Įkraunama...
Įkraunama...

Kas jūsų šeimoj dažniausiai rūpinasi augintiniu?

Apklausa: Augintinio priežiūra dažniausiai užsiimat: (221 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mes laikeme amadinus, tai sekmingai valiau as, nors vyras nupirko man nezinant, o leliaus dar neturejom
Atsakyti
As laikau
2 degu voveriukus
1 sinsila
1 ziurkena
2 banguotas papugytes
1 triusi wub.gif wub.gif 4u.gif heart.gif nail.gif
tai wisus pryziuri dukra ir walo narwus maisto duoda ir wandeni keicia 4u.gif wub.gif
Atsakyti
sunus 12 metu
(beje tas mano priziuretojas dabar pardavineja degucius, nes atsivede 5 ir nebetelpa i narveli, gal kas nori?)
Atsakyti
mano seskute rupinasi visi, nes labai jau mylima visos seimos yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2009 08 13, 13:15)
sunus 12 metu
(beje tas mano priziuretojas dabar pardavineja degucius, nes atsivede 5 ir nebetelpa i narveli, gal kas nori?)


Reikia patelę ir patinėlį atskirai laikyti, geriau “prižiūrėtojas“ tegu žino, nes vaikai birs kaip iš maišo, o po to patelė mirs. doh.gif
Sorry už off topic.
Atsakyti
Kol neturėjom gyvūnėlių,visi žadėjo jais rūpintis.Dabar kai jau turim triušį ir dvi jūrų kiaulytes,jais tenka rūpintis man.Dar kartais dukra maisto paduoda.O jau valyti,tai net neprašyk doh.gif
Atsakyti
mes turim 2 džiungarijos žiurkenus , tai dažniausiai prižiūriu aš, nors norėjo kalėdom dukrytes jūų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pati tvarkau
Atsakyti
Turime kaciuka, kuri seriam, maudom, vezam pas veterinara ir kurio wc tvarkom visi smile.gif
Atsakyti
penkiolika metu tvarkau tuoleta ir maitinu katina pati lotuliukas.gif nu kartais MB est paduoda. ax.gif mylimas ir lepinamas abieju lotuliukas.gif
Atsakyti

Viska darau pati doh.gif Vyro sunus tik suni isveda i lauka ir viskas doh.gif Tai visa prieziura tenka man, taip pat ir akvariumo prieziura doh.gif , taip pat ir banguotosios papugeles biggrin.gif Bet vis tiek esu patenkinta biggrin.gif , nes man namai be suns, tai ne namai 4u.gif
Atsakyti
Mes tik katę turim, kadangi jos reikėjo MAN, tai jos wc beveik visada rūpinuosi aš. Maudom kartu (vienam neįmanoma), šukuojam kas kada laiko turi, ėst duot šiaip jau mano darbas, bet MB slapčia vis duoda skanėstų smile.gif
Atsakyti