Įkraunama...
Įkraunama...

Cheesecake'as

noriu kepti bet niekur nerandu to Philadelphia verysad.gif
user posted image
blush2.gif gal kuri matet siom dienom? gal ji jau panaikino doh.gif unsure.gif
ir kiek mazdaug jis kainuoja?user posted image
bet jug tiek tu suriu visokiu yra...gal kuo nors galima pakeisti? ax.gif
Atsakyti
Mačiau didžiosiose Maximose ir, berods, Hyper Rimi... 200 ar 250 g pakelis kainuoja 8 - 9 Lt... Aš paprastai vietoje jo naudoju Mūsų švelniąją varškę arba ją dar kartais maišau su Mūsų tepamu sūreliu...
Atsakyti
cia kazkas klause apie idarus, tai mano restorane sefai deda i tesla uogas (zalias) cia nuo jusu pasirinkimo : melynes, avietes mirksiukas.gif tada ismaiso ir kepa. as tai i tesla ipyliau kreminio likerio, gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinkdevil: 27 spalio 2007 - 01:37
Cheesecake'as realiai yra tepamo surio pyragas su priedais 4u.gif neturi jis but nei Philadelphia nei dar koks biggrin.gif puikiausiai tinka ish Pieno centro kibireliais 4u.gif svarbiausia tame "torte" , kad jo apacia (amer. crust) butu suderinamas su "teshla" . Pvz. Jei pyragas su moliugu, tai tas pagrindas turetu buti saldus su cinamono skoniu, jei jau vyshninis, tai turetu pagrindas buti vaniles skonio ir t.t.
vyshninis
Pumpkin
skanaus biggrin.gif
Atsakyti
bet siuose receptuose ir reikalinga PHILADELPHIA
Atsakyti
o siandien kaip tik maximoj radau to surio
bet dabar suabejojau ar daryt.... doh.gif
esu nusiziurejus toki labai gera recepta,bet ten reik 5indeliu to surio... po 6lt:oh doh.gif doh.gif swoon.gif
lotuliukas.gif paskaiciavus kaina... megalol.gif
Atsakyti
Gyvu dar yra sioje temoje?
Atsakyti
Paragavau aš nerealiai skanaus sūrio pyrago biggrin.gif Vilniuje kavinėse Coffee Inn yra labai skanu... Gal kuri esate ragavusi ir žinote, kaip galima būtų panašų namie pasigaminti? g.gif Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skrebutis @ 2008 03 26, 21:11)
Paragavau aš nerealiai skanaus sūrio pyrago  biggrin.gif  Vilniuje kavinėse Coffee Inn yra labai skanu... Gal kuri esate ragavusi ir žinote, kaip galima būtų panašų namie pasigaminti?  g.gif  Būčiau labai dėkinga 4u.gif


as mambo picoj ragavau, CI maciau tik prekystalyje biggrin.gif , bet as tai nesuprantu, kuo pakeist Philadelphia suri g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2008 05 16, 09:51)
as mambo picoj ragavau, CI maciau tik prekystalyje  biggrin.gif , bet as tai nesuprantu, kuo pakeist Philadelphia suri  g.gif

o kam ji keist? yra jo pirkt juk LT rolleyes.gif
Atsakyti
Na va, ir as isbandziau iskepti cheesecake'a biggrin.gif Dariau pagal uups recepta bigsmile.gif labai labai skanus gavosi- tikras cheesecake'as. Visi tik gyre ir prase pakartot rolleyes.gif Aciu uups uz recepta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2008 05 16, 09:51)
as mambo picoj ragavau, CI maciau tik prekystalyje  biggrin.gif , bet as tai nesuprantu, kuo pakeist Philadelphia suri  g.gif

Philadelphia sūrį galima pakeisti kitu tepamu varškiniu sūriu.Pasidairyk pieno skyriuje, svarbiausiai nenupirkti su krapais ar pievagrybiais rolleyes.gif yra "Mūsų švelnioji varškė" - jei lietuviška, tai labiausiai atitiktų, taip pat tinka mascarpone, dar yra ricota, bet nezinau ar sis tinka. žinau, kad patyrusios šeimininkės išsiverčia pertrynusios gerą riebią varškę per sietelį ir sumaišiusios su grietine, bet tokių mandrybių nemoku ax.gif
Atsakyti