Įkraunama...
Įkraunama...

Visi klausimai apie HIPP mišinukus

iki puses metu naudojom hip pre, jis mums labiausiai tiko, nes nepute viduriuku. Valge misriai, nes pienuko nepakako.
Atsakyti
Pabandėm ir mes HIPP mišinukus. Vaikučiui 8sav, dar gauna MP iš buteliuko, o kartą į parą duodavau HIPP Bio Pre, tai tiko sakyčiau. Jokio atpylimo ir viduriukai normalūs.
Neradau vieną dieną jo pirkti, nusipirkau HIPP 1 Plius su Priobiotikais. Bet tikrai jis tirštesnis yra, bet vaikas valgė neblogai. Neatpylė, tik viduriukai šiek tiek skystesni paliko, bet ant dėžutės parašyta, kad gali taip būti. Kol kas ir kišinuko gauna kartą paroje, bet galvoju, ar reikia arbatyčių kokių ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2011 01 04, 14:25)
Pabandėm ir mes HIPP mišinukus. Vaikučiui 8sav, dar gauna MP iš buteliuko, o kartą į parą duodavau HIPP Bio Pre, tai tiko sakyčiau. Jokio atpylimo ir viduriukai normalūs.
Neradau vieną dieną jo pirkti, nusipirkau HIPP 1 Plius su Priobiotikais. Bet tikrai jis tirštesnis yra, bet vaikas valgė neblogai. Neatpylė, tik viduriukai šiek tiek skystesni paliko, bet ant dėžutės parašyta, kad gali taip būti. Kol kas ir kišinuko gauna kartą paroje, bet galvoju, ar reikia arbatyčių kokių ar ne g.gif

Manau, kad tokio amžiaus tikrai nereikia 4u.gif Kai mano mažius buvo tokio amžiaus aš klausiau gydytojos ar duoti arbatėlės, tai man patarė duoti šiek tiek vandenuko jei nori, bet tik dėl to, kad buvo vasara ir nepakeliami karščiai.
Papildyta:
QUOTE(Gabii__ @ 2010 04 26, 17:23)
nu taip vienareiksmiskai teigti tikrai nereiketu. ir kuo tas misinelis blogesnis lenkiskas? faktais galit ivardinti?be to kad skystesnis?
abu jie vienodi.dar klausimas ar lietuviai taupuoliai neprideda ko , jei jau taip snekesim.

Gal ir sutapimas, bet kai pradėjau duoti lenkišką, prasidėjo alergija unsure.gif Dabar geria HA2, bet kol kas negerėja..

QUOTE(escada* @ 2010 05 08, 08:09)
o kuom skiriasi hipp 2 ruzava dezute? nuo hipp bio 2 zaliai melsvos? g.gif

Turbūt per vėlai atrašau, bet rožinė pakuotė yra pilnai maitinančioms mišinuku, o žydra toms, kurios primaitina mišinuku (ta prasme maitina ir MP) smile.gif
Atsakyti
Maitinames mes HIPP PRE BIO. Viduriukas siek tiek pucia, nors dar ir Espomizano davinejam kiekviena maitinima. Viduriukai normalus, nei karto nebuvo uzkieteje ( TFU TFU TFU ) , o ir siaip skanus smile.gif ( Teko ragauti NAN, APTAMIL, SIMILAK , tai HIPP man pasirode skaniausias lotuliukas.gif )
Atsakyti
noreciau paklausti siu produktu naudotoju biggrin.gif 4u.gif kai as juos naudojau, budavo prie pokeliu pridetas toks spaustukas jiems uzdaryti thumbup.gif ar dabar sis priedas yra? labai reik tokio daikto, tai pamaniau uzklausiu, nors cia ne i tema, bet net nezinau ar verta kur kitur atskira klausima kelti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2011 02 18, 10:45)
noreciau paklausti siu produktu naudotoju biggrin.gif  4u.gif  kai as juos naudojau, budavo prie pokeliu pridetas toks spaustukas jiems uzdaryti thumbup.gif ar dabar sis priedas yra? labai reik tokio daikto, tai pamaniau uzklausiu, nors cia ne i tema, bet net nezinau ar verta kur kitur atskira klausima kelti ax.gif

deja nebera spaustuko.Tenka uzspaudineti savarzelem.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2011 02 25, 17:26)
deja nebera spaustuko.Tenka uzspaudineti savarzelem.



