Įkraunama...
Įkraunama...

Ryto mokykla

Sveikos, mamytės, girdėjau, kad jau baigia formuoti pirmas klases. Jei nesusirinks reikiamas kiekis vaikučių iki gegužės paskutinės savaitės vidurio, tai bus suformuotos tik trys pirmokų klasės. Tad kas dar planuojate- paskubėkite. Beje, kiek žinau, vietų beliko tik į dailės t. yra keramikos klasę arba be pakraipos klasę.
Atsakyti
o kaip suprasti kiek liko vietų į kokią klasę, nes aš kai pildžiau prašymą, tai nieko neįrašiau doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2009 05 22, 16:01)
o kaip suprasti kiek liko vietų į kokią klasę, nes aš kai pildžiau prašymą, tai nieko neįrašiau  doh.gif



Tai jus greiciausiai ikels i ta klase, kurioje bus vietu.
Atsakyti
Manau, kad tikrai taip ir bus. Sekretorė turėjo Jus įspėti apie pakaraipas.
Atsakyti
Gal kas zinot, kokios bus pirmoku mokytojos nuo rugsejo. Pasidalinkit info
Atsakyti
QUOTE(Egle75 @ 2010 01 04, 16:36)
Gal kas zinot, kokios bus pirmoku mokytojos nuo rugsejo. Pasidalinkit info


Mokytojos bus tos, kurios dabar turi ketvirtas klases smile.gif As zinau tik Subociene, tai jinai jau sena ir nenoreciau vaiko pas sena mokytoja vesti schmoll.gif

Ir man butu idomu suzinoti daugiau apie dabartiniu ketvirtoku mokytojas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2010 01 10, 13:54)
Mokytojos bus tos, kurios dabar turi ketvirtas klases  smile.gif  As zinau tik Subociene, tai jinai jau sena ir nenoreciau vaiko pas sena mokytoja vesti  schmoll.gif

Ir man butu idomu suzinoti daugiau apie dabartiniu ketvirtoku mokytojas  bigsmile.gif


As irgi nenoriu, kai uzrasinejau, tai paklausiau, taip ir pasake, kad dvi jaunesnes, viena sena. Siek tiek pikta, kad neduoda info, nes mokytoja labai svarbu. Net pavardziu nepasake, ka jau kalbeti apie pakraipas. Senos mokytojos nenoriu, nes pati tokia turejau, aciu nereikia. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle75 @ 2010 01 10, 22:55)
As irgi nenoriu, kai  uzrasinejau, tai paklausiau, taip ir pasake, kad dvi jaunesnes, viena sena. Siek tiek pikta, kad neduoda info,  nes mokytoja labai svarbu. Net pavardziu nepasake, ka jau kalbeti apie pakraipas.  Senos mokytojos nenoriu, nes pati tokia turejau, aciu nereikia.  mirksiukas.gif

O kada jus uzrasinejot vaika? Mes tai siandien eisim smile.gif

O apie pakraipas, tai galima ju puslapyje pasiziureti. Yra info apie tai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 11 sausio 2010 - 10:18
QUOTE(Egle75 @ 2010 01 10, 23:55)
As irgi nenoriu, kai  uzrasinejau, tai paklausiau, taip ir pasake, kad dvi jaunesnes, viena sena. Siek tiek pikta, kad neduoda info,  nes mokytoja labai svarbu. Net pavardziu nepasake, ka jau kalbeti apie pakraipas.  Senos mokytojos nenoriu, nes pati tokia turejau, aciu nereikia.  mirksiukas.gif

Labai jau viskas ciudnai Ryto mokykloje doh.gif . Kai leidau du vyresniosius vaikus i 1 klase, bet kitoi mokykloj, netik mokytoju pavardes, bet ir kokiame kabinete dirba pasake pavaduotuoja- galima buvo pabendrauti ir pasirinkti thumbup.gif .
Del Subocienes nesutinku, nebutinai sena mokytoja buna pasenusi. Mano vidurinisis siemet baigs 4 klase pas sita super mokytoja, kuri beja skaitosi stipriausia pradinuku mokytoja, bet kiek zinau ji planuoja eiti i pensija ir nerinks klases verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2010 01 11, 11:14)
O kada jus uzrasinejot vaika? Mes tai siandien eisim  smile.gif

O apie pakraipas, tai galima ju puslapyje pasiziureti. Yra info apie tai  4u.gif



Uzsirasem penktadieni, bet as dar eisiu i kitas mokyklas paziureti. Pakraipos dar nepasirinkom, sakiau, kad veliau
Papildyta:
QUOTE(Reginok @ 2010 01 12, 01:19)
Labai jau viskas ciudnai Ryto mokykloje doh.gif . Kai leidau du vyresniosius vaikus i 1 klase, bet kitoi mokykloj, netik mokytoju pavardes, bet ir kokiame kabinete dirba pasake pavaduotuoja- galima buvo pabendrauti ir pasirinkti thumbup.gif .
Del Subocienes nesutinku, nebutinai sena mokytoja buna pasenusi. Mano vidurinisis siemet baigs 4 klase pas sita super mokytoja, kuri beja skaitosi stipriausia pradinuku mokytoja, bet kiek zinau ji planuoja eiti i pensija ir nerinks klases verysad.gif .


Tiesiog mano vaikas geriau sutaria su jaunesniais, tai matau pagal aukletojas, aukles ir pan.
Bet ne tame esme, tiesiog norisi matyti kokia tai bus mokytoja, nes gal paprasciausia biolaukai nesutampa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2010 01 10, 13:54)
Mokytojos bus tos, kurios dabar turi ketvirtas klases  smile.gif 


http://www.ryto.viln...ruomene(2).html

Ardzijauskienė Dainora 4B vyr. mokytoja
Povilonytė Ieva 4C mokytoja
Subočienė Galina 4A vyr. mokytoja
Atsakyti
QUOTE(Katerina.S @ 2010 01 12, 22:00)
http://www.ryto.viln...ruomene(2).html

Ardzijauskienė Dainora 4B  vyr. mokytoja
Povilonytė Ieva  4C  mokytoja 
Subočienė Galina 4A  vyr. mokytoja


Aciu
Papildyta:
QUOTE(Katerina.S @ 2010 01 12, 22:00)
http://www.ryto.viln...ruomene(2).html

Ardzijauskienė Dainora 4B  vyr. mokytoja
Povilonytė Ieva  4C  mokytoja 
Subočienė Galina 4A  vyr. mokytoja


O gal zinot kuri geriausia
Atsakyti