Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras - 4 dalis

nemanau, kad tokiai zemai patalpai tiks tokios masyvios plyteles, ir tik jokiu budu nedeti plyteliu sekanciai
-------
|____|

taip turetu patalpa vizualiai dar pazemeti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lile: 27 kovo 2007 - 11:03
QUOTE(SoJa @ 2007 03 27, 12:00)
Čia ta prasme horizontaliai ?
Papildyta:
vienos yra 31,6x45, o kitos 25x36,5

Horizontaliai sudėtos dar labiau ištemps patalpą ir sumažins jos aukštį 4u.gif

Manau gražiau atrodytų mažesnės rolleyes.gif O kiek kv patalpa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Slapux: 27 kovo 2007 - 11:17
QUOTE(Slapux @ 2007 03 27, 11:16)
Horizontaliai sudėtos dar labiau ištemps patalpą ir sumažins jos aukštį  4u.gif

Manau gražiau atrodytų mažesnės  rolleyes.gif O kiek kv patalpa?


vonios kambarys apie 20 kvadratų ir dar už durų kambariukas poilsiui po pirties apie 6-7 kvadratai. Galvojau ir jo neišskirti ir tokiom pačiom plytelėms iškloti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lile @ 2007 03 27, 11:01)
nemanau, kad tokiai zemai patalpai tiks tokios masyvios plyteles, ir tik jokiu budu nedeti plyteliu sekanciai
-------
|____|

taip turetu patalpa vizualiai dar pazemeti



Nu gi teisingai, taip sudėtos plytelės galėtų didesnės (platesnės) patalpos įspūdį padaryt smile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 03 27, 12:25)
vonios kambarys apie 20 kvadratų ir dar už durų kambariukas poilsiui po pirties apie 6-7 kvadratai. Galvojau ir jo neišskirti ir tokiom pačiom plytelėms iškloti smile.gif
Papildyta:
Nu gi teisingai, taip sudėtos plytelės galėtų didesnės (platesnės) patalpos įspūdį padaryt smile.gif Ačiū  4u.gif

ogo bigsmile.gif gal tada ir didelės, vetikaliai sudėtos gražiai atrodytų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2007 03 27, 11:42)
ogo  bigsmile.gif gal tada ir didelės, vetikaliai sudėtos gražiai atrodytų  g.gif



Nu jo, turėjo rinktis, ar vieną kambarį aukoti ir jame vonią daryt, ar vonią kelt į rūsį, tai va taip ir gavosi mūsų nestandrtinė vonia blush2.gif

Ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 03 27, 13:00)
Ačiū  4u.gif
Čia ta prasme horizontaliai ?
Papildyta:
vienos yra 31,6x45, o kitos 25x36,5

Ne horizontaliai tik pazemins schmoll.gif , jums reikia vertikaliai ax.gif
Atsakyti
Rosa II atveža man rytoj. Ėmiau didžiausią, nes į vidutinę nelabai aukštesnis žmogelis telpa, pati mačiau. Aš imu 170 * 105.O dėl vandens kiekio-jei voniai yra pinigų, tai ir vandeniui bus. biggrin.gif
Atsakyti
Man labai patinka šitas vonios kambarys, jei labai neišgąsdins kainos - pas save statysim (ir kriauklę, ir vonią, ir spinteles bei bide su tūliku) mirksiukas.gif Ką jūs manot? Ar gražu?
Ir spalvos bus panašios plytelių, tik raudonos sienos nedėsim smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eliza: 27 kovo 2007 - 14:16
QUOTE(Eliza @ 2007 03 27, 15:15)
Man labai patinka šitas vonios kambarys, jei labai neišgąsdins kainos - pas save statysim (ir kriauklę, ir vonią, ir spinteles bei bide su tūliku) mirksiukas.gif Ką jūs manot? Ar gražu?
Ir spalvos bus panašios plytelių, tik raudonos sienos nedėsim smile.gif


issiaugojau smile.gif
man asmeniškai labai graži. Bet čia vaizdą duoda patalpos dydis ir tie stiklo blokai... Kokia jūsų vonios patalpa dydžio?

o raudoną sieną (ar kokią kitą ryškią) kaip tik dėčiau! wink.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2007 03 27, 15:09)
issiaugojau smile.gif
man asmeniškai labai graži. Bet čia vaizdą duoda patalpos dydis ir tie stiklo blokai... Kokia jūsų vonios patalpa dydžio?

o raudoną sieną (ar kokią kitą ryškią) kaip tik dėčiau! wink.gif

Musų vonios tikslios kvadratūros nepasakysiu, tik tiek, kad ji nėra labai maža, ir gan didelis langas yra, tad šviesos tikrai bus mirksiukas.gif Man asmeniškai labai graži ir įdomi vonia, tokių nedaug bent jau aš mačiau, todėl ir susidomėjau.
Labai smagu, kad patiko, vis kažkaip drąsiau priimti sprendimus, kai ne tik vyras pataria 4u.gif
O dėl spalvų tai dar irgi žiūrėsim, derinsim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eliza @ 2007 03 27, 15:15)
Man labai patinka šitas vonios kambarys, jei labai neišgąsdins kainos - pas save statysim (ir kriauklę, ir vonią, ir spinteles bei bide su tūliku) mirksiukas.gif Ką jūs manot? Ar gražu?

Gražu, nors nepasakyčiau, kad apdaila įspūdinga ax.gif. Bet didelė erdvė ir langai savaime įspūdingai atrodo smile.gif. Kaina turėtų būti didelė - čia aš sprendžiu pagal klozeto formą ax.gif. O kaip dušu naudotis be užuolaidos arba kitos apsaugos - juk grindys šlapios bus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 03 27, 15:15)
Gražu, nors nepasakyčiau, kad apdaila įspūdinga ax.gif. Bet didelė erdvė ir langai savaime įspūdingai atrodo smile.gif. Kaina turėtų būti didelė - čia aš sprendžiu pagal klozeto formą  ax.gif. O kaip dušu naudotis be užuolaidos arba kitos apsaugos - juk grindys šlapios bus? g.gif

Vat būtent, aš ir nenoriu nieko įspūdingo, tik kad būtų gražu ir jauku mirksiukas.gif O dėl dušo man irgi kilo klausimas, bet kiek varčiau lankstinuką ir žiūrėjau internetiniam puslapiuke, tai galimi ir kiti variantai. Man gal patiktų kokia stiklinė sienelė g.gif Nesakau, kad viską tip top ir pirksim, bet kad bent kažką panašaus tai manau tikrai 4u.gif
Va, kažkas panašaus mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eliza: 27 kovo 2007 - 15:32