Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 8

QUOTE(LIAN @ 2007 03 31, 17:42)
Sonatina, papasakok plačiau kaip darei drebučius "Drebučiai kiaušinių lukštuose"- ten kur su žele tai aišku, bet aš šiaip drebučių nesu dariusi tai...
Ačiū


Aš ne Sonatina, bet irgi ketinu daryt šiuos derbutinius kiaušinukus, tai įsivaizduoju, kad reikia pasidaryt tiesiog žele iš pakelio, gal tik pilsiu mažiau vandens nei nurodyta, kokius 300-400 ml vietoj 0.5 l.
Atsakyti
labas visoms.siandien kepiau kalakutienos viniotini su suriu laaabai skanu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 03 31, 19:08)
Aš ne Sonatina, bet irgi ketinu daryt šiuos derbutinius kiaušinukus, tai įsivaizduoju, kad reikia pasidaryt tiesiog žele iš pakelio, gal tik pilsiu mažiau vandens nei nurodyta, kokius 300-400 ml vietoj 0.5 l.

Žele iš pakelio tai aš irgi įsivaizduoju- bet drebučius- tuos kur su žirneliais, kukurūzais ir tt?
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Liova, tikrai labai smagu, kad tinginys patiko smile.gif O kad obuoliai pyrage nesukepė, tai viskas priklauso nuo obuolių rūšies... Bet gali pamėginti ir sutarkuoti smile.gif

rikiki gaga, džiaugiuosi, kad mėsa gavosi skani 4u.gif

adaida, tikiuosi eksperimentuoti tau patiks ax.gif

Salvi, labai malonu, kad tinginys ir jums patiko smile.gif O kad nuorodą davei - ačiū 4u.gif Čia kalba ėjo apie svetimų receptų, komentarų ir nuotraukų naudojimą savo asmeniniame tinklapyje... smile.gif

Portuke, papasakok, kaip blyną kepei Zepteryje (aš juos naudoju kaip paprastus puodus, o keptuvę išvis tik tuomet, kai kitos keptuvės užimtos... blush2.gif )... Ar tešlą reikia pilti į šaltą, ar į karštą keptuvę? Uždengti reikia? Kada reikia prisukti viryklę? bigsmile.gif

ingutei, ir kaip baigėsi istorija su tinginiu? Ar pavyko su aptepimu kas nors? g.gif

alina_nr_1, atsiprašau, kad negalėjau laiku atsakyti... doh.gif Na bet man šios krūtinėlės patinka ir šaltos, tad gal neteks išmesti... unsure.gif

hindevad, kaip ir sakė Arinva (ačiū 4u.gif ), aš naudoju Olandų fermentinį sūrį... Džiaugiuosi, kad vyniotinis patiko rolleyes.gif

rudens-vaike, tešlą dažniausiai reikia laikyti tam, kad miltai išbrinktų ir tešla gautųsi vientisesnė ir neplyštų kepama... g.gif O šiaip smagu, kad patiko 4u.gif

LIAN, drebučius dariau iš paprasčiausio sultinio (paruošto iš kubelio) su želatina... Sultinį kelis kartus košiau per tankų audinį, kad būtų skaidresnis... Plačiau gali paskaityti štai čia smile.gif

laurechka 4u.gif

Katu 4u.gif
Atsakyti
Sonatina, aciu uz super receptus. Vakar sveciai liko suzaveti kiaušinių-faršo vyniotiniu. Buvo tikrai super skanu thumbup.gif 4u.gif varskinis tinginys ir zuvyciu tortas irgi sulauke daug komplimentu mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi kepiau pries savaite kiaušinių-faršo vyniotini, jami, vos pirstu nenusivalgiau bigsmile.gif tikras skanumelis.
o vakar dariau torta marsas, labai skanu, bet siaip jau tu sokoladuku kita karta nedesiu, manjie kaskodel aptirpo vidui, ir prapjovus isbeginejo karamele. gal ir turejo taip buti, bet mes su MB nusprendeme kad mums skaniau be sokoladuku, o receptas lengvas ir tikrai laaaaaaabai skanu buvo. aciu Sonatinai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 01 balandžio 2007 - 13:16
O tas kiaušinių - faršo vyniotinis su kuo valgomas? Kaip karštas patiekalas + garnyras (bulvės, ryžiai, daržovės) ar panašiai kaip omletas - su duona?
Nes vis galvoju, ar jį pietums kaip antrą patiekalą daryti, ar kokiem vėlyviem pusryčiam labiau tiktų? biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Karis su ananasais

