Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinė būsena pries pastojimą

tai atsitiks,tikrai atsitiks,kai visai to nesitikesit mirksiukas.gif patikekit....geriau priglobkit kokį katiną ar kitą gyvūnėlį ir jam išliet švelnumo perteklių.taip pataria daryt ,,babulkos,,užkalbėtojos.gal kiek ir yra tiesos tame g.gif
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2007 02 15, 15:03)
Ataner, kad Tavo zodziai tiesiui Dievui i ausi...

Kazkaip kuris laikas atsirado begalinis noras myleti.. Sviesti, dziaugtis.. Taip naturaliai. Va, ir mastau, gal cia kokia pasiruosimo busena... Nes tokia samoningai laiminga ir sekminga senokai buvau... Gal cia pries ta didiji atejima toks "prasvietimas". Niu, labai labai gera... Ir nesinori net klausti: o gal si menesi... Tiesiog gyvenu ir myliu


labai greitai biggrin.gif
Atsakyti
bigsmile.gif man irgi taip atrodo.. O gal Tu kokia aiskiaireginti?
Man ir toliau labai smagu gyventi. Nors dar ir nepastojau. Ir jei tai ivyktu si menesi ar kita, vaikiukas uzsimegztu pas labai svytincia is meiles mama. Juolab, kad ir tetis kazko labai laimingas.. Kaip sakau: mes svenciam antra medaus menesi mirksiukas.gif
Atsakyti
Nelabai suprantu šitos temos. Čia maždaug - kokia dvasinė būsena būna prieš pat pastojant, ar - kokia dabar mano dvasinė būsena, aš suplanavau, bet nepastoju?

Kaip dviejų vaikų motina, galiu pasakyti, kad mano dvasinė būsena prieš pastojimą nuo aprašytų skyrėsi kaip diena nuo nakties g.gif
Atsakyti
kiekvienam savo.. vienos gyvena, kitos gyvendamos ir save stebi
Atsakyti
Grizau i sena uzvesta ir pamirsta tema... Visai idomu prisiminti savo planus, norus..

Tai va: pastojau! bigsmile.gif Man jau 5 savaite. bigsmile.gif Per mamos diena pasisakiau savo mamai oficialiai! bigsmile.gif Gimdysiu sausio pradzioje bigsmile.gif


Taigi, ataner, buvai teisi: vasaris..kovas... balandis! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2007 05 07, 11:00)
Grizau i sena uzvesta ir pamirsta tema... Visai idomu prisiminti savo planus, norus..

Tai va: pastojau!  bigsmile.gif Man jau 5 savaite. bigsmile.gif  Per mamos diena pasisakiau savo mamai oficialiai!  bigsmile.gif Gimdysiu sausio pradzioje bigsmile.gif


Taigi, ataner, buvai teisi: vasaris..kovas... balandis! thumbup.gif


Kuo didžiausi ir nuoširdžiausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif Kad tik visoms taip sektųsi keisti savo mąstymą ir tiesiog gražiai paleisti norą, kuris labai greitai išsipildo thumbup.gif
Atsakyti
Visus kartus pastojau iškart. Po vieno pasimylėjimo. Vaikų sielelės tiesiog buvo šalia manęs ir laukė galimybės ateiti...Dukros sielą labai aiškiai jaučiau...Net kai buvo nesivystantis nėštumas, vieną vakarą staiga prie savęs pajutau mergytės sielelę...Ji pabuvo prie manęs keletą valandų ir aš pagalvojau: negi vėl pastojau...Pilve buvo kažkokia keista šiluma...Bet kitą dieną prasidėjo sąrėmiai ir...viskas. Pasirodė trumpam ir dingo. Dar jai ne laikas...ir man dar ne laikas...
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2007 05 07, 11:00)
Grizau i sena uzvesta ir pamirsta tema... Visai idomu prisiminti savo planus, norus..

Tai va: pastojau!  bigsmile.gif Man jau 5 savaite. bigsmile.gif  Per mamos diena pasisakiau savo mamai oficialiai!  bigsmile.gif Gimdysiu sausio pradzioje bigsmile.gif


Taigi, ataner, buvai teisi: vasaris..kovas... balandis! thumbup.gif

sveikinu :4u:ir labai dziaugiuosi 4u.gif
Atsakyti
Iki nestumo nekokia savijauta nes kiekviena men. vis nusiviimas budavo kai labai laugdavau ar jau pastojau ir vel nieko neiseidavo. Bet kai tik pastojau net nemoku apsakyti koks dziauksmas mus su vyru kai tik pasiziurim i savo vaikeli toks dziauksmas apima ir taip kiekviena diena super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2007 05 07, 12:00)
Grizau i sena uzvesta ir pamirsta tema... Visai idomu prisiminti savo planus, norus..

Tai va: pastojau!  bigsmile.gif Man jau 5 savaite. bigsmile.gif  Per mamos diena pasisakiau savo mamai oficialiai!  bigsmile.gif Gimdysiu sausio pradzioje bigsmile.gif


Taigi, ataner, buvai teisi: vasaris..kovas... balandis! thumbup.gif

Sveikinu 4u.gif saugok save rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2007 05 07, 12:00)
Grizau i sena uzvesta ir pamirsta tema... Visai idomu prisiminti savo planus, norus..

Tai va: pastojau!  bigsmile.gif Man jau 5 savaite. bigsmile.gif  Per mamos diena pasisakiau savo mamai oficialiai!  bigsmile.gif Gimdysiu sausio pradzioje bigsmile.gif


Taigi, ataner, buvai teisi: vasaris..kovas... balandis! thumbup.gif

Sveikinu. 4u.gif wub.gif
Atsakyti