Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šešėliai, kuriuos turėjau :)

F A, o kaip tuos blizgius šėšėliukus tepti? Nes aš visiška tundra, ale noriu sublizgėt, nu bet kad neatrodyčiau labai pigiai unsure.gif
Atsakyti
Gal kuri iš Jūsų Sephoros šešėlius bandėt, va tokius
http://a1377.g.akama...166505_hero.jpg
nuotraukytej atrodo, kad labai ryškiai dažo g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agotukas. @ 2007 12 04, 13:01)
F A, o kaip tuos blizgius šėšėliukus tepti? Nes aš visiška tundra, ale noriu sublizgėt, nu bet kad neatrodyčiau labai pigiai  unsure.gif

oi cia jau visas menas biggrin.gif galima blizgiais padengt visa voka, o voko rauksle tamsesniu seseliu, galima blizgiu seseliu padengt visa voka ir daryt pravedima virs virsutiniu blakstienu, galima perlo blizgumo seseliais visa voka nudazyt, o tamsesniais blizgesniais seselias perbraukt virs virsutiniu blakstienu, oi daug budu yra! doh.gif reik kokiu pvz paieskot...
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 04 gruodžio 2007 - 14:11
F_A, aš ta irgi pasipirkau ši oto, taip kad nuo apgundų susilaikyti sunkoka, ale ne taip ir norisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daktarienė B @ 2007 12 04, 15:40)
F_A, aš ta irgi pasipirkau ši oto, taip kad nuo apgundų susilaikyti sunkoka, ale ne taip ir norisi smile.gif

man tai reiketu susilaikyt nes pinigeliu biski sveikatai taisyt reik, bet...gaunas kaip gaunas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 12 03, 15:13)
O koks pirkinys  thumbup.gif  As savuosius jau turiu, labai patenkinta  ax.gif  Bet is mano dvieju  paleciu liko viena, nes spalvos buvo kelios vienodos, o kitos panasios. Reikejo viena palete imt saltu atspalviu  doh.gif  Bet nieko as dar atsigriebsiu  biggrin.gif  Jau sudariau ilga sarasa norimu MAC priemoniu  bigsmile.gif  Tiesa, sepeteliu rinkiniai - nuostabus, net pati sau pavydziu ju  laugh.gif  lotuliukas.gif

gal gali imest saviskiu seseliu foto? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 12 04, 10:54)
galima isgaut su tam skirtu akiu blizgiu (eye gloss vadinas). Ju buna bespalviu, kaip pvz as turiu is CK, buna su spalva, tik va lietuvoj ju nerasi mirksiukas.gif

nieko nuostabaus doh.gif pas mus nieko nera schmoll.gif
o kaip jie laikosi?
man atrodo kad turetu greitai "subegti"
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 12 04, 17:23)
gal gali imest saviskiu seseliu foto? bigsmile.gif

Maniskiai wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 12 05, 03:08)
Maniskiai  wub.gif
user posted image

Visos spalvos blizgios? rolleyes.gif tepi sepeteliu? Ar ryskiai tepas? as labai tikiuos, kad maniskiai ryskus bus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 12 05, 03:08)
Maniskiai  wub.gif
user posted image


Man įdomu, kaip tu panaudoji tą mėlyną spalvą? ax.gif Gal potkę kada įmestum? blush2.gif


Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 12 05, 08:45)
Man įdomu, kaip tu panaudoji tą mėlyną spalvą?  ax.gif  Gal potkę kada įmestum?  blush2.gif

Aga man irgi idomu butu drinks_cheers.gif
as pati melyna dazniausiai derinu su juoda ir sidabrine ax.gif
Atsakyti
tikrai labai ryškios spalvos, išskyrus ta mėlyną - visos idealios (man pačiai melyna neypač tinka..)
Atsakyti