arba skalbiniu segtukais- patogiau- tik dabar as taip spaudziu makaronu pakelius thumbup.gif Bet va pienui uzspausti reiktu ano thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2011 01 04, 20:07)
Manau, kad tokio amžiaus tikrai nereikia  4u.gif Kai mano mažius buvo tokio amžiaus aš klausiau gydytojos ar duoti arbatėlės, tai man patarė duoti šiek tiek vandenuko jei nori, bet tik dėl to, kad buvo vasara ir nepakeliami karščiai.
Papildyta:

Gal ir sutapimas, bet kai pradėjau duoti lenkišką, prasidėjo alergija  unsure.gif Dabar geria HA2, bet kol kas negerėja..
Turbūt per vėlai atrašau, bet rožinė pakuotė yra pilnai maitinančioms mišinuku, o žydra toms, kurios primaitina mišinuku (ta prasme maitina ir MP)  smile.gif


as Nuke klausiau kuom jie skiriasi, tai sake, jo tik tiek kad vienas ekologiskas, o kitas su prebiotikais. tas bio tai kaip suprantu nesenai atsirades, nes pries 3 metus jo tikrai nebuvo schmoll.gif ir as maitindama savo pienu, primaitinau tuo roziniu HIPP 1 ir nieko neatsitiko.
Atsakyti
Mano vaikui 5 menesiai. Maitinu Hipp Bio Pre misinuku apie 2 menesius, taciau paskutines kelias dienas labai uzkietejo viduriukai, ar gali cia but nuo misinuko, jei taip tai kodel tik dabar jie uzkietejo? Kiek Jus duodat vandenuko per para? Gal as per mazai duodu vandens jam? g.gif
Papildyta:
O as misinuka Hipp supylus i kito misinuko indeli.
Atsakyti
Ilga laika mazylei duodavau NAN misinuka,bet nei kart nesuvalgydavo reikiamos dozes,aisku seip ar taip duodu maziau nei priklauso,nes gime mazo svorio,ir dar negali tiek dauk suvalgyti kaip yra nurodyta ant pakuotes.Pataisydavau 100 ir taip tik 80 tesuvalgydavo,o pastarosiomis dienomis isvis to misinio nebenori gerti,kai reikia valgyti,tiesiog zviegia ji,neina buteliuko ikisti,jau taip svoris po truputi auga,o dar tas nevalgymas pas ja,net baisu darosi.Todel nieko nelaukus pakeiciau misini i HIPP PLUS 1.bet man nepatinka tai kad jis gan tirstas,ir ji sunkiai istraukia is buteliuko,aisku jauciasi kad jis yra skanesnis ir kvapnesnis nei NAN bigsmile.gif smile.gif bet kad labai jau sunkiai ji traukia.mums jau 3 menesiai turetu maziausiai 160 suvalgyt doh.gif bet be sansu,pataisiau 120 o istrauke 90 matosi kad vaikas gan pavargo traukti,labai susierzino,ir uzsnudo doh.gif
Gal jus zinot ar be sitos ruzavos pakuotes t.y. HIPP PLUS yra kitas tinkamas nuo gimimo kad butu skystesnis,as pati savo pienu nemaitinu verysad.gif
Atsakyti
Gal kas zino kur dingo HIPP 1 misinukas? Ir taip jo buvo galima nusipirkti tik IKI parduotuvej (kazkodel kituose prekybos centruose jo pardavime nera, nors visukitu rusiu HIPP misinuku yra), o pastaruoju metu pastebejau, kad jo nebeliko ir siam prekybos tinkle.

Kazin kodel jo nepardavineja ne vienas prekybos tinklas??? g.gif
Atsakyti
gal zinot, kodel is prekybos dingsta Hipp 2 Plus misinukas? ir ar tiesa, kad vietoj jo bus Hipp 2 Combiotic? nes pagal sudeti tai sie du skiriasi g.gif gydytoja siuo klausimu neturi ka pasakyti doh.gif
Atsakyti