Įkraunama...
Įkraunama...

Ryto mokykla

Sveikos, mamytės, kadangi esu susidūrusi su ruošimo Pirmai komunijai reikalais, kai reikėjo mano sūnui, tai tikrai esu išsiaiškinusi, kad dabar jau keli metai iš eilės pirmai komunijai ruošti mokyklose yra uždrausta, tai daro katechetės prie bažnyčių. Kai buvo anksčiau galima, tuomet mokykloje tai darydavo tikybos mokytoja. Maniškis lankė etiką, o ketvirtoje klasėje Matulaičio bažnyčioje priėjo pirmos komunijos.
Atsakyti
QUOTE(Giga* @ 2013 01 30, 21:36)
gal kas turite nenunesiota melyna trikotazini uniformini svarka mazdaug 146 ugio berniukui ? buvo pusbroliai atidave, nors musu uniforma visai kitokie, ale labaaaai smagiai sunesiojom ir jau isaugom  blush2.gif arba gal zinote, pas ka naujus tokius svarkus uzsakyti ir kiek jie kainuoja ?  4u.gif


QUOTE(Tučka @ 2013 01 30, 21:45)

šiandien nuvažiavom pirkti švarko ateinantiems metams, tai nuo gegužės 24 d. nedirba dėl techninių kliūčių. Kada atidarys neparašyta, todėl galbūt reikėtų pirma pasiskambinti.. ax.gif
o mes patys nuvažiavom į siuvyklą prie halės, Pylimo gatvėje. Jie emblemas "Ryto" irgi turi. Tegu švarkai kiek kitokie, bet vis tiek uniforminiai 4u.gif Ir kelnės normaliomis kainomis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viti @ 2013 05 24, 19:43)
šiandien nuvažiavom pirkti švarko ateinantiems metams, tai nuo gegužės 24 d. nedirba dėl techninių kliūčių. Kada atidarys neparašyta, todėl galbūt reikėtų pirma pasiskambinti.. ax.gif
o mes patys nuvažiavom į siuvyklą prie halės, Pylimo gatvėje. Jie emblemas "Ryto" irgi turi. Tegu švarkai kiek kitokie, bet vis tiek uniforminiai  4u.gif Ir kelnės normaliomis kainomis ax.gif


Gal galite tikslensį adresiuką blush2.gif O kokie ten švarkai? Kokios kainos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2013 05 24, 19:08)
Gal galite tikslensį adresiuką  blush2.gif  O kokie ten švarkai? Kokios kainos?  4u.gif

koks pastato numeris, nepasakysiu, bet pagal maps.lt maždaug nr. 60: reikėtų važiuoti Pylimo gatve į statų kalną, pravažiuoti halę (lieka kairėje pusėje), kai gatvė jau beveik baigiasi, kairėje pusėje yra laipteliai į tą siuvyklą-parduotuvę. Jeigu pravažiuotumėte, praktiškai iškart atsidurtumėte T formos sankryžoje, kitaip sakant, iš jos jau išsuktumėte.. Ten prekiauja ir moteriškais drabužiais. Aš jau seniau apsilankydavau retsykiais, bet mokykliniai reikalai nebuvo aktualūs. O praėjusiais metais įsikalbėjome, kad turi emblemų ir mūsų "Rytui".
Švarkeliai tokie panašūs ir vyriškus kostiuminius švarkus. Audinys nėra lamdus.. Anos siuvyklos švarkai man gal labiau patiko, kad skalbti paprasčiau (nebūtina rankinis skalbimas), bet kai jau pernai su jais buvo skandaliukas, tai ir nebesukau galvos, kada atsidarys.. Nors gal ir šito siuvimo švarkas nebus labai "jautrus"..
Šitos Pylimo gatvės kelnes vaikui pirkau du kartus (vienas žiemines, kitas pavasarines), tai patenkinta - audinys nesilamdo.. ax.gif
Atsakyti


Mamos, o kaip Jūs perkate mergaitėms uniformas, kas metai vis naujas užsisakinėjate, ar stengiatės imti didesnę, kad užtektų bent 2 metams?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernoja: 31 gegužės 2013 - 21:30
QUOTE(Saulės mama @ 2013 06 01, 21:09)
Gal kas turėtų parduoti jau nebereikalingą uniformą mergaitei 1 klasei ( 128-134 cm)?


Kad švarkelis po 2m nešiojimo nelabai jau kaip atrodo, nes jį reikia nešioti kiekvieną dieną, o sijonas dar ir trečius metus bus geras. Švarkelį pirkau truputį didesnį, tai užteko 2m.
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2013 06 01, 22:21)
Kad švarkelis po 2m nešiojimo nelabai jau kaip atrodo, nes jį reikia nešioti kiekvieną dieną, o sijonas dar ir trečius metus bus geras. Švarkelį pirkau truputį didesnį, tai užteko 2m.


Tikrai pritariu. Mums irgi gaunasi, kad 2 metus nesioja, tai tikrai parduoti jau nebetinkamas svarkelis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2013 06 02, 18:11)
Tikrai pritariu. Mums irgi gaunasi, kad 2 metus nesioja, tai tikrai parduoti jau nebetinkamas svarkelis.  4u.gif

aš savojo švarką skalbdavau praktiškai kas savaitę, tai ir dabar, po metų nešiojimo, nebedrįsčiau pinigų prašyt biggrin.gif Plius pirkom tikrai didoką, o pavasarį rankovės buvo tik tik.. doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
Mes vienus metus dėvėjome švarkelį ir išaugome,būklė sakyčiau patenkinamą. Galėtumėme parduoti kam nors,dydis 128. žinau kad yra tėvelių kuriems sunkiau yra su pinigais tad perleistumėme už simbolinę kainą.
Atsakyti
Laba , gal kas parasytu kokiu svieziu atsiliepimu apie sia mokykla ? Suprantu, kad ne sienos svarbiausia, bet man labai uzkliuva apleista mokyklos aplinka, ypac stadionas doh.gif

Beje, gal kas parasytu apie dabartiniu ketvirtoku mokytojas ? Mums jau po truputi reikia pradeti galvoti kokia mokykla pasirinkti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja: 15 rugsėjo 2013 - 17:29
QUOTE(Kamėja @ 2013 09 15, 17:28)
Laba , gal kas parasytu kokiu svieziu atsiliepimu apie sia mokykla  ? Suprantu, kad ne sienos svarbiausia, bet man labai uzkliuva apleista mokyklos aplinka, ypac stadionas  doh.gif

Beje, gal kas parasytu apie dabartiniu ketvirtoku mokytojas ? Mums jau po truputi reikia pradeti galvoti kokia mokykla pasirinkti  ax.gif 4u.gif



4u.gif
Atsakyti
Sveiki, mes taip pat planuojame eiti rudeni i Ryto progimnazija i pirma klase smile.gif
Gal galetu dabartiniu ketvirtoku teveliai atsiliepti ir parasayti nuomone apie mokytojas
D.Ardzijauskienę, E.Dulskienę, I.Povilonytę ir G.Subočienę? Butumeme labai dekingi wink.gif
Idomu suzinoti kaip vyksta vaiku uzrasymas - pagal pakraipas (vieni raso kad jos yra kiti kad ne) ar galima konkreciai nurodyti pas kokia mokytoja norima mokytis?
Idomi teveliu nuomone apie Ryto mokykla, apie atmosfera klasese tarp mokiniu tarp mokiniu ir mokytoju, apie mokymosi lygi. Aciu!
Atsakyti