Įkraunama...
Įkraunama...

Ryto mokykla

QUOTE(*Gaja* @ 2014 08 03, 02:43)
Sveikos, mamytes 4u.gif
Gal galite pasakyti,o kur paskui po sios progimnazijos leidzia vaika? Nes kaip supratau cia baigtu 10 klasiu? O tada suprantu,kad galima bet kur,bet kazi kur artimiausia ir ar gera?
Aciu 4u.gif


Dauguma vaiku pereina i Vilniaus Karoliniskiu gimnazija. Bet jeigu vaikas labai gabus, tai zinoma, gali rinktis bet kokia kita. Tiesiog sita artimiausia. O del gerumo, tai kiek isivaizduoju labai vidutine. Nors objektyviai vertinti negaliu, nesu susiduriusi.
Atsakyti
QUOTE(Jelena.R @ 2014 08 03, 17:24)
Dauguma vaiku pereina i Vilniaus Karoliniskiu gimnazija. Bet jeigu vaikas labai gabus, tai zinoma, gali rinktis bet kokia kita. Tiesiog sita artimiausia. O del gerumo, tai kiek isivaizduoju labai vidutine. Nors objektyviai vertinti negaliu, nesu susiduriusi.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,mamytes 4u.gif
Kaip suprantu, kitais metais pirmokelius ims Karuziene ir Sarokiene? Gal kazkas turi apie jas atsiliepimu? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2014 08 03, 02:43)
Sveikos, mamytes 4u.gif
Gal galite pasakyti,o kur paskui po sios progimnazijos leidzia vaika? Nes kaip supratau cia baigtu 10 klasiu? O tada suprantu,kad galima bet kur,bet kazi kur artimiausia ir ar gera?
Aciu 4u.gif


Baigtu 8 klases, ne 10 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2014 09 17, 15:36)
Baigtu 8 klases, ne 10  mirksiukas.gif

Aciu uz patikslinima 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal kas galite rekomenduoti pradinių klasių mokytojas, kurios turės pirmokus nuo 2015m. rugsėjo. Ketvirtokus išleidžia Karužienė Virginija, Volungevičienė Ingrida, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Lukaja @ 2015 01 01, 23:47)
Sveiki,
gal kas galite rekomenduoti pradinių klasių mokytojas, kurios turės pirmokus nuo 2015m. rugsėjo. Ketvirtokus išleidžia Karužienė Virginija, Volungevičienė Ingrida, kokie atsiliepimai?


V. K. nuostabi mokytoja, kad tik klasė nebūtų didelė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2015 01 04, 20:23)
V. K. nuostabi mokytoja, kad tik klasė nebūtų didelė  mirksiukas.gif

Mane irgi domina siu metu pradinuku mokytojos. Gal galima placiau 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

Abi mokytojos tikrai puikios. thumbup.gif

Mano sūnus mokosi pas Ingridą. Ji tikrai daug dirba su vaikais ir tikrai ne iš pareigos, jai patinka tai, ką ji daro. Ji nori, kad jie suprastų, suvoktų, tai ką mokosi. Rašo begales visokių savarankiškų, papildomų darbų ir tikrai netingi jų taisyti ir prirašyti komentarus, paaiškinimus, jeigu kas neteisingai padaryta.
Apskritai labai veikli, energinga ir pozityvi mokytoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valmiera: 03 balandžio 2015 - 22:29
Labas vakaras,
gal kas gali pasidalintin patirtimi apie mokytoja Karužienė Virginija.
Atsakyti
QUOTE(Valmiera @ 2015 04 03, 23:28)
Labas vakaras,

Abi mokytojos tikrai puikios. thumbup.gif

Mano sūnus mokosi pas Ingridą. Ji tikrai daug dirba su vaikais ir tikrai ne iš pareigos, jai patinka tai, ką ji daro. Ji nori, kad jie suprastų, suvoktų, tai ką mokosi. Rašo begales visokių savarankiškų, papildomų darbų ir tikrai netingi jų taisyti ir prirašyti komentarus, paaiškinimus, jeigu kas neteisingai padaryta.
Apskritai labai veikli, energinga ir pozityvi mokytoja.


JUMS PASISEKĖ, KAD VISOS TOKIOS MOKYTOJOS BŪTŲ, GAILA MŪSŲ NE TOKIA. IR ŠIAIP - JEI MANO VAIKAS BŪTŲ PIRMOKAS - LABAI PAGALVOČIAU AR RYŽČIAUSI Į ŠIĄ MOKYKLĄ LEISTI SAVO VAIKĄ...AIŠKU DAUG KAS PRIKLAUSO NUO MOKYTOJOS. BET MANAU ČIA TIKRAI SUSIRINKĘ DAUGUMOJ PRASTI MOKYTOJAI. MES TAIP PAT RINKOMĖS TARIAMAI GERIAUSIĄ PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJĄ - BET PATIRTIS PARODĖ VISAI KĄ KITĄ - ATMESTINAS POŽIŪRIS Į VAIKUS IR Į JŲ MOKYMĄ, KAIP PRISIMENU KOKIA MANO BUVO PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJA, TAI ČIA TOKIŲ NEI SU ŽIBURIU NERASI sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rododendra: 28 gegužės 2015 - 08:32
QUOTE(Rododendra @ 2015 05 28, 09:25)
JUMS PASISEKĖ, KAD VISOS TOKIOS MOKYTOJOS BŪTŲ, GAILA MŪSŲ NE TOKIA. IR ŠIAIP  - JEI MANO VAIKAS BŪTŲ PIRMOKAS - LABAI PAGALVOČIAU AR RYŽČIAUSI Į ŠIĄ MOKYKLĄ LEISTI SAVO VAIKĄ...AIŠKU DAUG KAS PRIKLAUSO NUO MOKYTOJOS. BET MANAU ČIA TIKRAI SUSIRINKĘ DAUGUMOJ PRASTI MOKYTOJAI. MES TAIP PAT RINKOMĖS TARIAMAI GERIAUSIĄ PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJĄ - BET PATIRTIS PARODĖ VISAI KĄ KITĄ - ATMESTINAS POŽIŪRIS Į VAIKUS IR Į JŲ MOKYMĄ, KAIP PRISIMENU KOKIA MANO BUVO PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJA, TAI ČIA TOKIŲ NEI SU ŽIBURIU NERASI sad.gif


Mano dukra tą patį gali pasakyti apie savo mokytoją, kad ji pati pačiausia biggrin.gif Jei tėveliams taip neatrodo, tai dar nereiškia, kad ir vaikams ji nėra pati pati ...
Atsakyti