Įkraunama...
Įkraunama...

Mokyklos keitimas

Laba dieną ,
Manau artėja momentas , kai teks keisti mokyklą. Mano dukrytė pirmokė. Ir aš ,ir mano atžalėle nusivylėme ta mokykla . Dabar norėčiau paprašyti ,Vilniaus mamyčių , patarimų į kurią mokyklą ir pas kurią mokytoją (jeigu galima pavardėmis). Mes gyvename Karoliniškėse . Bet mums tiktų ir Justiškių , Viršuliškių mikrorajonai.
Atsakyti
QUOTE (mamyčiukė @ 2004 10 11, 13:48)
Laba dieną ,
Manau artėja momentas , kai teks keisti mokyklą. Mano dukrytė pirmokė. Ir aš ,ir mano atžalėle nusivylėme ta mokykla . Dabar norėčiau paprašyti ,Vilniaus mamyčių , patarimų į kurią mokyklą ir pas kurią mokytoją (jeigu galima pavardėmis). Mes gyvename Karoliniškėse . Bet mums tiktų ir Justiškių , Viršuliškių mikrorajonai.

na as neisvielniaus bet labai idomu kas atsitiko mergaitei sad.gif blink.gif ?kazkaip liudna ir dar pirmoke sad.gif
sekmes smile.gif
Atsakyti
Mokykla ar mokytoja nusivylėte? Gal užtektų pakeisti klasę?
Atsakyti
Klasės neišeina pakeisti , nes tipo visos sukomplektuotos ir sakyčiau jiems visai nerūpi tavo problemos. O nusivylėme pagrinde mokytoja . Panašu kad ji ten yra tik kad atsedėtų valandas ir viso gero. Ir šiaip nedraugiška klasė. Kažkaip man septynis metus mano mergaitė problemų nekėlė , o pradėjus eiti į mokyklą vos ne kiekvieną dieną vis problemos , tai iš jos dingsta taksofono kortelė , tai išpiešta nugarą , tai bernai mušasi , o mokytoja į tai tipo tegul nesineša kortelės arba tegul pro bernus nevaikšto.Net nežinau jau ir mano dukrelė galvoja , kad gal ji tikrai labai negera.
Atsakyti
QUOTE (mamyčiukė @ 2004 10 11, 14:21)
Klasės neišeina pakeisti , nes tipo visos sukomplektuotos ir sakyčiau jiems visai nerūpi tavo problemos. O nusivylėme pagrinde mokytoja . Panašu kad ji ten yra tik kad atsedėtų valandas ir viso gero. Ir šiaip nedraugiška klasė. Kažkaip man septynis metus mano mergaitė problemų nekėlė , o pradėjus eiti į mokyklą vos ne kiekvieną dieną vis problemos , tai iš jos dingsta taksofono kortelė , tai išpiešta nugarą , tai bernai mušasi , o mokytoja į tai tipo tegul nesineša kortelės arba tegul pro bernus nevaikšto.Net nežinau jau ir mano dukrelė galvoja , kad gal ji tikrai labai negera.

net neabejodama kelciau i kita mokykla smile.gif kazkos siaubas blink.gif
gal tu parasyk ta mokykla ir jei nepasalaptis mokytojos pavarde kad ir kitoms taip nenutiktu wink.gif
Atsakyti
Na jei ir po pokalbio su mokytoja niekas nesikeičia, geriau netraumuok vaiko. Bet jei ir kitoj mokykloj bus lygiai tos pačios problemos, bent žinosi, kad problemų reikia savyje ieškoti.
Atsakyti
QUOTE (mamyčiukė @ 2004 10 11, 14:21)
O nusivylėme pagrinde mokytoja . Panašu kad ji ten yra tik kad atsedėtų valandas ir viso gero. Ir šiaip nedraugiška klasė. Kažkaip man septynis metus mano mergaitė problemų nekėlė , o pradėjus eiti į mokyklą vos ne kiekvieną dieną vis problemos , tai iš jos dingsta taksofono kortelė , tai išpiešta nugarą , tai bernai mušasi , o mokytoja į tai tipo tegul nesineša kortelės arba tegul pro bernus nevaikšto.Net nežinau jau ir mano dukrelė galvoja , kad gal ji tikrai labai negera.

