Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 8

Viskas - tapau ir aš Sonatinos receptų verge smile.gif.

Jau gaminau "sagas", vištieną jogurto padaže, kotletus su suflė kepurėlėm, varškines spurgas viriau, varškės tinginį, žuvies filė prancūziškai, daržoviniu blynus kepiau...
Niam, niam, niam, tik viskas pernelyg greit susivalgo, nespėji nė apsidairyt, ypač spurgos su tinginiu, reiks daryt iš dvigubos ar trigubos porcijos smile.gif. Gal mažiausiai tie kotletai patiko, nors ir gavosi, manau, normaliai.

Dabar dairausi toliau, ką čia skanaus padaryt smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(LIAN @ 2007 04 01, 17:19)
Sultinį perkošiau 1 kartą
Sonatina, Tavo nuotraukose sultinys ne iš kubelio, ar ne?

Svarstau mintį aplamai tuos drebučius daryti iš vandens su prieskoniais-tarkim druska...

Na tobulėti yra kur- o pats procesas nėra labai sudėtingas


Kiek supratau, Sonatina irgi darė iš kubelio.
Aš, jei daryčiau tuos drebučius, tai gal bandyčiau pekošt kelis kartus per popierinį kavos filtrą, turėtų praskaidrėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 04 01, 11:57)
Portuke, papasakok, kaip blyną kepei Zepteryje (aš juos naudoju kaip paprastus puodus, o keptuvę išvis tik tuomet, kai kitos keptuvės užimtos... blush2.gif )... Ar tešlą reikia pilti į šaltą, ar į karštą keptuvę? Uždengti reikia? Kada reikia prisukti viryklę? bigsmile.gif

Oi kaip barbariškai su kilmingais puodais elgiesi biggrin.gif Aš tai įsigijusi Zepter keptuvę kokį trečdalį orkaitės patiekalų joje ėmiau kepti - neprikaista namai, greičiau iškepa, orkaitės valyt nereikia ax.gif Vis iš tingumo blush2.gif
Blyną su obuoliais kepiau taip - ant vidutinio kaitrumo (iš 9 padalų kaitinau ant 5-tos) pakaitinau keptuvę iki termometro rodyklė pakilo puse geltonosios padalos, sudėjau sviestą(pusę normos) ir jam išsilydžius obuolius. Uždengtoje keptuvėje pakepiau 3-4 min. apverčiau, tada dar 2-3 min. ir supyliau tešlą, pabarsčiau cukrumi. Uždengus dangčiu kepiau apie 5 min. kol ėmė kilti rodyklė (sudėjus tešlą buvo nukritusi žemyn) ir sumažinau kaitrą iki minimalios (2 iš 9 padalų) ir dar kepiau apie 8 min. ir išjungusi palaikiau 2 min - kol lėkštes pasiruošiau smile.gif iškepė puikiai, kaip ir kiti blynai.
Svarbu kepant blynus keptuvę kaitinti ant lėtos ugnies ar mažos kaitros (jei elektrinė), nes jei iki reikiamos temperatūros užkaitini greitai - blynai svyla. Tešlą blynams visada dedu į vidutiniškai karštą keptuvę - rodyklė ant geltonos padalos vidurio ar vos aukščiau. Ir jei blynai vartomi, tai iki apvertimo kepu uždengtus - iškyla kaip spurgos kokios smile.gif

Kepiau ir Orkaitėje keptus varškėčius , ir Kepenėles karališkai, ir Kaizerio omletą , ir Mėsos apkepas, ir Kotetai su suflė kepurėlėmis, ir įdarytus keksu obuolius, ir kugelis puikiai iškepa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LIAN @ 2007 04 01, 16:19)
Taigi bandymas įvyko smile.gif
foto1

foto2

Dariau su sultiniu iš kubelio ir šaldytomis daržovėmis
Sultinį perkošiau 1 kartą
Sonatina, Tavo nuotraukose sultinys ne iš kubelio, ar ne?

Svarstau mintį aplamai tuos drebučius daryti iš vandens su prieskoniais-tarkim druska...

