Įkraunama...
Įkraunama...

Visi klausimai apie HIPP mišinukus

Nevalgo mano maziuke Hipp HA1 Plius, o kainavo nemazai... Be to, zalias ir skyyyystas kakutis buvo, gydytoja patare pakeisti.
Papildyta:
QUOTE(ginitaa @ 2009 05 16, 11:22)
as supykusi ant hipuko nupirkau tuteli ir ka jus manot?ir pigu ir gerai  thumbup.gif  isitikinau,nevisada kas pigu yra s... ir atvirksciai



Kaip ir as - nupirkau NAN1 ir lyg ir tinka!
Atsakyti
Iki 6 men valgem Hipp Pre, nes jis geriausiai tiko ir beje geriausiai tirpsta. Toliau esam pasimete nes visi Hipai skirti tolesniam maitinimui, ir 1 ir 2 labai blogai tirpsta. Viska isbandem ir pagal rekomendacijas ant dezutes ir savo metodus. neistirpsta iki galo ir viskas. O dabar nusipirkom Hipp 2 tai is viso gaunasi kaip skysta kose, o mums kaip ir uzsigerimui po tikros koses reiketu... Mergaite nealergiska, turi gera apetita. Pasidalinkit patirtim mamos koki misinuka duodate nuo 6 men, kad nebutu tokiu problemu su paruosimu kaip Hippo.
Atsakyti
QUOTE(undinėle @ 2010 02 15, 23:15)
o kuo sikriasi lenkiskoje hipp pakuoteje misinukas nuo lietuviskoje?

kazkur esu jau rasiusi, tai jei pasikartodiu labai atsiprasau 4u.gif
tik nenaudokit lenkisko hipp misinuko, mes buvom prisipirke o ju konsistencija net skiriasi. labai skiriasi, neistirpsta niekados , daryk kokis tik nori temperatura, vistiek tas pats, ir net nemoku paaiskint, bet lenkiskas kaip vandenelis, o lietuvoje kur, toks tirstesnis sakyciau. ir sudetis net skiriasi kiek skaiciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jusku @ 2010 04 21, 13:30)
kazkur  esu jau rasiusi, tai jei pasikartodiu labai atsiprasau  4u.gif 
tik nenaudokit lenkisko hipp misinuko, mes buvom prisipirke o ju konsistencija net skiriasi. labai skiriasi, neistirpsta niekados , daryk kokis tik nori temperatura, vistiek tas pats, ir net nemoku paaiskint, bet lenkiskas kaip vandenelis, o lietuvoje kur, toks tirstesnis sakyciau. ir sudetis net skiriasi kiek skaiciau doh.gif

nu taip vienareiksmiskai teigti tikrai nereiketu. ir kuo tas misinelis blogesnis lenkiskas? faktais galit ivardinti?be to kad skystesnis?
abu jie vienodi.dar klausimas ar lietuviai taupuoliai neprideda ko , jei jau taip snekesim.
mes valgem pradzioje hipp lietuviska, paskui is leniu pradejom imti.lygiai taip pat valgo, lengvai tirpsta..nebuvo niekad problemos, kad neistirptu.niekada.nei lietuvisko nei lenkisko.
normaliai abu valgo, nuo abieju gerai svorio priauga, nei spazmai kokie papildomi, nei kakutis pasikeite.
gal tiesiog kazkuo nepatiko?bet kad jis blogas taip teigti tikrai negalite.na nebent turit kazkokiu aktu.tada ir as noreciau isgirsti juos, nes gal blogai darau kad ji duodu???
Atsakyti
QUOTE(Bramune @ 2010 04 20, 23:06)
Iki 6 men valgem Hipp Pre, nes jis geriausiai tiko ir beje geriausiai tirpsta. Toliau esam pasimete nes visi Hipai skirti tolesniam maitinimui,  ir 1 ir 2 labai blogai tirpsta. Viska isbandem ir pagal rekomendacijas ant dezutes ir savo metodus. neistirpsta iki galo ir viskas. O dabar nusipirkom Hipp 2 tai is viso gaunasi kaip skysta kose, o mums kaip ir uzsigerimui po tikros koses reiketu... Mergaite nealergiska, turi gera apetita. Pasidalinkit patirtim mamos koki misinuka duodate nuo 6 men, kad nebutu tokiu problemu su paruosimu kaip Hippo.



as beveik nuo gimomo daviau misinuka hipp 1,bet kakuciai kieti buvotai pradejau hipp bio pre,sako jie minksitina,ir iki pat 6 men as pramaitinau hipp bio pre.na va dar maitinai truputi hipp bio 1,o dabat jau reikia pradeti hipp bio 2,man taip pat blogai tirpsta sad.gif na bet plaku plaku wacko.gif karsta.gif karsta.gif karsta.gif ir man issiplaka smile.gif na nzn kaip bus suo tuo hipp bio 2.

