Įkraunama...
Įkraunama...

Prietarai ir "bobučių išmyslai"

Jo va as gidejau kad negalima kirpt nesciajai plauku,na ir dazyti ir t.t.... nezinau del kirpimo dar sutinku nekirpciau,pakenteciau,na bet dazyt..?zinot esu blondine tad jei suzinociau kad laukiuos spekit kaip atrodyciau po 9 men.Mano brolio zmona ir daze ir kirpo(tamsiaplauke) ir pfiu pfiu pfiu nieko,o vat drauge buwo atvirksciai blondine tai pas mergyte yra dabar tokia siesi sviesi sruoga galvoje tai mano kirpeja sake kad cia gali buti,kad ji nescia sviesinosi plaukus.
Atsakyti
negalima kirptis nesciajai plauku, nes vaikui prota nukirpsi.. as toki prietara zinau.. nesamone,negi dabar ir vaikscioti apsepus tuos 9men... pamenu su pirmu nesikirpau.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamaica 06 @ 2009 10 21, 08:47)


Beje, sekmadienį draugė pagimdė leliuką, tai ligoninėj sesutė jai neleido vaikiukui nagučių karpyti - prietarai.... smile.gif Ji ir nekarpė - juk suspės dar smile.gif

nesamonė, vaikams ligoninėse nekarpo dėl galimo infekcijos , prisgalvoja vėjų viskių doh.gif

QUOTE(Jamaica 06 @ 2010 01 18, 15:20)

beje, čia jau ne prietarai, bet nėščioms negalima balintis dantų ir dažytis plaukų...  mirksiukas.gif

dėl dantų nežinau, bet dėl plaukų tai galima, gal anksčiau šnekėjo ,kad negalima nes prasti dažai, daug amoniako peroksido ir visokių kitokių brudų, dabar dažai daugelis "nepiktybiniai" todėl dažykit į sveikatą ir būkit gražios 4u.gif , žinoma viskas su saiku 4u.gif ,
Atsakyti
buvau visai neseniai issikrauscius jau pas drauga gyvent,musu kieme ant elektros stulpu koki menesi 2 gandraj tupejo, o viena diena nuvaziavus pas mama,ant stogo dar 2 radau. Ir stai po metu as laukiuosi.gal cia tik sutapimas rolleyes.gif

esu girdejus kad issigandus negalima niekur uz saves imtis,nes ten tada vaikui paliks deme.kiek pazystu tai visiems tai pasitvirtino verysad.gif
Atsakyti
ne nežinau kaip su tais gandrais,bet mum buvo taip,kad tik sužinojom,kad nestuke.gif plaukėm su baidarėm,bet niekas dar nežinojo. ir stovim mes ir dar viena jauna pora išlipus ant kranto o mum virš galvų gandras kad skraido,kad skraido. na ką ir po kelių mėn visi sužinojo,kad mes turėsim leliuką,tai visi sakė priskraidė gandrai lotuliukas.gif
Atsakyti
Is "bobuciu skrynios": Negalima nesciajai valgyti prie atidarytu spinteliu, nes vaikas gims besotis biggrin.gif
Atsakyti
Na man tai pasitvirtino posakis, kad glostyk nesciosios pilvuka, tai pati tokia tapsi blush2.gif Sese laukesi, kai glostinejau jos pilvuka. Cia buvau trumpam namo gryzus is uzsienio, tai tik gryzau atgal ir ta pati menesi pastojau smile.gif
Vat dabar kaimynkute laukiasi, tai reikes eiti paglostineti, nes labai jau noriu nestuke.gif biggrin.gif Veliau papasakosiu ar padejo ir si karta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Natali69 @ 2010 04 09, 14:04)
Is "bobuciu skrynios": Negalima nesciajai valgyti prie atidarytu spinteliu, nes vaikas gims besotis  biggrin.gif


o cia tai geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nady @ 2009 07 21, 19:54)
Geras  blink.gif prieš mėnesį su trupučiu turėjau analogišką situaciją. Labai išsigandau, kad neįskritų tiesiai į mašiną, o paskui, kai viskas gerai baigėsi, taip juokas suėmė  biggrin.gif Mus gandrai persekioja nuo praeitų metų rugpjūčio  ax.gif  o dabar vat mėginsim patys gandrus pasitikti  wub.gif

Kiek skaičiau (paskui specialiai pasitikslinau pagal žinutės parašymo datą ir "paraštėj" vaiko gimimo datą, tai po devynių mėnesių daug kas užkibo  wub.gif ). Ir su žuvim mačiau pasiteisino  biggrin.gif

Prisistatau prie "bobučių prietarų" - vistik gandras lemiamas buvo biggrin.gif esu nestuke.gif , ir kaip simboliška, bet lygiai po metų nuo parašytos žinutės turėtų gimti mūsų kinderis wub.gif
Atsakyti
as del gandru tikiu. Pas uosvius sodyboj du gandrai buvo ant stogo nutupe. Anita sake,kad vis bande juos nuvyt,bet jie vis grizdavo. gal po menesio suzinojom,kad laukiasi mano svaine,o dar po poros menesiu ir as patapau nestuke.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deluxe: 12 balandžio 2010 - 13:22
QUOTE(Sigeita @ 2010 04 01, 01:40)
negalima kirptis nesciajai plauku, nes vaikui prota nukirpsi.. as toki prietara zinau.. nesamone,negi dabar ir vaikscioti apsepus tuos 9men... pamenu su pirmu nesikirpau.. doh.gif


o as kirpausi kai buvau nescia su savo dukrike g.gif

o seip as tai labai noreciau zinoti,kaip galima susilaukti berniuko smile.gif
Atsakyti
sveiki! 4u.gif noreciau pakalbinti tas,ir apie tai,ka manote apie prietarus..nes teko jau patirti,ka reiskia "geros tetules",kurios apkrauna tokia informacija,,,,vaikeli dar tik planuojame,o jau prasidejo-nedaryk to,ar ano.negalvok,nesaky ir t.t...nes!!!viskas atsilieps vaikeliui... unsure.gif unsure.gif ka manote apie tai jus?gal kuri turi tikra istorija?kvieciu pasidalinti istorijomis ar mintimis..aciu is anksto... 4u.gif
Atsakyti