Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos...

tai vat as nuo pedos butent ir nusigydziau su tuo solcodermu,niekas kitkas nepadejo..matai tos padines turi savo ta sakni labai giliai,todel neprieini ten normaliai,o jei tik lieka saknis,tai ir karpa vel atauga  :-/
to solcodermo dezutej kaip tik yra tam tikslui toks plonas stiklinis vamzdelis,kuriuo ir gali pasiekt ta sakni..
Atsakyti
Aš išsigydžiau su druska. Viena karpa buvo pradėjusi augti beveik po nagu. Reikia valgomos druskos koncentrato (vandens pilti nedaug, kad visa druska neištirptų) ir kelis kartus per dieną patepti karpas.
Atsakyti
QUOTE
Nu va, Rasmos "šamanė" bobutė jau receptų prirašiusi ohmy.gif nuo karpų:
1) rankas, kur yra karpų pamirkyti karštame gailių nuovire
2) ant karpų užtepti šermukšnio uogų tyrelę (pagydoma itin greitai..taip ir parašyta :smile.gif)
3) turbūt šis receptas Jums netiks ;D ;D, bet yra ir toks - karpas suvilgyti kiaulių šlapimu (čia tik ūkininkams, kur tą kiaulę mieste rasi ;D o dar ir naktipuodį nešiot paskui reiktų ;D).
Na nežinau, kiek čia naudos su tokiais patarimais, bet kokiu atveju linkiu kuo greičiau atsikratyti tų karpų.





Ryt eidama is darbo pasiraskysiu sermuksniu uogu wink.gif
Atsakyti
Rigedora, uzjauciu del tu bjaurybiu  :-/ pati budama 14-os kazkur uzsikreciau jomis, visa pada apsejusios buvo. net ant galo vos bepaejau. mama gavo kazkokios rugsties, liepe ja deginti kiekviena karpyte. skausmas buvo baisus  :-X ant tos pedos stotis negalejau, bet uztai visos isnyko  ;) ta rugstis buvo tokios ruzavos spalvos, tirsta. man atrodo ten kazkoks specialus nuo karpu.
Atsakyti
Gal kas nors ka nors girdejo apie ta nauja reklamuojama vaista WARTNER? koks efektas, kaina... :smile.gif
Atsakyti
Turiu ir aš, mamkos, stebuklingą receptą!
prieš kelis metus ir mano rankos tapo nusėtos baisiomis skausmingomis bjaurybėmis. Ėjau deginti pas kosmetologę, sukišau gražaus pinigo, labai skaudėdavo, o rezultatas - nulinis  >:( vėl išsikerodavo visu gražumu. Tuomet nusipirkau ALAUS MIELIŲ TABLEČIŲ su vit. C atrodo - atseit, gal veido oda pagerės. Po kokių 2 sav. žiūriu - mano karpos sau gražiai ėmė trauktis, tapo neskausmingos ir po mėnesio VISIŠKAI išnyko, nors gydymą azotu buvau sustabdžius. Karpų neturiu iki šiol, o jei ką, žinau ką imti gerti  wink.gif Taigi čia iš tiesų svarbu organizmo atsparumas, kam aktualu - siūlau pabandyti: daug nekainuos, neskausminga, nors gal tai ir individualus dalykas... SĖKMĖS.
Atsakyti
Mano mažėliui karpa buvo atsiradusi ant delno ir vis ji jam trukdė, baisiai nervinosi dėl jos.  :-[ Aš iš senų laikų buvau girdėjusi, kad karpas reikia duoti nukąsti tiems dideliems žaliems žiogams. Na apie tai aš ir papasakojau savo sūneliui. Tai jis būdamas su močiute sode, pats pasigavo tą žiogą ir jo "nasrus" prikišo prie tos karpos.  ;D Tai tas iš tikrųjų ją nukando  ;D Na ir nebeliko tos karpos.  ;D Jau nuo kažkur liepos mėn nieko nėra ir tikiuos, kad nebeatsiras, bent jau iki vasaros, nes dabar žiogų turbūt jau ir neatrastumėm.  ;D
Atsakyti
As tai vaikystej turejau kelias karpas ant pirstu, bet viena nusilupau ir kitos pacios isnyko. Po to atsirado ant kitos rankos. Tai kazkur perskaiciau, kad reikia padaryti labai stipru druskos tirpala (tirpinti druska vandenyje tiek kiek jos tirpsta) ir po to daznai tuo tirpalu karpa tepti. Taip ir padariau. Tepiau, tepiau ta karpa, o ji mazejo, mazejo, kol visai isnyko.
O dabar turiu karpa ant pilvo. Po gimdymo atsirado. Ir nezinau ar man cia ja senomis priemonemis naikinti ar i mediku pagalbos prasyti? Siaip ji netrukdo, tik bijau, kad jei antras nestumas, tai kazin ar ji islaikys odos tempima, o pasekmes to nenuspejamos.... ohmy.gif
Atsakyti
Turėjau karpą didelę ir bjaurią ant pėdos (bet ne ant pado).Kojų pylingui pradėjau naudot AVON pėdų grūdėtą šveitiklį.Po kokios savaitės-žiūriu karpos nebėra (nes "pylinguodavau" ne tik padą,bet ir viršutinę pėdos pusę).Kadangi dar kokia 10 mažų ir viena "motininė" buvo ant kitos kojos kelio-pabandžiau su tuo pylingu pašveisti ir jas.Po kiekvieno karto (naudojau 3 kartus) "motininė" plokštėja ir nyksta, o kad turėjau mažiukių-primena tik dėmelės.Manau,kad išnaikinsiu bjaurybes clap.gif
Atsakyti
Turiu tokia problemele - karpas. Jos nera tos paprastosios, o isplestines, ir labai greitai dauginasi..Ejau saldytis azotu, bet ne daug padejo. Pamazu naikinu gerdama tokius zirniukus, net nezinau, gal geriau, o gal ir ne..Ar esat susidure su sia probelma?
Atsakyti
Pas mane buvo viena nemaza pries metus ant rankos pirsto,tai buvau kosmetologiniam uzsalde azotu,o dabar turiu jau 5,trys atsirado aplink ta vieta kur buvo anksciau,o dvi prie nykscio nago,buvo atsilupe skureles prie nago,o as krapstinejau ta karpa,tai matyt taip ir uzsikreciau.O treciadieni buvau vel kosmetologiniam,salde azotu,tai kaip issaoko tokios pusles didziausios tai negalejau ziureti(pernai kaip salde,taip nebuvo),na tai as tas pusles pralupau,tai dar iki siandien neuzgyja,vis slampa ta zaizda,tai dabar stengiusi uzgydyti zaizda.Ir kita karta kai eisiu,tai ir vyra vesiuos kartu,nes sake jei seimos nariai,ar draugai(su kuriais artimai bendraujat)turi karpu,tai uzsaldymas tik laikinas dalykas,reikia gydytis visiems seimos nariams.Dar yra vaistu vaistinej pirkti,mano pazistama issigyde,bet pas ja buvo mazytes
Atsakyti
Pries kokius 5 metus as irgi turejau karpu, buvo prisiseje ant ranku unsure.gif
tepimai vaistukais nepadejo , bet padejo karpu deginimas - gal kiek skausmingas, bet patikimas budas - buvo tos parazitkos isnaikintos galutinai rolleyes.gif
Atsakyti