Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi šešėliai, kuriuos turėjau :)

Planuoju nusipirkti rusvus seseliukus. Kad butu ir sviesiai rudi ir tamsiai... Bet noriu i 50 Lt. Itilpt... Bo ir tai en islaidu nusimato...
Gal ka patartumet.

Nu darom taip.

Patarimai, atsizvelgiant i kaina ir kita grupe - neatsizvelgiant bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(žalia ruta @ 2007 12 05, 12:06)
Planuoju nusipirkti rusvus seseliukus. Kad butu ir sviesiai rudi ir tamsiai... Bet noriu i 50 Lt. Itilpt... Bo ir tai en islaidu nusimato...
Gal ka patartumet.

Nu darom taip.

Patarimai, atsizvelgiant i kaina ir kita grupe - neatsizvelgiant  bigsmile.gif

o nori blizgesniu ar matiniu? Ryskesniu spalvu ar blyskesniu? rolleyes.gif Sako gerai laikos L'orel'io seseliai rudaakems, melynakems, zaliaakems, gali is ju paziuret rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 12 05, 13:46)
o nori blizgesniu ar matiniu? Ryskesniu spalvu ar blyskesniu? rolleyes.gif Sako gerai laikos L'orel'io seseliai rudaakems, melynakems, zaliaakems, gali is ju paziuret rolleyes.gif

Noriu blizgesniu...
Pastaraji karta pirkau BIGUINE seseliukus. Labai neblogi.. Tik jie tokie dieniniai, nera intensyvus.. Be tikrai grazus. Esat kas bande?

Atsakyti
QUOTE(žalia ruta @ 2007 12 05, 12:51)
Noriu blizgesniu...
Pastaraji karta pirkau BIGUINE seseliukus. Labai neblogi.. Tik jie tokie dieniniai, nera intensyvus.. Be tikrai grazus. Esat kas bande?

Esu, ir biguine lupdazius taip pat esu bandzius, tikrai neblogi, tik seseliu spalvos man per blyskios rolleyes.gif is tamsesniu, intensyvesniu rusvu man patinka pupa seseliai, labai blizgus, pigus ir gerai laikos Ruby rose seseliai (siulau pameginti, foto desinej beveik per viduri prie krasto) thumbup.gif kas cia dar g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 05 gruodžio 2007 - 12:58
Gal kažkas turi Givenchy Prismissime šešėlius?user posted image

Labai norėčiau atsiliepimų ax.gif

Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2007 12 05, 13:19)
Gal kažkas turi Givenchy Prismissime šešėlius?user posted image

Labai norėčiau atsiliepimų  ax.gif

as juos bandziau-nors dezutej spalvos atrodo ryskios, is tiesu seseliai svelniu spalvu ax.gif kadangi ieskojau sau ryskesniu, man nelabai patiko, nors laikos jie neblogai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 05 gruodžio 2007 - 13:25
QUOTE(F_A @ 2007 12 05, 13:24)
as juos bandziau-nors dezutej spalvos atrodo ryskios, is tiesu seseliai svelniu spalvu ax.gif kadangi ieskojau sau ryskesniu, man nelabai patiko, nors laikos jie neblogai mirksiukas.gif

verysad.gif o taip norėčiau, kad ant voko spalva būtų tokia pati, kaip čia nuotraukoj wub.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2007 12 05, 13:36)
verysad.gif  o taip norėčiau, kad ant voko spalva būtų tokia pati, kaip čia nuotraukoj  wub.gif

tada brangioji teks kitu ieskot, svelnios situ spalvytes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 12 05, 09:00)
Visos spalvos blizgios? rolleyes.gif tepi sepeteliu? Ar ryskiai tepas? as labai tikiuos, kad maniskiai ryskus bus unsure.gif

Spalvos blizgios, tik vienos maziau, kitos daugiau. Tepu Mac sepeteliais, kurios pirkau atskirai. Tepasi ryskiai, bet ryskumas priklauso nuo to, su kokiu sepeteliu tepu.

QUOTE(prieblanda @ 2007 12 05, 09:45)
Man įdomu, kaip tu panaudoji tą mėlyną spalvą?  ax.gif  Gal potkę kada įmestum?  blush2.gif

Melynos dar nepanaudojau, as juos neseniai gavau. Buvau pasidarius makijaza su visom trim kairem spalvom, ir dviem desinem - virsutine ir apatine.
Sventems galvoju naudoti sia palete, melyna naudosiu kaip pravedima. Na ziuresiu, gal ir kokia fotke imesiu rolleyes.gif

QUOTE(Dasha @ 2007 12 05, 12:26)
tikrai labai ryškios spalvos, išskyrus ta mėlyną - visos idealios (man pačiai melyna neypač tinka..)


Dasha, tai tu tamsiaplauke - zaliaake?

QUOTE(F_A @ 2007 12 05, 13:46)
o nori blizgesniu ar matiniu? Ryskesniu spalvu ar blyskesniu? rolleyes.gif Sako gerai laikos L'orel'io seseliai rudaakems, melynakems, zaliaakems, gali is ju paziuret rolleyes.gif

Turiu zaliaakems, visai patinka, o su MAC sepeteliais tiesiog super thumbup.gif

QUOTE(BlackDee @ 2007 12 05, 14:36)
verysad.gif  o taip norėčiau, kad ant voko spalva būtų tokia pati, kaip čia nuotraukoj  wub.gif

Isigyk profesionalu sepeteli mirksiukas.gif Dabar mano visi turimi seseliai, tokie kaip paletej, tokie ir ant akiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 05 gruodžio 2007 - 13:57
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 12 05, 13:57)
Dasha, tai tu tamsiaplauke - zaliaake?

kaip pirštu į akį.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 12 05, 13:57)
Spalvos blizgios, tik vienos maziau, kitos daugiau. Tepu Mac sepeteliais, kurios pirkau atskirai. Tepasi ryskiai, bet ryskumas priklauso nuo to, su kokiu sepeteliu tepu.
Melynos dar nepanaudojau, as juos neseniai gavau. Buvau pasidarius makijaza su visom trim kairem spalvom, ir dviem desinem - virsutine ir apatine.
Sventems galvoju naudoti sia palete, melyna naudosiu kaip pravedima. Na ziuresiu, gal ir kokia fotke imesiu  rolleyes.gif
Dasha, tai tu tamsiaplauke - zaliaake?
Turiu zaliaakems, visai patinka, o su MAC sepeteliais tiesiog super  thumbup.gif
Isigyk profesionalu sepeteli  mirksiukas.gif  Dabar mano visi turimi seseliai, tokie kaip paletej, tokie ir ant akiu  bigsmile.gif

bandziau as tuos prisme ir ant akiu, ir ant pirsto tiesiai is dezutes, tai nei ten, nei ten ryskus nepasidare lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 12 05, 14:40)
bandziau as tuos prisme ir ant akiu, ir ant pirsto tiesiai is dezutes, tai nei ten, nei ten ryskus nepasidare lotuliukas.gif


Bent jau man labai skiriasi kai tepu su šepetuku ir kai su pirštu g.gif





Atsakyti