovydas labai liūdėjo, kai išėjai, sakau, ko lūpą tampai, sako, pas mamą noriu  unsure.gif  Tai sudaužėm penkis už gražiai pasakytą eilėraštį, biški nuotaika praskaidrėjo. Maniškis irgi puolė į ašaras, dauguma ten verkšleno kai mamos išėjo, net gaila pasidarė sad.gif.


blink.gif niu,va doh.gif O as Taves "neatrinkau" blush2.gif
Tai ten Tavo mazius vis i "scena" verzesi g.gif
Aciu uz sunelio paguodima 4u.gif
Sake,kad verke-jis buvo isitikines ,kad po sventes darzelyje pasilikt nereikes doh.gif Svente-tai svente,reiskias namo doh.gif
Man labai nepatinka,kai visos sventes musu grupeje is ryto verysad.gif Kitos grupes po pietu daro smile.gif Tai jau lengviau is darbelio ,maziau laiko reikia-o dabar gaunasi ir atvaziuoy laiko reikia,ir grist verysad.gif Po pietu atsiprasei ir viskas,ir vaikiukam smagiau-kartu namo iseiti ax.gif Klausiau aukletojos,tai vis kita karta zada doh.gif
Atsakyti