Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip rasti tiekėjus

QUOTE(Cukrė @ 2008 09 14, 11:37)
Va cia kiekvienos drabuziu parduotuves beda. Jei gera drabuziu kokybe, parduodi isparduotuvems, kitu atveju skaiciuoji kaip nelikvidus.


Zinau, kad imanoma parsivezti mazesniais kiekiais, bet nezinau tokiu "tasku".. schmoll.gif todel kreipiuosi i SM, gal kas zino bigsmile.gif
Atsakyti
Esu kazkur skaiciusi, kad viena jauna mergina pradejo drabuziu versla ir kaip ji tada minejo (man tada buvo aktualu), kad tiesiog reikia ten vaziuoti ir vietoj ziureti. Vaziuoji i drabuziu fabrikus, jei ka siuncia kitur. Abejoju, kad kasnors su jais pavyktu telefonu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukrė @ 2008 09 13, 23:09)
Geriausiai skrist tiesiai i Kinija ir rasti ten visko, nes su drabuziais sunkiai. Didziuju parduotuviu francizes jau yra supirkusi Apranga, o likusios, vertos demesio, nenori i Lietuva net ziureti schmoll.gif Is Amerikos gaunasi brangus parvezimas, todel dauguma ju net i EU nesiruosia.

is kinijos nemazai medziagu yra uzdrausta ivezti i lietuva wink.gif paciai teko susidurti, taip, kad jei apie tai galvojat, ispradziu ziurekit is ko tas rubas yra pagamintas ax.gif
Atsakyti
Siandien buvau Kalvariju turguj, tai visko labai daug ir kiek klausinejau, tai viskas is Lenkijos doh.gif Sako, kad ten yra dideles bazes kur lenkai suveza is visur: Kinijos, Italijos, Gruzijos g.gif Kiba veztis patiems is kitu zaliu jau nebeapsimoka doh.gif Ka jus manot?? g.gif
Atsakyti
Tokia minti garsiai issakysiu,o ka jei nesivestu ,o gamintumeisi cia juk kokibisku taip truksta,pvz atidarai kelniu ministerija ir ten vien kenes ,atlenkiamos butu pagal pageidavima ir moterim nebutu problemu jos zinotu kur eiti kai reikia kelniu,gal ir vyrai. blush2.gif
Atsakyti
Mintis nebloga, bet kelnes labai jau kaprizingas dalykas blink.gif tai moterims per liemeni, tai per subiniuka verzia, tai reik plonos, bet pilkos, tai juodos, bet su dryziais doh.gif zinau is patirties smile.gif geriausiai eina maikutes, marskineliai ir marskineliai blush2.gif

bet mintis tikrai gera mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
noriu ir as atidaryti parduotuve rubu mazesniam miesteli sakykit kas turit tiekejus ir is kur? ar darbuotojus galima darbinti su patentais ar reikia imones?
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2008 11 20, 18:07)
noriu ir as atidaryti parduotuve rubu mazesniam miesteli sakykit kas turit tiekejus  ir is kur? ar darbuotojus galima darbinti su patentais ar reikia imones?
kokiais rubais nori prekiauti?
Tiekejus galima susirasti ivairiai, geriausia apsilankyti tarptautineje tekstiles parodoje. Ten matysi ir firmu atstovus, ir gaminiu pavyzdzius - nereikes pirkti kates maise.
Pazistamu seima sia vasara ruosiasi i kazkokia didele paroda tuo paciu tikslu. Jei nesi kauniete, tai nebusit konkurentai, galiu duoti kontaktus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GEIGA @ 2007 02 08, 11:49)
Planuojam pas save miestelyje atidaryti parduotuvėlę,tačiau net neįsivaizduoju ,kur ieškoti tiekėjų(prekiautume siuvimo ,siuvinėjimo reikmenimis,bižuterija,tai pat priemonėmis ją gaminti)? g.gif  g.gif  g.gif


Vilniuje yra gana didele prekybine-gamybine imone DOKLAS, kuri uzsiima siuvimo reikenimis. Manyciau jie veikia ir kaip tiekejai, todel galima butu su jais ir tartis.
Atsakyti
Tiesa sakant, tokie kaip Doklas, Koliz, Rudholmas ar pan. parduos uz gana didele kaina ir tikrai nebusi konkurencingas. Kiek zinau zmulkus tekstilininkai vaziuoja i Lenkijos bazes ar garazus. Butent pas mazus gamintojus, kuriems neikandamas lankymasis parodose. Tada gauni konkurencinga kaina. Is Rusijos importuoti sudetinga del muitu. Lenkai siuo atveju patrauklesnis variantas nes ES, maziau popierizmo, be to dirba visokie DPD, jei dega uzsakymas. Bet be abejones, jei ruosiesi dirbti su lenkais, jau pradek mokytis ju kalba, nes tie, kurie duos gera kaina, nekalbes niekaip kitaip, tik lenkiskai.
pvz kam zinoma kontaktine juosta (kitaip velcro), jos savikaina yra 0.4 ct, o pabandykit klaipedoj rasti pigiau nei 2.5-3 lt... aisku, yra ir kitu prekiu, kur tiek daug neuzsimesi, jei noresi parduoti.
Atsakyti
sveikos,man kiržda mintis vis atidaryt besilaukiančiom mamytėm drabužių parduotuvėlę,bet didžiausias galvos skausmas tai,TIEKĖJAI,gal kuri turit ką patart ax.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu tiekeju paieska (namu interjerui) ir mano galvos skausmas. doh.gif
dar labai rimtai tuo neuzsiemiau, ties kita uzduotim susikoncentravus.
Tokia kaip imones vardas doh.gif
Atrodo š..., kas cia reiskia, bet man tai labai atsakingas momentas atrodo g.gif
Nes bandau isivaizduoti, kad skambini tiekejui ir jis klausia kokia cia firma, o tu sakai, dar neturiu pavadinimo doh.gif
Atsakyti