Įkraunama...
Įkraunama...

Kam "prikauso" TV pultelis Jūsų namuose?

Apklausa: Kam "prikauso" TV pultelis Jūsų namuose? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
na manau, kad truksta apklausoj tokio punkto , kaip :del to problemu nekyla. Ar panasiai. Be to, mano vyras ne megejas sedet prie teliko, gal kai orai atsals, tai ir prie teliko atsiras noro ir laiko pavakarot, tokiais atvejai musu nuomones dazniausiai sutampa biggrin.gif iskyrus mano vyrui nepatinka "Nusivylusios namu seimininkes" ir nepatikdavo "Seksas ir miestas" blush2.gif , sako pasiziuri moterys ir durniuoja po to-aisku juokais lotuliukas.gif vistiek paziuriu tongue.gif
Atsakyti
100 procentu man.maniskis karaliauja prie kompo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Emanuella @ 2008 08 26, 12:14)
100 procentu man.maniskis karaliauja prie kompo biggrin.gif

50/50
turim 2 televizorius, tai jei nori žiūrėti ką kitą - eina į virtuvę hihihi.gif

o šiaip pastaruosiomis savaitėmis pultelis "priklauso" mūsų vaikui. jam jis laaaabai skanus. o dar mygtukų kiek įvairiausių lotuliukas.gif

paskui tik reikia atstatyti, ką vaikas būna primaigęs doh.gif
Atsakyti
mes irgi turim 2 tv, tai del sito daikto nesipykstam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2008 08 26, 15:19)
50/50
turim 2 televizorius, tai jei nori žiūrėti ką kitą - eina į virtuvę hihihi.gif



Pas mus lygiai tas pats biggrin.gif Tik į virtuvę kol kas nei karto nereikėjo pėdint man hihihi.gif
Atsakyti
Mes tai draugiškai dalinamės:jei vienam telikas tai kitam lieka kompas arba atvirkščiai friends.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 21 gruodžio 2014 - 20:12
Turbūt vyrui, nes jis daugiau laiko prie jo praleidžia:-)
Atsakyti
Vaikams biggrin.gif Iš tikro - vyrui, nes tv pasaulis manęs nelabai domina, išskyrus pavienes įdomesnes laidas, štai neseniai žiūrėjau apie Sibire vykdomą amūrinių tigrų išsaugojimo programą wub.gif
Atsakyti