Įkraunama...
Įkraunama...

Kam "prikauso" TV pultelis Jūsų namuose?

Apklausa: Kam "prikauso" TV pultelis Jūsų namuose? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Šiaip dažniausiai abudu po truputėlį, o jei dėl kokios laidos nesutariam, tai einam kuris nors į kitą kambarį ir pažiūrim ką norim
Atsakyti
Deja kai vyras būna namie, tai jis ir karaliauja prie teliko. Motyvuodamas tai tuom, kad aš per diena prisižiūriu ta teliką(kadangi sėdžiu dabar namie su vaiku), o jis grįžęs vakare po darbo turi teisę bent vakare pažiūrėt TV. Tai tokie reikalai pas mus blink.gif
Atsakyti
dazniausiai man priklauso biggrin.gif
Atsakyti
priklauso tik man tongue.gif nes vyro neturiu lotuliukas.gif
Atsakyti
kai vyro niera , tai man priklauso thumbup.gif bet kai yra tai pastoviai ziuri savo zinias, nes sako vistiek tu ziuri nesamones g.gif
Atsakyti
man irgi daznai priklauso cool.gif
nu bet kai rodo kasi tai tenka nusileisti ax.gif oij kaip as jo nemegstu doh.gif
Atsakyti
man man man ir dar karta man
Atsakyti
QUOTE(lialka21 @ 2007 07 17, 22:28)
kai vyro niera , tai man priklauso  thumbup.gif  bet kai yra tai pastoviai ziuri savo zinias, nes sako vistiek tu ziuri nesamones  g.gif

Jo,maniskis irgi ziuri zinias pastoviai,galetu turbut per visus kanalus is eiles ir ziuret. blush2.gif
Atsakyti
Mes gražiuoju pasidalinam, o vaikams yra kitas televizorius. Mes apskritai nelabai ką žiūrim, tai ir nesipešam lotuliukas.gif
Atsakyti
Man thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū dievui del pultelio mustis dar neteko thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi vyrui kompas priklauso, tai tada gal pultelis man biggrin.gif
Atsakyti