Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambario lovos

QUOTE(Gabe @ 2007 10 26, 01:54)
Pradzioje pirkom deveta, is ploksciu gaminta lova - nepatogu man buvo del ilgio nestandartinio, tarp aukstu erdves atsisedus pirmam aukste nebuvo..
Veliau pirkom OLLO balduose naturalios medienos, normalaus ilgio ir plocio (niu ir suauges tilptu), aukstis tarp aukstu normalus butu atsisedus, kopeteles patogios pedoms (normalios lenteles horizontaliai sumontuotos), pacias kopeteles galima permontuoti i kuria nori puse, su grotelemis ciuziniams.. O jei kada ir reiks - perpjaunam per viduriuka kojas pagrindines tarp aukstu ir dvi normalios lovos gausis..  rolleyes.gif  vis tik nesigailiu, kad uz ja sumokejom berods 750Lt + ciuziniai ~800Lt kainavo.. Mandru ciuziniu nepirkom, nes pagalvojom ir dar su pardaveju pasitarem, jog kai vaikai mazi ir svorio ne per daugiausiai, tai tu navarotu ir nepajaus ant ciuziniu..  rolleyes.gif be to juk ir sokineja ant ju..  doh.gif  kai viena lova perki tai dar nieko, bet kai gaunasi dviems is karto tai ir tenka susimastyti kaip cia sutilpti finansuose.. vienintele beda, kad as aukscio bijau  blush2.gif  tai patalynes keitimas 2-am aukstui kosmaras.. Vaikams privalumas - lovu klotis nereikia ir karstytis galima kaip bezdzioniukams..  lotuliukas.gif Nupirkau ryskesnius patalynes uzvalkalus, kad graziau atrodytu ir gana. Ar siaip ar taip ten pas juos gyvatynas lovose..  ax.gif Vietos susitaupo, nes: uzima 1 lovos vieta, nereikia kas vakara tasytis isskleidinejant koki foteli miegojimui, taciau "suvalgo" erdves i auksti kambario (pas mane tai 3m aukstis kambario), klausimas ar vyresnysis nores tokioje lovoje miegoti?  g.gif

Na, vyresnysis pas mane tai nieko prieš, bet va, kaip sakai ir aš aukščio bijau, ir baisu atrodo naktį kelsis pamirš kur miega ir "išlips'' unsure.gif Šiaip aišku svarbu kad ir vietos susitaupo - kambariukas nedidelis...O dabar kaip palatoje - dvi lovos per vidurį kompas doh.gif .Mes seną jaunuolio komplektą turim, bet tai jau atgyvenęs savo amželį, nes dar MB tuo komplektu naudojosi paaugliu būdamas.

P.S. Šiaip tai nelabai ten tuoj nuotraukoj aišku kur pirmasis aukštas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina31m: 26 spalio 2007 - 10:15
Aš labai neapsisprendžiu g.gif Reikia mums būtinai jau vaikui lovos, nes iš lovytės išlipą ir įlipą, tai baisu, kad kada nepamatysiu kaip jis lips. doh.gif Bet lovytė stovi šalia mūsų lovos ir visai nedaug užimą vietos, jei pakeisiu į didelę lovą neliks kambarį vietos, į kitą kambari perkraustyti dar nenoriu ir šiuo metu nelabai yra tokių galimybių. Paskaičiau temelę tai fotelio nelabai rekomanduojama būtų, tai ką man dabar daryt? g.gif Patarkit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2007 10 26, 22:24)
Aš labai neapsisprendžiu  g.gif  Reikia mums būtinai jau vaikui lovos, nes iš lovytės išlipą ir įlipą, tai baisu, kad kada nepamatysiu kaip jis lips. doh.gif  Bet lovytė stovi šalia mūsų lovos ir visai nedaug užimą vietos, jei pakeisiu į didelę lovą neliks kambarį vietos, į kitą kambari perkraustyti dar nenoriu ir šiuo metu nelabai yra tokių galimybių. Paskaičiau temelę tai fotelio nelabai rekomanduojama būtų, tai ką man dabar daryt?  g.gif  Patarkit blush2.gif


o kol sugalvosit kelti į kitą kambarį, pabandykit vieną lovytės šoną nuleisti žemai žemai arba visai nuimti ... ar neįmanoma g.gif
Atsakyti
Kad neįmanoma nuimti lovytės krašto ji pas mus vientisa pinta.

