Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip rasti tiekėjus

Verslininkės Jūs biggrin.gif Ko čia puolat vargšą žmogų smile.gif Nenorit tai nerašykit, kam čia reikia pirštais baksnoti, kad kažko nemoka tongue.gif Dėl Lenkijos ar kopijavimo nuo kitų parduotuvių etikečių firmas, tai man ne tik, kad neetiška bet ir kaip pradedančiąjam verslininkui visai kvaila. Juk kuri savo tam, kad padaryti ,,kitaip", o ne tam, kad būti tokiam kaip va tas ar anas. Kam reikalinga dar viena įmonė vežanti tą pačią produkciją blink.gif Reikia įvežti naujovių, tokių, kokių dabar arba beveik nėra arba iš viso nėra, kuo ir būtų garsus ar bent žinomas Tavo vardas. Išskirtinumu. Niekam nereikalinga dar viena siuvimo reikmenų parduotuvė tik kitoje vietoje tongue.gif Čia tik mano nuomonė wink.gif Va truputėlis info, gal ką rasi : sewing ir Retail O šiaip tai retai kada susilauksi pagalbos kuriant verslą, o dar tokios kaip firmų paieška forumuose wink.gif Lietuviai juk esame lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 20 vasario 2007 - 19:43
Žiūrint kokios kokybės prekių Jums reikia. Galite rasti mokėdami kitų šalių kalbas. Jei tai specifinė prekė, bent pasidomėkite kurioje šalyje gaminama. Raskite adresus, el. adresus ir teirakitės pas užsakovus. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
smile.gif Dėkui
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2007 02 20, 21:24)
Verslininkės Jūs  biggrin.gif  Ko čia puolat vargšą žmogų smile.gif Nenorit tai nerašykit, kam čia reikia pirštais baksnoti, kad kažko nemoka  tongue.gif  Dėl Lenkijos ar kopijavimo nuo kitų parduotuvių etikečių firmas, tai man ne tik, kad neetiška bet ir kaip pradedančiąjam verslininkui visai kvaila. Juk kuri savo tam, kad padaryti ,,kitaip", o ne tam, kad būti tokiam kaip va tas ar anas. Kam reikalinga dar viena įmonė vežanti tą pačią produkciją  blink.gif  Reikia įvežti naujovių, tokių, kokių dabar arba beveik nėra arba iš viso nėra, kuo ir būtų garsus ar bent žinomas Tavo vardas. Išskirtinumu. Niekam nereikalinga dar viena siuvimo reikmenų parduotuvė tik kitoje vietoje tongue.gif  Čia tik mano nuomonė wink.gif Va truputėlis info, gal ką rasi : sewing   ir  Retail O šiaip tai retai kada susilauksi pagalbos kuriant verslą, o dar tokios kaip firmų paieška forumuose wink.gif Lietuviai juk esame  lotuliukas.gif


noriu pasiginčyt hihihi.gif
Išskirtinumu gali pradėt "keltis" tada, kai jau tvirtai pagrindą būsi padėjęs. Kada galėsi turėti prekes, ir nebijoti, kad jos laukia savo kliento. Sakyčiau, interjero dizaine, drabužiuose gali būti išskirtinis.

Šiek tiek susidūriau su pradžios paieškomis, taigi parašysiu, ką galvoju ir kaip man buvo hihihi.gif

Siuvimo reikmenys? blink.gif Jų kaina maža, reik daug parduot, o pardė, kaip suprantu, mažam miestely. Taigi - daugumai reiks labai kasdieninių einamų dalykų.

Pardės nuoma ar bent jau eksploatacija iš karto kainuoja, kaip ir bent vieno darbuotojo išlaikymas.

