Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras - 4 dalis

QUOTE(lioliuke @ 2007 03 18, 08:07)
Pagaliau baigemia ir mes savo vonia.



Na labai faina jusu vonia, saunuolei kad taip viska sugebate. Ir ta vazele tavo daryta taip graziai derinasi thumbup.gif
Atsakyti
aciu uz pagiras man ji ir labai jauki, tokia silta.kazkaip tamsiu spalvu nenorejom.
Papildyta:
beje kaip dariau ta vazele tai vyras zirze kad uzsiimineju nesamonem. o dabar ir pats ja dziaugiasi, Turbut abejojo mano sugebejimais biggrin.gif
Atsakyti
LOLIUKE vonia tikrai grazi, nors ir ne mano "skonio", bet galiu pagirt thumbup.gif , labai tvarkinga, sviesi ir svarbiausia labai graziai akcentai atrodo, gerai kad issirinkai geltona spalva drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rutellee @ 2007 03 18, 15:34)
LOLIUKE vonia tikrai grazi, nors ir ne mano "skonio", bet galiu pagirt  thumbup.gif , labai tvarkinga, sviesi ir svarbiausia labai graziai akcentai atrodo, gerai kad issirinkai geltona spalva drinks_cheers.gif


ACIUKAS, Bet patikekit nervu cia kiek reikejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 17, 20:43)
Ko taip pigiai  g.gif  ar aš nesusigaudau tose kainose  doh.gif


Kodel pigiai? Cia gi plienine vonia. Kaldewei firmos vienos geriausiu vonios. Mes pagalvojom, kad kadangi negalim sau leisti geros akrilines vonios, tai pirksim geriausia plienine. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2007 03 18, 08:07)
Pagaliau baigemia ir mes savo vonia. Buvo visko: pykcio renkantis plytkas, vykdant darbus,  jie neinas taip greitai kaip planuoji.....

Grazu good.gif tik ne mano spalva blush2.gif Saunuoliai kad patys daretes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2007 03 18, 08:07)
Pagaliau baigemia ir mes savo vonia. Buvo visko: pykcio renkantis plytkas, vykdant darbus,  jie neinas taip greitai kaip planuoji.....
As esu patenkinta, zinoma norit trukumu visada atrandi. ir be to duru dar neturim, terminai joms gaminti siaubingi, ir dar lentyneliu nera planuoju viena i nisa kita i dusa ( sampunams pasideti), cia marijampolej tokios formos negali isrezti, tai teks i kauna dumti, tikiuosi ten kokius nagingesnius stiklius rasim .
Vonia Viskas daryta paciu rankomis, tiksliau daugiausia cia mano vyro nuopelnai.



Nu vazele tai pasaka thumbup.gif drinks_cheers.gif
Labai norejau pati padaryt is musu plytku, tik zymiai didesne, ir laibesne, bet dar mastau, bijau, kad nusigrybausiu.
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 18, 22:04)
Nu vazele tai pasaka  thumbup.gif  drinks_cheers.gif
Labai norejau pati padaryt is musu plytku, tik zymiai didesne, ir laibesne, bet dar mastau, bijau, kad nusigrybausiu.


man ir norejos laibesnes ir aukstesnes bet tuo metu kaip darem viska ir cerozitas buvo pamaisytas neradau tinkamo karkaso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2007 03 18, 23:30)
man ir norejos laibesnes ir aukstesnes bet tuo metu kaip darem viska ir cerozitas buvo pamaisytas neradau tinkamo karkaso  ax.gif


O kaip ta vazele pasidaryti? blush2.gif Man tai super toks akcentas vonioje. saunuoliai, kad patys pasidaret remonta.Mums dar nusimato tie nervai verysad.gif
Atsakyti
Ir mane domina, kaip ta vazelę pasidaryti. Vonia tiesiog thumbup.gif . Mes patys tai turbut nesirysim darytis.
Atsakyti
Jau i viena vonia plyteles ryt pasiimu assa.gif
Atsakyti
Sveikos,
neperskaičiau visos temos, bet gal kurį ką nors pirkote iš www.vonia24.lt
Norėčiau atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti