Įkraunama...
Įkraunama...

Mokyklos keitimas

Labai ačiū Mamytės , kad Jūs domitės mūsų problemomis.
Ąžuolyno m-kla tikiu kad gera , bet mums nelabai patogu važinėti , nors jeigu nieko geriau nerasiu tai ko dėl vaikų nepadarysi .
O dėl pamokų uždavimo tai aš tik už , bet turi būti su saiku , nes vieną dieną užduoda nesamoningai daug o kitą dieną ir pagrinde savaitgaliui , (kai aš turiu daugiau laiko pasedėti)visai mažai.
Atsakyti
Bet, kiek žinau, yra rekomendacijos mokytojams savaitgaliais ir atostogoms namų darbų neskirti.
Atsakyti
QUOTE (Laisvė @ 2004 10 12, 07:34)
Bet, kiek žinau, yra rekomendacijos mokytojams savaitgaliais ir atostogoms namų darbų neskirti.

Labai teisingai pastebejai, yra rekomendacijos. wink.gif Bet rekomendacija yra tam, kad rekomenduotu, o ne uzdraustu sad.gif
Atsakyti
Bet man atrodo kad kaiptik savaitgaliais ir per atostogas gali skirti daugiau laiko pamokų ruošimui.
Atsakyti
Tai kodėl konkrečiu klausimu nepasitarti su mokytoja. Gal ji ne telepatė ir nežino, kas kuriems tėveliams patogiau.
Atsakyti
QUOTE (Laisvė @ 2004 10 12, 09:49)
Tai kodėl konkrečiu klausimu nepasitarti su mokytoja. Gal ji ne telepatė ir nežino, kas kuriems tėveliams patogiau.

Kad tik būtų tame problema , tai viskas būtų lengvai išsprendžiama, bet kaip susikaupia daug minusų tai jau mokytojos nepradėsi auklėti vistiek nepadės, o tik vaikas nukentės (aš gi negaliu pastoviai stovėti šalia). Aš ir taip bandžiau su ja šnekėtis , bet viskas veltui , o tik kažko nepatenkinta liko, jau ir su mano dukrele ne taip elgiasi tartum jos visai nėra arba , kad tai tas ,tai tas negerai. O kas gerai nėra nieko pasakiusi.
Atsakyti
QUOTE (Laisvė @ 2004 10 12, 09:34)
Bet, kiek žinau, yra rekomendacijos mokytojams savaitgaliais ir atostogoms namų darbų neskirti.

nono.gif nono.gif nono.gif tai nera rekomendacijos....
Atsakyti
Sūnus lanko "Pelėdos" pradinę, mokytoja vyresnio amžiaus, kai buvom atvirų durų dienos pamokoje net griežtoka pasirodė. Sūnus patenkintas.
O dėl namų darbų, tai kelios eilutės rankai palavinti tikrai nekenkia. O šiaip , sako, jei pirmoj klasėj nepriprato atlikti namų darbų, tai vyresnėse irgi neįpranta.
Atsakyti
Mano sunus lanko ,,Vyturio " pardine. Esame labai patenkinti ir mokytoja ir paciai mokykla. Si mokykla yra Justiniskes.
Atsakyti
QUOTE (beatrice @ 2004 10 15, 09:59)
Mano sunus lanko ,,Vyturio " pardine. Esame labai patenkinti ir mokytoja ir paciai mokykla. Si mokykla yra Justiniskes.

Gal mano duomenys pasene, bet kiek zinau sios mokyklos vaikams labai sunku adaptuotis penktoje klaseje.taip pat ziniu lygis buna gana menkas. Tai triju metu senumo informacija wink.gif
Atsakyti
oi nesutinku uola su tavo nuomone apie sia mokykla. Mano viena giminaite ja baige -tai kai nuejo ju klase i vidurine buvo ausciausio lygio lyginant su kitais, poto beveik visa ju klase istojo i Birziskos gimnazija. Su adaptacija taip pat jokiu problemu. Aisku biski buvo apake kad vidurines penktokai didesni chuliganai laugh.gif Zinoma ziniu ir ismokimo lygiai priklauso nuo mokytojos, o ne nuo mokyklos(beje pati mokykla man irgi patiko). Reikia zinoti pas kuria mokytoja eiti wink.gif - musu mokytoja puiki visais atzvilgiais thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beatrice: 18 spalio 2004 - 11:19
Gali buti. Tik papasakojau draugu sunaus patyrima ;)didzioji tiesa-svarbu mokytojas, o ne mokykla wink.gif
Atsakyti