Atsakyti
QUOTE(inore @ 2007 10 27, 15:31)
Kad neįmanoma nuimti lovytės krašto ji pas mus vientisa pinta.


tada jau liūdniau g.gif ...
Papildyta:
kilo dar viena mintis blush2.gif
o jeigu aukštesnį čiužinį tiesiog ant grindų padėti g.gif dieną galima kur užkišti ar šiaip pakelti ax.gif ....bet normalūs čiužiniai būna sunkūs doh.gif , paskui galima panaudoti normaliai lovai mirksiukas.gif
Atsakyti
Su MB truputi aptarėm, kad greičiausiai pirksim išlankstomą foteli ir į jį dėsim čiužinį iš lovytės. Aišku kasdien bus vargelio pakloti, nukloti, bet kitaip jau nieko nesugalvojom. Tai fotelį kai sulankstysim čiužinukas puikiai tilps po mūsų lovą. O ateityje nupirksim normalią lovą, o fotelis bus vaiko kambarį tiesiog šeip kaip fotelis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2007 10 28, 12:39)
Su MB truputi aptarėm, kad greičiausiai pirksim išlankstomą foteli ir į jį dėsim čiužinį iš lovytės. Aišku kasdien bus vargelio pakloti, nukloti, bet kitaip jau nieko nesugalvojom. Tai fotelį kai sulankstysim čiužinukas puikiai tilps po mūsų lovą. O ateityje nupirksim normalią lovą, o fotelis bus vaiko kambarį tiesiog šeip kaip fotelis.  ax.gif

Man irgi atrodo kad taupant vietą fotelis yra geriausia išeitis. O kiek laiko jūsų leliukui, kad dar nenorit į kitą kambarį iškeldinti?
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2007 10 26, 00:54)
as i dviaukste saviskius "iskrausciau" kai vyresniajai buvo 5m., o jauneliui 3m.  blush2.gif  pradzioje maniau, kad i virsu kelsiu dukra, bet kur tau.. Antraji auksta "konfiskavo" sunus ir dar dabar su sese keistis aukstais nenori..  lotuliukas.gif 
Pradzioje pirkom deveta, is ploksciu gaminta lova - nepatogu man buvo del ilgio nestandartinio, tarp aukstu erdves atsisedus pirmam aukste nebuvo..
Veliau pirkom OLLO balduose naturalios medienos, normalaus ilgio ir plocio (niu ir suauges tilptu), aukstis tarp aukstu normalus butu atsisedus, kopeteles patogios pedoms (normalios lenteles horizontaliai sumontuotos), pacias kopeteles galima permontuoti i kuria nori puse, su grotelemis ciuziniams.. O jei kada ir reiks - perpjaunam per viduriuka kojas pagrindines tarp aukstu ir dvi normalios lovos gausis..  rolleyes.gif  vis tik nesigailiu, kad uz ja sumokejom berods 750Lt + ciuziniai ~800Lt kainavo.. Mandru ciuziniu nepirkom, nes pagalvojom ir dar su pardaveju pasitarem, jog kai vaikai mazi ir svorio ne per daugiausiai, tai tu navarotu ir nepajaus ant ciuziniu..  rolleyes.gif be to juk ir sokineja ant ju..  doh.gif  kai viena lova perki tai dar nieko, bet kai gaunasi dviems is karto tai ir tenka susimastyti kaip cia sutilpti finansuose.. vienintele beda, kad as aukscio bijau  blush2.gif  tai patalynes keitimas 2-am aukstui kosmaras.. Vaikams privalumas - lovu klotis nereikia ir karstytis galima kaip bezdzioniukams..  lotuliukas.gif Nupirkau ryskesnius patalynes uzvalkalus, kad graziau atrodytu ir gana. Ar siaip ar taip ten pas juos gyvatynas lovose..  ax.gif Vietos susitaupo, nes: uzima 1 lovos vieta, nereikia kas vakara tasytis isskleidinejant koki foteli miegojimui, taciau "suvalgo" erdves i auksti kambario (pas mane tai 3m aukstis kambario), klausimas ar vyresnysis nores tokioje lovoje miegoti?  g.gif