Ir dėl to, kad labai daug ką pati rasi internete - tai irgi "vėjai". Savo puslapius inete pasidaro jau kiek prakutę įmonės. O prakutę įmonės turi tokį dalyką, kaip "minimalus užsakymas - vnt arba pirkinio suma". Europos firmose apie 500 eurų. Ar už tiek pirksi iš jų grafkių ar adatų į savo mažą parduotuvę.
Dar neturi atmesti to dalyko, jog internetu užklausus, ne visada jos ir teiksis atsakyti. Pirma, jos turi ir taip klientų, antra - "kažkokia" Lietuva...

Tiesa, Vakarų Europa įtikėjusi į internetą hihihi.gif. Bet galiu duoti kepurę pri*ikt, kad visokios geros tekstilės a la kaspinų, juostelių tai gali rasti ir Baltarusijoj. Tik netikiu, kad per internetą.

Dar pastebėjau, jog per google gali išeiti "ant" perpardavėjų (amazon.com, pavyzdžiui). Jeigu prastai žinai kalbą, tai jokios naudos tada...

Todėl geriausia pradedant ir būtų kopipjuoti, nes jau tikrai žinai, koks produktas einamas, ir prie ko pripratinti pirkėjai. Kodėl tų karolių tiek daug? Nu matyt todėl, kad juos perka... O tau tik to ir reikia - kad pirktų.
Kai pirks, jeigu pati stovėsi ir pardavinėsi, tai bendrausi su pirkėjais. Tavęs klausinės, ar turi to, ar turi ano... Nu taip ir sužinosi, kuo čia gali "išsiskirti" rolleyes.gif

Kiniją minėjo... Tai ar užsakinėsi jūrinį konteinerį: 40 kubinių metrų nopeckų laugh.gif.
Jūrinio konteinerio atgabenimas į Klaipėdą iš kinų krašto kainuoja virš 2 tūkst JAV dolerių, (be draudimo) plius muitas (nzn tiksliai, bet 5 proc nuos sumos tai bus), plius PVM (18 proc), plius muitininko nuotaika cool.gif - norės - išmuitins per valandą, norės - per 7 dienas - nu kol visus nopeckus po vieną suskaičiuos, mol, ar nesislepi nuo mokesčių - o už jūrinio konteinerio prastovą moka užsakovas verysad.gif
Gali samdyti tam firmą, kuri gali pareguliuoti muitininko nuotaiką, nes žino įstatymus. Bet firmai irgi reikia procentą mokėti.

Tiesa, reikia dar žinoti kinų tautinius verslumo bruožus. Ir labai gerai mokėti anglų kalbą. Arba turėti ten vietinį (o kaip juo pasitikėti? vėl pinigai), kuris viskam vadovautų. užsakysi metalinių nopeckų, o jie tau gali atsiųsti plastikinių, arba gali pusę konteinerio prikrauti "ežiukų" adatoms susidėti hihihi.gif

Tai va taip, su jumoru, bet iš karčios realybės mirksiukas.gif
Atsakyti
A ūūūūū, kur dingot, verkslininkės ploja.gif
Atsakyti
Išsilakstė visos verslininkės,linčevią mane .Tu velniškai teisus Naitai ,su tavo paminėtais dalykais jau teko susidurti.Ir puikiai mokant kalbą nepyragai ,kol nepamatys ,kad tu taipat jiems naudingas su tavim perdaug ir nedraugauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GEIGA @ 2007 02 28, 01:13)
Išsilakstė visos verslininkės,linčevią mane .Tu velniškai teisus Naitai ,su tavo paminėtais dalykais jau teko susidurti.Ir puikiai mokant kalbą nepyragai ,kol nepamatys ,kad tu taipat jiems naudingas su tavim perdaug ir nedraugauja  smile.gif