1 ananasas
3 svogūno galvos
2 morkos
400 g jautienos išpjovos
2 skiltelės česnako, išspausto spaudykle
2 – 3 v. š. kario
2 v. š. miltų
400 ml sultinio
2 v. š. kokoso drožlių
druskos, pipirų
2 - 3 v. š. aliejaus

Ananasą nulupti ir supjaustyti nedideliais gabaliukais. Svogūnus supjaustyti plonais žiedais, morkas – plonais šiaudeliais. Mėsą supjaustyti nedideliais gabaliukais. Keptuvėje įkaitinti aliejų ir apkepti mėsą, kol nebebus rausva. Išimti iš keptuvės ir pagardinti druska bei pipirais. Toje pačioje keptuvėje apkepti svogūnus ir česnakus, kol suminkštės. Pabarstyti kariu, miltais, išmaišyti ir užpilti sultiniu. Suberti morkas bei ananasus ir troškinti 10 min. Sudėti atgal mėsą, suberti kokoso drožles ir užvirti. Jei reikia, dar pagardinti druska bei pipirais.

P. S. ananasą dėjau konservuotą... Vietoje jautienos išpjovos naudojau vištienos filė... Kokoso drožlių pamiršau įberti... ax.gif Aromatinga ir skanu rolleyes.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif
darau plikytus pyragaičius...sakykit,ar tešla neturi būti kietoka?pas mane ji tokia minkštoka...gal jai reikia atšalimo prieš darant pyragaičius g.gif
didelis dėkui Sonatinai už nuostabius rceptus-jais jauduojuosi jau ne kartą 4u.gif
Atsakyti
inuska, labai džiaugiuosi, kad išmėginti patiekalai patiko smile.gif

LINUTUKE, su tortu "Marsas" visoms taip buvo - karamelė suskystėjo ir bėgo, bet mums tai visai netrukdė smile.gif Na bet kitą kartą galėsi pasikoreguoti receptą pagal save 4u.gif

Mille, mes valgėm vakarienei tik su daržovėmis, nes pats vyniotinis pakankamai sotus, kad dar prie jo reikėtų kokių ryžių ar bulvių... smile.gif Bet čia jau patys turit nuspręsti, kaip mėgstate valgyti biggrin.gif

eveneir, tešla tikrai neturi būti kietoka - kaip tu ją tada išspausi konditeriniu švirkštu? g.gif O ir pyragaičiai iš kietos tešlos nesigaus purūs...
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 04 01, 07:57)


LIAN, drebučius dariau iš paprasčiausio sultinio (paruošto iš kubelio) su želatina... Sultinį kelis kartus košiau per tankų audinį, kad būtų skaidresnis... Plačiau gali paskaityti štai čia smile.gif



Taigi bandymas įvyko smile.gif
foto1

foto2

Dariau su sultiniu iš kubelio ir šaldytomis daržovėmis
Sultinį perkošiau 1 kartą
Sonatina, Tavo nuotraukose sultinys ne iš kubelio, ar ne?

Svarstau mintį aplamai tuos drebučius daryti iš vandens su prieskoniais-tarkim druska...

Na tobulėti yra kur- o pats procesas nėra labai sudėtingas
Atsakyti
jau kertu beliašus mirksiukas.gif Nu skonis nerealus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Aciu
Atsakyti