O kas nors rimto darosi?
Ka turi omenyje, kad nedraugiska klase, ar per menesi jau galima kazka spresti apie pirmoku kolektyva?Jie aplamai visi nedraugiski?
Ko truksta mokytojos darbe/ ko ji nedadaro/ . Tavo mergaite lanke darzeli?

Kokie tavo reikalavimai mokytojai(esamai, busimai). Ar nori demokratijos klases valdyme, ar nori grieztesnes mokytojos... Zodziu klausti "aplamai geros mokyklos" neverta. Ieskok tavo vaikui tinkancio zmogaus.

p.s. Zinoma, jei apsisprendei, tai karoliniskese yra Spindulio ir Ryto visdurines. kurioje is ju mokotes?
Atsakyti
Sveikos visos mamytės, aš esu mamyčiukės sesytė ir noriu kai ką daugiau paaiškinti. Taip, toji mūsų mažoji lankė darželį nuo beveik 2 metukų. Problemų su ja nebuvo nei viename darželyje (paskutiniais metais persikėlus į Justiniškes ją pradėjo leisti į "Žilvinėlio" darželį). Visos auklėtojos ją mylėjo ir gyrė, kad geras vaikas, na o pradėjus eiti į mokyklą (Justiniškėse) iš mokytojos teko išgirsti, kad ji labai užsispyrusi, nes prailgintoj grupėj, kai buvo šiltesni orai, vaikšto viena. O esmė ta, kad prailgintą jos tik dvi mergaitės. Nu, žodžiu, reikalai tikrai ne kokie.
Tad pagrindinis mūsų noras būtų išgirsti iš mamyčių, kurios konkrečiai mokyklos, jūsų manymu, yra geros, kuriose yra normali priežiūra ir noramalus mokymas.
Tiesa, dar viena detalė, toji mokytoja namų darbus užduoda ne kasdien, bet gali pirmokams, dar nemokantiems skaityti, užduoti per vakarą perskaityti visą puslapį. Taip kad brangios mamytės, jei tik galit, parašykit konkrečias mokyklas, į kurias nuoširdžiai rekomenduotumėte leisti mūsų mergaitę. Iš anksto visoms dėkoju ir tikiuosi, kad su Jūsų pagalba rasime geriausią variantą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (tarka @ 2004 10 11, 16:45)
Tiesa, dar viena detalė, toji mokytoja namų darbus užduoda ne kasdien, bet gali pirmokams, dar nemokantiems skaityti, užduoti per vakarą perskaityti visą puslapį.

pagal visus reikalavimus, užduoti pirmokams namų darbus yra griežtai draudžiama, nebent yra raštiškas tėvų prašymas.
Atsakyti
Patarciau, bet as ne is Vilniaus sad.gif gal pazistamu tarpe kas nors leidzia vaikuti, tai mergaite ir drauga tuo paciu turetu, butu jai smagiau ateiti i nauja klase wink.gif
Atsakyti
Azuolyno vidurine m-kla lazdynuose. Negaleciau netgi isskirti mkytojos. Kadangi teko bendrauti su daugeliu pradinuku mokytoju - visos geros, nes labai geras vadovas. Mokykla siekia gimnazijos statuso, tad labai stengiasi gerai dirbti, labai daug uzklasines nemokamos veiklos. Rupinasi vaiku uzimtumu po pamoku. Mano duktyte labai patenkinta wink.gif
Atsakyti
QUOTE (tarka @ 2004 10 11, 14:45)
Tad pagrindinis mūsų noras būtų išgirsti iš mamyčių, kurios konkrečiai mokyklos, jūsų manymu, yra geros, kuriose yra normali priežiūra ir noramalus mokymas.

Mes labai patenkinti Vytes Nemunelio pradine, bet ji yra centre (Vokieciu g.).

Namu darbu ir mums uzduoda, bet max. pora eiluciu parasyti nauja raide ar skaiciu.
Atsakyti