bet mamytes turiu klausimeli,dabar kaip tik nusipirkau pakuote to hipp bio 2,ir skaitau,bet nesuprantuten parodyta 3 skirtingi kiekiai gaminimo pieno,ir ten neparasyta kokiam amziui doh.gif ,tai ir nesuprantu,padekit,as galvoju gal reikia ta didziausia kieki daryti,mum jau tuoj 6 menesiukai biggrin.gif jei galite kas nors i AZ parasykite,dekui lauksiu atsakymo 4u.gif
Atsakyti
na va suzinojau kaip reikia gaminti misinuka hipp bio2.
taigi jau suneliui pradejau ji duoti.na o del plakimo man jis puikiai susiplaka,bet vandeni pilu ne is karto visa,pirma isplaku mazesniame kiekyje,paskui dar dali dapilu,ir vel viska stipriai isplaku.na nzn man tikrai jis issiplake thumbup.gif
Atsakyti
vaistinej pasiule Hipp misinuka ir nusipirkau bet savo vaikui niekaip neisiuliau,tiesiog vos nevemdavo vaikas nuo jo o kai nupirkau Aptamil labai noriai ir skaniai geria rolleyes.gif
Atsakyti
o kuom skiriasi hipp 2 ruzava dezute? nuo hipp bio 2 zaliai melsvos? g.gif
tas prasme gal sotumu,mano sunelis valgo hipp bio 2bet traukia iki paskurinio lasotai galvoju gal jis neasisotina normaliai,o gal tas bio 2 su probiotikais yra sotesnis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo escada*: 08 gegužės 2010 - 08:19
Gal galetu kuri isversti is vokieciu kalbos? Cia apie genetiskai modifikuotus pasarus karvems, is kuriu pieno daromi misinukai:
http://www.greenpeac...ansicht/detail/

Kiap supratau NESTLE ir MILUPA elgiasi taip neatsakingai.
Atsakyti
QUOTE(marija123 @ 2010 05 10, 19:44)
Gal galetu kuri isversti is vokieciu kalbos? Cia apie genetiskai modifikuotus pasarus karvems, is kuriu pieno daromi misinukai:
http://www.greenpeac...ansicht/detail/

Kiap supratau NESTLE ir MILUPA elgiasi taip neatsakingai.


Sveiki, na pazodziui neversiu, bet straipsnyje taip ir rasoma, kad tik Hipp ir Humana firmos nenaudoja karviu pieno, kurios buvo maitinamos genetiskai modifikuotais soju pasarais. ten daug straipsniuku apie kudikiu pienuka. is greenpeace parasymu suprantu, kad matyt jie savo vaikuciui duotu tik Hipp biggrin.gif kas del kitu firmu kur minejai tai ne visus skaiciau, kazkaip butent tu kurios naudoja genetiskai modifikuotus pasarus ganyklose nepastebejau. bet is parasymo taip iseitu, kad be Hipp ir Humana kudikiu maisteli visos kitos firmos gamina is genetiskai modifikuotu pasaru maitintu karviu pienu...
Atsakyti
Beja norejau psiteirauti ar galima naudoti hipp bio pre kaip misinuka, o ne primaitinimui. pati nebematinu mazajai greit 5 menesiukai. jai kaip ir uztenka valgo kaip ir parasyta 5 kartus per para. anksciau laiko nepraso. ar visgi reikia duoti hipp bio 1? kaip supratau jis tirstenis, tai manau manajai nelabai patiks.
Atsakyti
sveikos

mes naudojom pradzioje bebilon HA 1 kai dukrytei buvo du menesiai, retsykiais primaitinimui kai trukdavo karštomis dienomis man pieno bet labai raukėsi , pradzioje nesupratau kodel -pasirodo tas pieno mišinys kartus sad.gif . Perejom prie hippbio pre 1 ir hipp 1 bio melynu pakuociu. Mergina eme iš buteliuko valgyti kaip didele mergaitė net prašyt nereikia. Labai džiaugiuosi del to nes kai karšta tai visai dingsta pienas ir pilnai krutys prisipildo tik pora kar tparoj o taip tai vos vos buna. Be to mano mergaite labai megėja pavalgyti pasidare. Kai naudojom Bebilona HA1 tai žviegdavo neimdavo buteliuko, o pieno truksta kartais tai siaubas kiek triukšmo buvo).

Tai vat Hipp melynus Pre ir 1 puikiai valgo, kakutis geras nors siek tiek žalsvokas, beje eme dažniau kakinti, nes taip tai nervindavomes kad karta savaitej tik kakindavo. Valgo su dideliu malonumu. Tik vat dabar vyras susipainiojo ir nupirko Hipp 1 plius su probiotikais ružavą ir baiminuos ar nebus tas pienelis irgi kartus unsure.gif na siandien meginsim nezinau net... tikiuosi tiks ir šis.

sake vyras jei netiks tai sunaudos kaip gritinele kavai doh.gif ir nupirks meliną. ax.gif

mes Hipp mišinuko i diena valgom 1-3 kart 4u.gif
Atsakyti