Įkraunama...
Įkraunama...

Ryto mokykla

Tai vadinasi tada tokios zinios is VBS sferos apie mokytojas "drauges" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2010 03 26, 16:53)
Nors kazkaip man labai idomi ta nuomone api mokytojus "draugus"  ax.gif

Draugai nedraugai, jei mokytoja gera, tai tegu draugauja. Jei bloga, nors su prezidentu draugautu, tevai vaikus issivedziotu. Cia mano tokia nuomone. As net nezinau su kuo mano vaiku mokytojos draugauja. Kartais matau mokytojas bureliu stovincias ir snekancias. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pienetupiene @ 2010 03 26, 16:10)
Draugai nedraugai, jei mokytoja gera, tai tegu  draugauja. Jei bloga, nors su prezidentu draugautu, tevai vaikus issivedziotu. Cia mano tokia nuomone. As net nezinau su kuo mano vaiku mokytojos draugauja. Kartais matau mokytojas bureliu stovincias ir snekancias.  4u.gif


Tai del to paties ir as parasiau, kad labai jau idomi tokia nuomone apie mokytojas- drauges, nes pati tuo netikiu, kad daugiau vaiku gauna pagal draugystes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2010 03 26, 17:06)
Tai vadinasi tada tokios zinios is VBS sferos apie mokytojas "drauges"  biggrin.gif

Tucka, kaip supratau tu vesi pas Subociene. Girdejau, kad ji grieztoka, bet gera mokytoja. Mano pazistamos mergaite baige keturias klases pas sia mokytoja. Jokiu nusiskundimu nebuvo. Svarbiausia GERAI ismoko.
Atsakyti
QUOTE(pienetupiene @ 2010 03 26, 16:15)
Tucka, kaip supratau tu vesi pas Subociene. Girdejau, kad ji grieztoka, bet gera mokytoja. Mano pazistamos mergaite baige keturias klases pas sia mokytoja. Jokiu nusiskundimu nebuvo. Svarbiausia GERAI ismoko.


Taip, tikiuos pas ja papulsim (bent jau rasem pas ja). Tai man labai patinka, kai mokytoja griezta. Bet jinai vaikams tiesiog autoritetas yra. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2010 03 26, 17:25)
Taip, tikiuos pas ja papulsim (bent jau rasem pas ja). Tai man labai patinka, kai mokytoja griezta. Bet jinai vaikams tiesiog autoritetas yra.  drinks_cheers.gif

Pritariu. Man tai irgi labai svarbu. Vyresnelio mokytoja buvo autoritetas. Treciokeles irgi. Net smagu. Grizo viena diena dukra ir tvarko kambari. Nustebom, kas cia atsitiko. Nei is sio , nei is to. Pasirodo, kad mokytoja pasake. O mes kiek sakom doh.gif doh.gif . Bet ir mes ta autoriteta palaikom. Mokytoja pasake- sventa. Kai matom kazkokia mokytojos klaida, tai uzglaistom. Paskui su mokytoja pakalbam. Mano nuomone svarbiausia sutart su vaiku ir mokytoja. But viena sauja.
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2010 03 27, 03:25)
Taip, tikiuos pas ja papulsim (bent jau rasem pas ja). Tai man labai patinka, kai mokytoja griezta. Bet jinai vaikams tiesiog autoritetas yra.  drinks_cheers.gif


QUOTE(Tučka @ 2010 01 10, 13:54)
Mokytojos bus tos, kurios dabar turi ketvirtas klases As zinau tik Subociene, tai jinai jau sena ir nenoreciau vaiko pas sena mokytoja vesti


Nieko nesuprantu... tai jūs norit pas tą mokytoją, tai nenorit. Gal ir apie mokyklą tai žinot, tai nežinot. Tai mokėtės, tai nesimokėt.
Atsakyti
QUOTE(Justė1 @ 2010 03 26, 19:31)
QUOTE(Tučka @ 2010 01 10, 13:54)
Mokytojos bus tos, kurios dabar turi ketvirtas klases    As zinau tik Subociene, tai jinai jau sena ir nenoreciau vaiko pas sena mokytoja vesti 


Nieko nesuprantu... tai jūs norit pas tą mokytoją, tai nenorit. Gal ir apie mokyklą tai žinot, tai nežinot. Tai mokėtės, tai nesimokėt.

Nieko nenoriu atsakyt uz kita mamyte. Bet, kiek susidurus(ne tik mokykloje), tai galiu pasakyti, jog metai neapsprendzia jaunatviskumo. Mano mociutyte daug geriau su anukais randa kalba, nei vyro sesuo, kuri dar yra labai jauna. Mano mama jaunatviska,supranta jaunimo problemas ir turi apie ka pakalbeti. Gerai, kad sunaus mokytoja, nors ir jauna, buvo griezta. O turiu bendradarbe, kuri yra jauna, bet pasenusi. Jokio optimizmo, viskas blogai ir liudnai. Jaunyste ir grozis patraukia. Bet svarbu vidus.
Stengsiuos nesikisti. Gal mamyte turi kita nuomone. Uzkabino mane si tema. Atsiprasau, kad taip kisuosi. 4u.gif