Panaši situacija pas mus, be dar neįgyvendinta. Kaip tik įdomu buvo paskaityt, kaip skirtingų lyčių vaikiukai sugyvena dviaukštėse. Dukrytei tuoj 4m. Neseniai gimusiam broliukui atidavė savo lovytę ir dabar laikinai miega ant sulankstomo tokio senovinio fotelio. Jis atnaujintas, bet, manau visviena vargas, esu miegojus ant jo pati - ne kas. schmoll.gif
Tai aš jau galvoju apie dviaukštę. Dukrytė sutiko miegot 2a, na o mažylis kol kas pas mus, taigi 1a dar bus laisvas. Bet ar vėliau jie sutars toj lovoj g.gif unsure.gif
O kito pasirinkimo nelabai matau, nors kambarys nemažas, viena siena - šiaurinė - šalta, kita siena - langas platus, dar kita - tiesiai prieš duris nenoriu statyt lovos (gal kvaili, bet įsitikinimai... ax.gif ), tai lieka vienas kampas - miegamasis, kuriame telpa dviaukštė. Na jei jau būtinai reikės perpjaut (ko tikuos nereiks) - manau kaip nors rasim, kur statyt.
Atsakyti
maniskes turi sias lovytes,kaip katalogo 6 ir 8 psl,tik spalvos kiek skiriasi http://www.flexa.dk/...alog2007_dk.pdf
patalynes nenuimineju,tik uztiesiu uztiesalus ant jos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura x: 31 spalio 2007 - 10:59
gal kas matet ar zinot kur lietuvoi proto ribose yra pirkti tokiu ma
sinyciu? arba parsisust butu galima?
masinyte

http://common.csnsto...JD/JD1052_l.jpg

http://www.allchildr...122-JD1195.html
Atsakyti
QUOTE(liumcikas @ 2008 02 01, 00:47)

Kaune maciau baldu parduotuvej savanoriu prospekte (priešais Makdonalda). Kainavo apie 2000lt kazkur ax.gif


Atsakyti
QUOTE(agnesa @ 2007 10 23, 12:02)
šeip svajoju panoms nupirkti tokią
http://www.allchildr...X04-HF3181.html
g.gif tik nežinau kur rasti

Grazu wub.gif
Tureciau mergytes noreciau tokiu metaliniu lovu. Berniuku kambario su tokiom neissivaizduoju biggrin.gif

As ta galvos skausma jau turiu...kokia lova pirkti trimeciui(vis dar miega kudikiskoje loveleje su nuimtu sonu doh.gif ).
Man labai patinka balti mediniai, bet vyras sako kad uz keliu metu nebenores- tipo per daug mergaitiska g.gif
Bet va cia radau... kaip parinksi patalyne, kambario aksesuarus taip ir atrodys g.gif
user posted image
Cia panasu, kad paaugliuko kambarys ir visai nieko g.gif Na pacios lovos ir baldeliu kiek kitokiu noriu...bet baltu g.gif

Del lovos klojimo, tai as niekada patalynes nenuimu. Tik pakloju graziai ir lovos uztiesalus uztiesiu(cia apie vyresneliu kambari kalbu). Nusisauciau jei reiketu dar ir patalyne nuimti ir vel pakloti vakare doh.gif biggrin.gif
Atsakyti