Įkraunama...
Įkraunama...

Kas jūsų šeimoj dažniausiai rūpinasi augintiniu?

Apklausa: Augintinio priežiūra dažniausiai užsiimat: (221 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikutes
savo augintinius visus prižiuriu aš pati, o turiu kanareliu,banguotukiu,šuni ir burundukus.nes kas ką norėjo turet tas ta ir prižiuri mūsų šeimoje
Atsakyti
sveikutės,

mes laikome daug gyvūnėlių. šuniu rūpinamės kartu su vyru, katinas ir šeškas mano globoje. vyro du jūriniai akvos su priežiūra biggrin.gif .
Atsakyti
Rūpinamės abi su dukra.
Atsakyti
Sveikutes,mes taip pat laikome keleta gyvuneliu: 2 katinus,vora ir gyvalazdes.Katinais tai rupinuosi daugiausia as,jie ir mane labiausiai pripazysta ir myli,na voras tai jau vyro augintinis,o gyvalazdemis rupinames abu,kadangi jos daug prieziuros nereikalauja
Atsakyti
Turim du šunis. Rūpinames abu . Papūgėles ir amadinus prižiūriu aš o akvariumu rūpinasi vyras
Atsakyti
Laikom jurkiaule,pagrinde rupinuosi as rolleyes.gif .Vyro pareiga-padet isvalyt narveli biggrin.gif
Atsakyti
mes bendrai rūpinamės...

šunį draugas išveda ryte ir vakare, o aš perpiet , šuniui nagus, kailį tvarkau aš, maitinu aš.
žiurkės narvą tvarkau aš, draugas tik atneša jai papildomo maisto + dapila vandens.
smiltpeles tvarkau tik aš smile.gif

Atsakyti
Stengiames dalintis atsakomybe,ir vaikai jau padeda! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plecha78: 08 gegužės 2010 - 17:44
sveiki....pas mus ir gyvuneliu netruksta...turime sinsilu pora su jaunikliu,suni,nimfu pora,amadinu porele su jaunikliais,banguotuju porele ir akvariuma ax.gif .....visais gyvunais dazniausiai rupinuosi as,na tik vaikai kartais ideda maisto,o narvus valau tik as blush2.gif
Atsakyti
Mes auginam 2 sunis, 3 katinus, ziurke, amadina ir akvariuma. Visus isskyrus ziurke maitinu ir priziuriu as, o ziurke sunaus augintine, tai ja jis rupinasi smile.gif
Atsakyti
dukra rupinasi ziurkyte,o katytei rupescio mazai reikia...visi pakaitom smile.gif
Atsakyti
Šunimi rūpinuosi tik aš, nes mane labiau pripažįsta nei dukrą.
O dukra turi šinšilą. Rūpinasi ji viena.
Atsakyti