Nepergyvenkit, mamytes. Svarbu, kad jusu vaikuciams butu gerai.
Atsakyti
Na ir aistros užvirė. Skaitau ir kuo toliau, tuo įdomiau. Tik nesuprantu vieno dalyko, apie ką mamytės su savo vaiku šneka(man tai įdomu, kaip mano mažiukams sekėsi, kiek gavo, kaip susitvarkė, ar klausė mokytojos). Čia skaitau ir suprantu, kad vaikai parėję iš mokyklos paskoja, su kuo kokia mokytoja draugauja, ką valgo, kaip į kitą klasę daugiau mokinių pateko. Paaiškinkit man, ar jūsų vaikai jums tokią informaciją teikia? bigsmile.gif Jeigu taip, tai man baisu, kad mano vaikai tokie "neišprusę", nes man jie tikrai tokių dalykų nepasakoja, nors gal koks pletkas tikrai būtų įdomus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Justė1 @ 2010 03 26, 18:31)
QUOTE(Tučka @ 2010 01 10, 13:54)
Mokytojos bus tos, kurios dabar turi ketvirtas klases    As zinau tik Subociene, tai jinai jau sena ir nenoreciau vaiko pas sena mokytoja vesti  


Nieko nesuprantu... tai jūs norit pas tą mokytoją, tai nenorit. Gal ir apie mokyklą tai žinot, tai nežinot. Tai mokėtės, tai nesimokėt.


Tai gal paziurekit kada rasyta ta zinute doh.gif As tada tikrai galvojau, kad pas sena mokytoja tikrai nevesiu vaiko, bet kai isgirdau tiek daug geru atsiliepimu apie ja tai radikaliai pakeiciau nuomone tongue.gif Beje ne tokia jinai ir sena, pasirodo biggrin.gif

Ir aplamai nustokit kabinetis prie manes tongue.gif Kur as rasiau, kad nesimokiau, gal irgi atkapstysit. lotuliukas.gif Beje pirmoj klasej mano mokytoja buvo Dobrovolskiene, veliau aukletojas - Ludanavičius, dar iki siol ir labai faina lietuviu mokytoja Mazeikiene dirba. O direktorius Mereskevicius buvo cool.gif Dar pavardint?

Kai buvau pirmoj klasej Subociene buvo paralelines klases mokytoja, tai man jau tada kaip vaikui jinai atrode sena, gal del to ir dabar galvojau, kad jai jau per 60 gerokai turetu but ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 26 kovo 2010 - 19:16
QUOTE(Tučka @ 2010 03 27, 06:04)
Tai gal paziurekit kada rasyta ta zinute  doh.gif  As tada tikrai galvojau, kad pas sena mokytoja tikrai nevesiu vaiko, bet kai isgirdau tiek daug geru atsiliepimu apie ja tai radikaliai pakeiciau nuomone  tongue.gif  Beje ne tokia jinai ir sena, pasirodo  biggrin.gif

Ir aplamai nustokit kabinetis prie manes  tongue.gif Kur as rasiau, kad nesimokiau, gal irgi atkapstysit.  lotuliukas.gif Beje pirmoj klasej mano mokytoja buvo Dobrovolskiene, veliau aukletojas - Ludanavičius, dar iki siol ir labai faina lietuviu mokytoja Mazeikiene dirba. O direktorius Mereskevicius buvo cool.gif  Dar pavardint?

Kai buvau pirmoj klasej Subociene buvo paralelines klases mokytoja, tai man jau tada kaip vaikui jinai atrode sena, gal del to ir dabar galvojau, kad jai jau per 60 gerokai turetu but ax.gif



Taip pavardinkite. Tik ramiai. Juk mes čia tik viso labo keičiamės nuomonėm. Tiesiog jus su mano broliu esate vienmečiai. Ir tų metų pradinukų laida atiteko Ludanavičiui iš pradinių klasių mokytojos Jucevičienės. Visa klasė, iš kitų klasių vaikų neėmė.
Papildyta:
QUOTE(pienetupiene @ 2010 03 27, 05:44)
Nieko nenoriu atsakyt uz kita mamyte. Bet, kiek susidurus(ne tik mokykloje), tai galiu pasakyti, jog metai neapsprendzia jaunatviskumo. Mano mociutyte daug geriau su anukais randa kalba, nei vyro sesuo, kuri dar yra labai jauna. Mano mama jaunatviska,supranta jaunimo problemas ir turi apie ka pakalbeti.  Gerai, kad sunaus mokytoja, nors ir jauna, buvo griezta. O turiu bendradarbe, kuri yra jauna, bet pasenusi. Jokio optimizmo, viskas blogai ir liudnai. Jaunyste ir grozis patraukia. Bet svarbu vidus.
Stengsiuos nesikisti. Gal mamyte turi kita nuomone. Uzkabino mane si tema. Atsiprasau, kad taip kisuosi.  4u.gif

Nepergyvenkit, mamytes. Svarbu, kad jusu vaikuciams butu gerai.


Ačiū už malonią diskusiją.
Atsakyti
QUOTE(Justė1 @ 2010 03 26, 19:52)
Taip pavardinkite. Tik ramiai. Juk mes čia tik viso labo keičiamės nuomonėm. Tiesiog jus su mano broliu esate vienmečiai. Ir tų metų pradinukų laida atiteko Ludanavičiui iš pradinių klasių mokytojos Jucevičienės. Visa klasė, iš kitų klasių vaikų  neėmė.


As buvau siek tiek vyresne klasej, nes veliau pradejau eiti i mokykla. Su manim klasej buvo beveik visi 77 metu gimimo smile.gif is tikruju tai po pradiniu klasiu mano aukletoja buvo Mazeikiene, bet labai neilgai, nes skele klases i anglu ir vokieciu, tai anglai atiteko Mazeikienei, o vokieciai Ludanaviciui, taip jis pasidare mano aukletojas. Bet mes jau cia i lankas varom, jei ka parasykit man i AZ 4u.gif gal atrasim bendru pazistamu biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 26 kovo 2010 - 19:58