aš naitienė, jeigu ką hihihi.gif
nu tai dabar tu papasakok, ką patyrei rolleyes.gif Tai tokie anekdotai kartais būna hihihi.gif Aš va į Kiniją pernai vos po naujamečio išsiunčiau užklausimus. Gal 6. Vienas atsakė po savaitės, o antras - praėjus kiek daugiau nei 14 mėnesių tongue.gif O aš jau ir "peršilau", taip sakant. Nu negi aš dabar važiuosiu į Kiniją susipažinti? Neturiu tiek pinigų, kad galėčiau pažinimo vojažus daryti... Jau kitoj vietoj pamatus deduosi..
Prancūzą užklausiau, atsakė po mėnesio. Kai konkrečiai nurodžiau modelius ir kiekius (nu labai mažus), tai praėjo jau pusė metų, jokios informacijos neteikia.
Lenkams rašiau email'us, tai atsiuntė laišką gana greitai. MALDAVAU, kad rašytų angliškai, rusiškai, kinietiškai hihihi.gif, nu tik ne lenkiškai. Ką manai? Parašė taisyklingiausia lenkų kalba umn.gif.
Ai, dar su ispanais reikaliuką turėjau. Liepos mėnesį paprašiau, kad paieškotų, kad padarytų prekių pavyzdžių nuotraukų ir atsiųstų. Atsakė - gerai, rugsėjį kada nors.. Tai jie atostogauja, tai to nėra, tai ano...Žodžiu, "manjana".

Bet kai imi į tuos dalykus žiūrėti filosofiškai, tai visai ir nenervina... Nu negaliu aš užsakinėti vp market kiekiais ax.gif

Atsakyti
labai idomiai ir teisingai naite parasiai, ypac apie tai, kad is tokios salies kaip kinija gauni ne ta, ka uzsakei. o krovini parsiusti atgal i kinija neapsimoka, nes tai gali kainuoti beveik tiek pat, kaip pats korivinys.
pati turejau karcios ir labai nuostolingos patirties doh.gif nors tiekejus buvau asmeniskai sutikus, o ne tik per interneta

geiga, internetu labai sunku surasti tiekeju. o ir aplamai bet kaip yra sunku surasti tiekeju. as jau gal metus ieskau, aisku neskiriu tam 100% savo laiko, kaip tikras verslininkas turetu, bet.. net nuvaziavus i sali sunku rasti kur eiti ir nuo ko pradeti.

o del pasidalinimo patirtim, tai labai teisingai zitlali sake, juk lietuviais esame mes gime bigsmile.gif ir jei kas ir zinos tau koki gera patarima ar karoliuku tiekeja, tai tik pasunkins tau kelia juos rasti.

na bet sekmes paieskose ir butinai pranesk kaip sekasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo china: 18 kovo 2007 - 13:40
O man atrodo, kad pradziai, kai dar nieko nezinai, kai sunku numatyti pelna, apyvartas ir t.t. Pats protingiausias dalykas yra imti jau veikiancios parduotuves francize. Arba tiesiog tartis, kad tie, kurie patys vezasi prekes is uzsienio, su nedideliu antkainiu tiektu juos tai naujai parduotuvytei. Sudarineti stambius sanderius su uzsienio tiekejais turint maza parduotuvele provincijoj mazu maziausiai neprotinga. Nebent yra mintis tapti atstovais Lietuvoje ir prekiauti didmena.

Atsakyti
Kažko tema nekruta.
Keliu į viršų, gal kas pajudins rolleyes.gif Būtų įdomu paskaitinėt.
Atsakyti
idomu ar restoranui butu lengva surasti tiekejus Lietuvoje g.gif unsure.gif . Gal su naujokais nelabai nori prasidet. Gal kas susidure cool.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2007 06 02, 17:36)
idomu ar restoranui butu lengva surasti tiekejus Lietuvoje  g.gif  unsure.gif . Gal su naujokais nelabai nori prasidet. Gal kas susidure  cool.gif .


Restoranui - ar restorano statybai, ar interjerui, ar baldams, ar maisto tiekimui ax.gif
Pirmiausia tai turi žinoti KO NORI, apie ką bus tas restoranas - kavos restoranas, žuvies, picos ar prancūziškas, pavyzdžiui. Tada bus lengviau suprasti, ar yra tiekėjai... ko gero, yra rolleyes.gif
Atsakyti