Na tobulėti yra kur- o pats procesas nėra labai sudėtingas


Na, mielosios mergaites, o kiek reikia želatinos det litrui (iš litro turbūt per daug drebučių gausis)vandens, kad drebučiai nebūtų perdaug kieti, nei perdau skysti? rolleyes.gif blush2.gif

Ir dar pamiršau pasakyt, nuostabiai LIAN gavosi margučiai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivve: 02 balandžio 2007 - 08:28
Sveikos visos.Su antru pavasario menesiu smile.gif Siaip tinginys gavosi tikrai super, ir aptepti isejo.tik gaila,kad silumoje tas apetpimas issileido.nzn kaip ji sukietint reiketu sad.gif skonis gavosi kaip grietineles,tik kremo zymiai daugiau buvo. bet siaip Sonatina, tikrai labai skanu. aciu tau uz puikius receptukus smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, as irgi noriu paklausti del tu drebuciu is zele g.gif
taip sumasciau su savo minimaliomis fizikos ziniomis, kad turbut kai zele stingsta, ji pleciasi, tai kiausini reiktu nepilnai pripildyti? ax.gif ar taip? blush2.gif
Atsakyti
Aciu, Sonatina, kad daliniesi savo receptais ir patirtim 4u.gif Ne per seniausiai atradau si lobi, bet esu labai patenkinta thumbup.gif Kiek gaminau, viskas isejo labai skaniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nighttingale @ 2007 04 02, 12:16)
Sveikutes, as irgi noriu paklausti del tu drebuciu is zele  g.gif
taip sumasciau su savo minimaliomis fizikos ziniomis, kad turbut kai zele stingsta, ji pleciasi, tai kiausini reiktu nepilnai pripildyti?  ax.gif ar taip? blush2.gif


kai aš darydavau prieš kelis metus tuos kiaušinius iš želė (man atrodo, kad čia tas pats receptas įdėtas), tai pildavau iki viršaus. Tikrai ta želė nesiplečia 4u.gif

O šiandien gaminau keksiukus su Nutela. Senokai jau jų norėjau. Laksčiau po visą Vilnių ieškodama tų popierinių formelių, nu negalvojau, kad tai toks deificitas. Tai kai pagaliau radau ir grįžau namo, tai ir pabandžiau. Nutelos neturėjau, o tik kažkokį paprastą šokoladinį kremą, bet skonis gavosi tai thumbup.gif Man jų išėjo 10, deja, nė vieno jau nebėr lotuliukas.gif . Ačiū, Sonatina, už receptą 4u.gif
Atsakyti
SOS SOS SOS
Rasau cia, nes labai lankoma tema.

Labai prasau pasakyti kur galima nusipirkti maistiniu dazu, kurie tiktu deti i baltymu glaju... Aciu
Atsakyti
vistiena su parmazanu nu super drinks_cheers.gif 12 is 10 balu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
sonatina wub.gif ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(WANDA @ 2007 04 02, 13:21)
vistiena su parmazanu nu super drinks_cheers.gif  12 is 10 balu


Vajei kaip fantastiškai atrodo.
Atsakyti
LIAN, labai smagu, kad kiaušiniai puikiai pavyko smile.gif Ten tikrai nieko sudėtinga, bjauriausia susirinkti pakankamai lukštų, nes aš tik sudaužiusi kiaušinį prisimenu, kad reikėjo pasilikti... tongue.gif Sultinį aš dariau iš kubelio, nes nebuvo laiko virti tikrą...

inuska, džiaugiuosi, kad beliašai patiko 4u.gif

Mymyte, labai malonu, kad jau tiek nemažai patiekalų išbandei, ačiū 4u.gif

Katu 4u.gif

Portuke, ačiū už išsamią konsultaciją smile.gif Pasistengsiu daugiau taip barbariškai nesielgti bigsmile.gif

Daivve, geriausiai žiūrėti nurodymus ant turimos želatinos pakelio - ten paprastai būna nurodyta, kiek jos reikia litrui skysčio smile.gif

ingutei, nėra už ką 4u.gif Džiaugiuosi, kad tinginys gavosi skanus smile.gif

nighttingale, aš pyliau iki viršaus ir tikrai želė stingdama nesiplėtė smile.gif

smale, ačiū 4u.gif

rudens-vaike, labai malonu, kad keksiukai gavosi skanūs smile.gif

Almera, tikrai būna didžiosiose Rimi ir Maximose štai tokioje pakuotėje:

user posted image

WANDA, ačiū už fantastišką nuotrauką 4u.gif Džiaugiuosi, kad patiko smile.gif
Atsakyti