Įkraunama...
Įkraunama...

Mergyčių plaukučiai

mano panelei patinka sukuotis ir vaikscioti su sukuosenom. kartais net tevelis neatsilaiko ir pasisodines ja ant keliu sukuoja, modeliuoja, sukineja visaip sruogas. o panele vaiksto po kambari letais zingsniais ir varto akis....mes turim girti...

siaip gime su plaukais, veliau nuslinko...buvo plikiuke biggrin.gif , paskui po vieneriu metu pradejo augti, tai ir pradejau segtukus pirkt, gumytes visokias...per visa gyvenime nespes sunaudot blink.gif biggrin.gif
Atsakyti


Mano mazyle gime pakankamai nemazais plaukuciais, jai dabar yra 1 metai ir 1 menuo, bet jos plaukuciai dabr yra tokie trupmi kad daugelis zmoniu paklausia ar cia berniukas ar mergaite? verysad.gif

Nors visada ja rengiu tik raudonos ar ruzavos spalvos rubeliais.
Atsakyti
Oi kaip faina, as irgi kuo greiciau noreciau pradeti sukuosenas visokias daryt, flirt.gif bet,kad pas mano mergina labai jau nekas su plaukais,trumpi ir auga letai.Laikiam nesulaukiam... cry.gif
Atsakyti
4u.gif pas mano tai jau galima risti bet kur tau doh.gif kol nepajunta tai leidzia pasidziaugti, o poto bats ir dar su susniu savo plauku ir isitraukia unsure.gif
Atsakyti
dabar tokiu graziu gumyciu ir segtuku yra 4u.gif dziaugiuosi kad miglutei galiu jas risti. tik kai ji pas mane dar nesedi tai greit iskrena. tada virsuje isegu,ilgiau pasilaiko ax.gif grazu ziuret i mergytes su kasytem thumbup.gif
Atsakyti
pas mano dukryte sviesus, garbanoti, pecius dengentys plaukai... wub.gif
turim ivairiausiu saguciu, gumuciu ir kitu grozybiu wub.gif

Bet ne vienas is siu super graziu dalyku ant mano super mergytes su fantastiskai graziais plaukais nesilaiko ilgiau kaip 3 min. g.gif doh.gif Nu nebent su kepure cool.gif

Todel vaiksto mano mergike kaip raganiuke, smile.gif nes ir susukuojama leidziasi tik tada kai labai miego nori. mirksiukas.gif
Atsakyti
na ir padykus tavo mergyte thumbup.gif
Atsakyti
O mano mergaičiukei niekaip neužauga tie plaukai... Tiksliau augt tai auga, bet nugaroje jie atrodo kaip po prasto cheminio - tokie pasišiaušę verysad.gif Va ir kerpam trumpai. Bet kai buvo paauginti, tai uodegytes rišdavau ax.gif Net buvo pripratusi, neišsiimdavo gumytės. Ir dabar kartais paėmusi gumytę atneša - rišk jai tongue.gif Bet kad nėra ką dabar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2007 02 11, 00:08)
O mano mergaičiukei niekaip neužauga tie plaukai... Tiksliau augt tai auga, bet nugaroje jie atrodo kaip po prasto cheminio - tokie pasišiaušę verysad.gif  Va ir kerpam trumpai. Bet kai buvo paauginti, tai uodegytes rišdavau  ax.gif Net buvo pripratusi, neišsiimdavo gumytės. Ir dabar kartais  paėmusi gumytę atneša - rišk jai tongue.gif Bet kad nėra ką dabar doh.gif

man mama sakydavo,kad maziem vaikam nereikia ilgu plauku,kad jiem maiso,pesa kai sukuoji. kiek pamenu save maza vis trupais plaukais buvau.
Atsakyti
As maza turejau ilgas grazias kasas, dabar ir savo dukrytei auginame plaukucius, jau iki peciu uzaugo thumbup.gif , bet problemele, kada graziai surisu nueina prie veidrodzio ir istempia visas gumytes ir sagtukus lauk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SANDRI @ 2007 02 12, 10:24)
As maza turejau ilgas grazias kasas, dabar ir savo dukrytei auginame plaukucius, jau iki peciu uzaugo thumbup.gif , bet problemele, kada graziai surisu nueina prie veidrodzio ir istempia visas gumytes ir sagtukus lauk doh.gif

Patikek tai tikrai ne problemele,problemele yra kada visai neturi plaukuciu(kaip mano mazoji,jai jau dveji,bet plauku kaip nera,taip nera:))o del segtuku,tai pripras manau:)
Atsakyti
vat ir nezinau nuo ko cia priklauso tu plaukuciu stiprumas ir ilgumas. Gal tai paveldima schmoll.gif
Atsakyti