Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos...

O pas mane ant pėdos kažkokie giluminiai guziukai, irgi sako, karpos... Kaip tokias pašalinti?
Paprastas karpas tai aš odos dispanseryje gydžiausi, nes ant nugaros kelias turėjau. Apie 10 litų kainavo visa procedūra, nepriklausomai nuo karpų skaičiaus.
Atsakyti
Va sitam puslapiuke rasit vaistukus karpom naikint wink.gif http://www.karpos.lt/karpos.html
Atsakyti
Gosh aciu, as taip pat parekomenduociau homeopatinius vaistukus.Jie vadinasi "Karpu kompleksas", cia vidiniai ir "Thuja", -isoriniai.Tikrai labai geri. Niekas nepadejo, o cia va, rezultatas matosi ir jis puikus biggrin.gif clap.gif
Juos galima isigyti tik Rotuses (kaune) "Muziejaus vaistineje".
Atsakyti
Tos karpos keistas dalykas. As viena diena zurnale pamaciau fotografija su karpomis nusetomis rankomis ir pagalvojau: tik nevala gali sau leisti sitaip karpomis apaugti. Ir ka jus sau galvojat, po poros savaiciu man paciai karpos ant visu pirstu po viena dvi isdygo. Bandziau azotu kosmetologiniam gydyti. Dalis isnyko, dalis atsinaujino. Tai likusias specialiais tepamais vaistai uzgydziau.
Atsakyti
as irgi turiu karpu, naikinu naikinu bet kaip tik pavasaris tai ir pridyksta vel. Jos nedideles beveik nepastebimos bet labai jau sunkiai nusinaikinancios. Kai salino lazeriu tai liko gana dideli randai. O norint panaikint azotu reik bent tris seansus eit ir tai ne visada pasiseka pasalinti. O iskilusiu pusliu jokiu budu negalima nuplesyti, reik palaukt kol jos pacios nukris.
Papildyta @ [mergetime]1086263816[/mergetime]
Beja, geras vaistas yra WARTNER. Paprasta naudoti, geri rezultatai, beveik neskausminga, siek tiek labiau skauda, jei patenka ant sveikos odos, sukurtas remiantis skysto azoto metodu.
Trukumai:
1. ant mazu karpuciu sunku pataikyti.
2. brangus. Kaina apie 50 lt. Galima atlikti 10 proceduru
Atsakyti
Sveikos mamytės. Aš taip pat kurį laiką turėjau karpų, taip pat deginau azotu. Tik vėliau jos vėl iškilo tik kitose vietose. Gydžiau visokiais tepaliukais ir laukiau atostogų, per kurias galvojau nueiti į kosmetologinį, nes šiaip dirbu ir po darbo nebespėju ten nueiti. O tuo pat metu rankas pradėjau labai mylėt, pradėjau dažnai tepti kremais( po kiekvieno nusiplovimo muilu ir ne tik) ir stebūklai mano karpos pradėjo trauktis į vidų ir....... išnyko clap.gif clap.gif .
Atsakyti
mane jos tuoj pribaigs!!!!!!!! fear.gif dar tik geriamu nieko nebandziau o kuo daugiau tepu tuo daugiau ju dygsta!!!! kosmaras kazkoks o baisiausia po tokiu gydymu rankos tokio baisumo su tom puslem ir sasais...kad klientam tik baidyt blink.gif Kazka apie geriamus rasot kur ju gauti????sake kad man cia nusilpusio imuno sistemos, bet atsirado besilaukiant ....
Atsakyti
del nusilpusios imunines sistemos tai man gydytoja patare gert centrum vitaminus nes juose yra odos atsparuma stiprinanciu medziagu. Kol geriu nauju neatsiranda, bet pabaigiu, menesis laiko ir vel pridyksta
Atsakyti
gerai padeda rusiski vaistai Ugniazoles rugstis ( kislota cistotiela), reikia tepti tas vietas. Yra pirkti turguose pas bobutes
Atsakyti
Padeda ugniažolės sultys, tekančios iš nulaužtos šakelės. Iš pradžių karpa nedingta, kaip ir padidėja, bet po mėnesio kito - dingsta, net žymės nelieka. Man tai atrodė nesąmonė, bet karpos dingo ir nuo rankų, ir nuo kojos pado. Ant pado gal 10 metų atsirasdavo vis naujos, dabar jau metai kaip švaru biggrin.gif
Atsakyti
o kaip ta ugniazole atrodo ir is kur jos gauti? g.gif
Atsakyti
zinokit maza kai buvau - turejau...degino - nepadejo...
buvo ant pirsto (rankos) ir ant delno, tai krapstydavau, su dilde metaline (nagu) bruzinau ir pati taip isnaikinau...
jas kartais blogai isdegina - kaip sakant - palieka sakni...

tokia va mano pazintis su karpom rolleyes.gif
Atsakyti